Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

adriana1010
11. čer 2012

@danielahe dančo jak chceš, tak to klidně necháme na sobotu jestli toho máš v pátek dost, spíš se domluv s tou paní, můžeme i v pátek odpoledne..jak se ti to hodí...
holky mě začal hrozně bolet zub :(, prosila jsem, nadávala at mi tu osmičku vytrhnou a neee, jen mi pořád brousí, vždy rozříznou dásen, zbrousí a zase zašijou, nemůžou mi ten kořen vytrhnout, protože ho mám přirostlý k čelistní kosti, musím mít takovou specialitku, tak ted jsem zvědavá jak se to bude řešit, zase do toho chytnu zánět a to mě nebudou moct ani něco píchnout? říkali, že mě přinejhorším pošlou na chirdu, a odsekají to od kosti, říkala jsem jim, že chci otěhotnět, že by to bylo dobré udělat před tím, ale neeeeee..to se nestane, nebojte...magoři jedni !
Ted jsem zvědavá jak se to bude řešit!

onno
12. čer 2012

@kinos Pěkně odpočívej a nestresuj se neboj vše dopadne dobře.Měli jsme 8 embriek ,ale z finančních důvodů jsme mohli zamrazit jen 3 z toho 2 jsou z PGD a jedno netestované.Přeji moc štěstíčka

veverka.terka
12. čer 2012

@onno ahojky, božínku, to sis teda zase vytrpěla ☹ tolik mě to mrzí, achjo...tak seš aspoň na PN, aby ses teďka dala do kupy a trochu si odpočala? je super, že máte ještě 3 mrazáčky, to určitě musí vyjít!!!kdy ti vychází jít na KET?

veverka.terka
12. čer 2012

@kinos jejda, vůbec se nestresuj a pořádně si to tam užívej a krásně relaxuj...uvidíš, že i ty křeče povolí 😉

veverka.terka
12. čer 2012

@adriana1010 Adri, hele, zatím ten zub neřeš, uvidíš, jestli to třeba nemáš jenom nafoukaný a nachlazený. cca před 14 dny, myslím, že sem to zde i psala, mě šíleně bolel zub, kterej mě už dřív zlobil, bylo to hrozný,myslela sem, že budu muset na pohotovost, byl to víkend. a normálně pak jako když utne, úplně klid. chviličku počkej uvidíš, jestli to poleví nebo se to vystupňuje. ale myslím si, že injekci proti bolesti by ti mohli v nejhorším případě, když by ti něco dělali, dát. je tam nějaký omezení, ale nevím přesně jaký...buď v klidu 😉

danielahe
12. čer 2012

@adriana1010 ok, tak ja se s ni domluvim a dam obratem vedet 😉 tak to mas s tim zubem pekne na houby, ja mam takovy strach ze zubare, ze bych si zub nenechala ani vyvrtat, je mi skoro30 a nemam ani jednu plombu, si rikam, ze to buce celkem drsna hysterie, az mi ho nekdy budou vrtat, jsem posera 😉..no doufam, ze ti eisteini neco vymysli.
@onno tak to mas super, ze mate jeste 3 mrazacky, urco se jeden z nich v tobe zabydli 😉 a hlavne, ze uz to mas vsechno za sebou je ti lip, hezky odpocivej. 🙂
@veverka.terka to je parada, ze uz jsi v 8 tydnu 😉

onno
12. čer 2012

@veverka.terka Ahoj jo jsem na PN za 9 dní jdu na ultrazvuk pokuď bude vše ok ,tak bude ket.Chtěla jsem aby mě udělali nějaká testy krve ,laparku atd.ale říkal že to je zbytečné.Jenom mě udělal ultrazvuk jestli na sliznici nemám polipy .Je všechno v pořádku.Říkal že to embrio mohlo mít i tak i když bylo po PGD nějakou vadu.

onno
12. čer 2012

@danielahe jak se to vezme líp.Chvílama mám ještě trochu bolesti v kříži ,ale říkal že to může ještě zlobyt.U jater jsem měla ještě trochu vody.Po fyzické stránce mě líp je a po psychické si myslím taky.
3dny jsem prořvala nedržela jsem to v sobě a myslím že je to lepší.

danielahe
12. čer 2012

@onno ja mela 2 embryjka, obe mela PGD a prvni se mi taky nechytlo 😔 , uvidis, ze ket uz dopadne dobre 😉 . MOzna bylo embryjko spatne nebo se tvoje telo na to necilo....ja to taky obrecela 🙂 , uvidis, ze ted uz to bude jenom dobre 😉

onno
12. čer 2012

@danielahe budu doufat a jak se cítíš ty?Pudeš do Heliosu na 3d ultrazvuk?Necháš si to nahrát?

danielahe
12. čer 2012

@onno premyslela jsem o tom, ale nemam prasulky nazbyt, nejak na me cssz zapomnela s nemocenskou, takze jsem celkem rada, ze najak platim svoje ucty a hypoteku....zivit me musi tatka 😀 😀 😀 😀 , uvidim, dela se to do 28 tydne 🙂

evulatko
12. čer 2012

Ahojky holky, uvazuji nad Heliosem, muzu se vas zeptat, jak tam jste spokojene? Muzu si napr. vybrat lekare, ke kteremu chci jit? Dekuji🙂

veverka.terka
12. čer 2012

@onno tak to je fajn, aspoň nebudeš dlouho čekat a zkusíte mrazáčka 😉 my sme měli taky na tom 1. embryjku PGD a nevyšlo to, taky mi říkali, že mohlo mít nějakou jinou vadu...je to horzně o štěstí a o tom, jak je aktuálně tělo připravený na embryjko. tak budu mocmoc držet palečky 😉 😉 😉

danielahe
12. čer 2012

@evulatko ahoj, ja jsem spokojena a moc...pred 8 lety jsme tam zplodili jirulu a ted mame dalsiho potomka na ceste 🙂 . Konzultace dela mudr texl, a kdyz dojde na transfer, tak se stridaji s mudr sula, ten je taky fajn. Jinak clovek komunikuje s koordinatorkama, tem clovek vola, kdyz potrebuje zjistit vysledky a nebo se potrebuje na neco zeptat 🙂 . myslim si, ze jejich uspesnost je velka. vetsina z nas otehotnela bud na poprve nebo na podruhe 😉 , je mi lito, ze u nekoho se to tady nepovedlo, jsou tu jine komplikace 😔 , ale za sebe muzu rict, ze jsou tam moc hodni a penize z tebe zbytecne netahaji. ja osobne bych nikam jinam nesla 🙂

evulatko
12. čer 2012

@danielahe, mockrat dekuji, to zni dobre🙂 Ja bych chtela zkusit konzultaci s dr. Texlem, to znamena, ze se k nemu nemusim nijak specielne objednavat, jestli je dela jen on? To tam je asi porad🙂)))

danielahe
12. čer 2012

@evulatko az tam budes volat, tak bych se redeji zminila, ze chci objednat k texlovi 😉 , jistota je jistota 🙂 ..a jestli jsem od holek pochopila spravne, tak konzultace je nezavaznna, kdzy si nejsi jista 😉 , ale urcite pri vyberu helios budes spokojena, jezdi tam klienti z italie i nemecka 😉

ivetka77
12. čer 2012

@adriana1010 Ahoj,tak to musi byt urcite stastny den!!! drzim pesti a zitra budu nakukovat na dobre zpravicky! 🙂

ivetka77
12. čer 2012

@evulatko Ahoj evulatko, souhlasim s Dancou,take bych jinam nesla..no a jestli si muzes vybrat lekare-to nevim. Ted chodi vsechny holky k panu doktoru Texlovi, co tak ctu.No , ale to bych rekla, ze je stejne nejllepsi volba, osobne neznam doktora, ke kterymu bych chodila radeji 🙂

evulatko
12. čer 2012

@ivetka77, mockrat dekuji🙂

veverka.terka
12. čer 2012

@evulatko ahojky, naprosto souhlasím s holkama, co píší. Doktor Texl je perfektní, jak po profesionální stránce, tak po lidské, je moc příjemnej. a jinak sem taky velice spokojená, celkově. určitě je Helios výborná volba! 😉

evulatko
12. čer 2012

@veverka.terka, dekuji🙂 Je super, jak jste vsechny spokojene🙂

ivetka77
13. čer 2012

Dobre ranko holky!Jak se dnes mate? To je pocasi, co?... 😠

ivetka77
13. čer 2012

@adriana1010 ahoj adri,tak co zub? Se zubama je to nekdy na zblazneni, vzpomenou si bzdy kdyz se to nejmin hodi...ja myslim, ze to nejak zvladnete-ja jsem asi pred dvema tydny byla na trhani zubu, v urcitym obdobi pry ta injekce mimcu neskodi...tak uvidis,treba se to spravi, jak pise Terka a nebo Ti to zase uzdravi 😉

danielahe
13. čer 2012

@veverka.terka dobre rano mamino, tak jsem si volala na cssz a pani mi oznamila, ze listecek na penize ji ucetni poslala az 24 kvetna a bohuzel si nevsimla, ze nebyl podepsany, takze mi ty penize za duben nemohli poslat a ptala jsem se, jestli tam ma listecek za kveten, a ze pra jeste ne...na co ta ucetni ceka??!!, takze se v praci domluvim, ze si to budu radeji zasilat sama a jim dam kopii a s tou si muzou delat co chteji 😠
@adriana1010 tak jaka, uz mas po odberu? jak te zname urco jsi jak na trni, ze? 😉
@ivetka77 citis prcka, jak kope?...ja si rikam, jestli je vsechno ok, pac se me vrti jen vecer a to obcas, pry hodny deti jsou hodny i deloze, tak snad to bude pravda 🙂 , po jirickovi bych si to zaslouzila, dablika uz mame, tak andilek by se hodil 😉

veverka.terka
13. čer 2012

@danielahe ahojky, tak to je docela krutý, to na tebe pěkně prdí...taky bych se domluvila, jak píšeš, protože to bys pak mohla být třeba 3 měsíce bez peněz. njn, nejsou to peníze té účetní, tak na co by spěchala a něco zařizovala, pohodička....to sou lidi 😠
@adriana1010 tak jak je Adri, včera ses vůbec tady neukázala? testovalas ještě? 😉 🙂 moc na tebe myslím!!!

danielahe
13. čer 2012

@veverka.terka no prave, kdyz jsme mluvila pred 14 dny s ucetni, tak mi rikala, ze vse bylo ok, jsme ji sama rikala, ze jsem to asi mozna zapomnela podepsat a ona, ze ne, ze by si toho vsimla, a hledala kopii, ze je to pry vporadku a ted listecek na penize za kveten si nechavala posilat 1. 6 pres fax, aby to tam dala co nejdriv....no to vidim, kdyz je 13. a furt nic, takze jdu do prace, tak necham info, ze si to budu posilat sama a snad se dovolam ucet a zjistim, kde je pravda, bud mi keca ona nebo pani na socialce 😠 😎 ....nebyt meho muze, tak okusuji kuru ze stromu 😀 😀 😀

veverka.terka
13. čer 2012

@danielahe mně už dneska došla nemocenská i za květen...

adriana1010
13. čer 2012

Holkyyyyy tak jsem dnes 10. Den po et a hodnota je 340!!! To je dobry,ne? 🙂 nemam pc, tak pisu pres mobil

adriana1010
13. čer 2012

Jo a zub super, teda pres den, vecer trosku povolival, ale mozna to bylo nervama, uvidime, snad to bude ok 🙂, jinak dalsi krev nemam, az pristi tyden v patek ultrazvuk, boze to zase budou nervy 🙂

adriana1010
13. čer 2012

Vcera jsem nebyla cely den doma, tak jsem nepsala, a pres ten mobil je to des 🙂