Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

veverka.terka
14. čer 2012

@evulatko souhlasím s Aďou, chodí se na krev cca po 3 dnech během celé stimulace. a taky na UTZ.

veverka.terka
14. čer 2012

@adriana1010 Adri, oni ti určitě řekli, jestli máš jít i na krev i na UTZ, ale asi jenom na UTZ ne? já jdu na UTZ a už bude v Heliosu asi poslední, mám s sebou do ordinace vzít i manžela, ať se koukne na mimouše 😉 Tak hezky odpočívej a buď v klidu, ať hlava trochu poleví 🙂

adriana1010
14. čer 2012

@veverka.terka já si to právě už nepamatuju 🙂, zeptám se jak tam dorazím, nebo si ještě tam zavolám..🙂, ty jsi byla na krvi taky vícekrát, ne?

veverka.terka
14. čer 2012

@adriana1010 aha...no, byla, ale to bylo spíš kůvli tomu předchozímu bioch. těhu, víš. jinak nevím, kolikrát se chodí na krev. ale myslím si, že holky zde taky psaly, že byly třeba jednou a pak už jenom na UTZ a tys měla dost vysokou hodnotu, tak to asi jendou stačí, pokud nejsou žádný komplikace.

adriana1010
14. čer 2012

@veverka.terka Taky fakt, na krev bych asi šla, kdyby na utz nebylo nic vidět..., půjdu rovnou tam..no vlastně se tam po sedmé potkáme 🙂, paráda !

veverka.terka
14. čer 2012

@adriana1010 jj, asi tak, jj, potkáme se 😉 a co hlava, uklidňuje se to trochu?

adriana1010
14. čer 2012

@veverka.terka ted zase začala, tak piju další kafe..doufám, že to až tak nevadí,a le podle mě silnější káva je lepší jak paralen, ne?

veverka.terka
14. čer 2012

@adriana1010 no, ale zase to moc nepřeháněj s tím kafem, i když říkáš, že máš nižší tlak, tak kafčo pro mimčo taky není nejlepší....

tulipanek82
14. čer 2012

@adriana1010 A kdy jdes na ultrazvuk?

tulipanek82
14. čer 2012

@evulatko Doktor Texl nam rikal, ze sleduji hladiny hormonu minimalne 3x behem stimulace a upravujou podle toho leky...

tulipanek82
14. čer 2012

@veverka.terka
@adriana1010
Teda doufam, ze uz brzy taky povedu tykoveto diskuze 🙂 Je to vlastne-krome evulatka-jeste nekdo, kdo neni tehotny? 😀

adriana1010
14. čer 2012

@tulipanek82 no právě až příští týden v pátek 🙂, ale pokud do té doby nezačnu špinit nebo něco, tak si myslím, že to bude ok 🙂

veverka.terka
14. čer 2012

@tulipanek82 jj, ještě KINOS je v lázních a pak bude teprve absolvovat IVF,až se vrátí. ONNO půjde teďka na KET.a ještě Pepitaska.

evulatko
14. čer 2012

@tulipanek82, je to zajimave, ja jsem podstoupila uz x pokusu IVF ve dvou ruznych centrech, ale nikdy mi hladiny hormonu behem stimulace nesledovali🙂 asi jsou tady vazne dukladni🙂

danielahe
14. čer 2012

@evulatko podle vysledku z krve ti upravuji davky leku,aby te mohli co nejlepe nastimulovat 😉
@adriana1010 ,jak psala terka,tak s tou kavou to neprehanet,nedoporucuji se veci s kofejnem v tehu.

onno
14. čer 2012

Ahoj jak se všichni máte?Mě je dneska nějak smutno.Obarvila jsem si zase hlavu.Za chvilku pádím pro Ondráška do školky.

adriana1010
14. čer 2012

@danielahe no jooo holky, ale ta hlava je bez kávy příšerná, úplně cítím jak mi pulzují spánky 😠 😠 😠 , tak už to pít nebudu...doufám, že mi to bublinka vrátí tím, že se udrží, když já to tak protrpím.., největší lahůdka by bylo, kdyby mě bez přestávky bolel šíleně zub, třeštila hlava a do toho jsem začala zvracet..to si ani neumím představit 😀 😀

danielahe
14. čer 2012

@adriana1010 tak si zavolej do heliosu, jestli muzes spolknout ten paralen...ja jsem taky nekdy ze zacatku snedla paralen, protoze me strasne bolela hlava 😉
@onno tak to ja jsme dneska na nervy 😀 😀 😀 , jsme byli s jirulou u pani psycholozky a on se choval jak milius....moje dite vi, kdy ma byt hodne 😀 😀 😀 😀 😀 , taky premyslim, ze si obarvim hlavu 😉 🙂

danielahe
14. čer 2012

@tulipanek82 to vis, ze budes esit soupravicku 🙂 😉

kinos
14. čer 2012

ahojte holky, taky přemýšlím že změním barvu 😀.
@onno Jakoupak máš? 🙂
@danielahe Každopádně máš chytrého klučinu 🙂.

kinos
14. čer 2012

@tulipanek82 ahoj 🙂. Jjj, někdo netěhotný se tu ještě najde 😅. Kéž se taky zadaří, tak uvidíme, jak nám to půjde. Tady je fajn, že se holky tak podporujou a hlavně že jsou z nich maminy 😀 😀

kinos
14. čer 2012

@veverka.terka ahoj teri, no však už pomalu můžeš koukat po nějakých věcičkách, to já bych určo už i něco malého koupila 😉 . No dneska jsem byla u doktora tady na prohlídce, a nějak z toho nejsem nadšená, se mu něco nelíbilo, ale pořádně jsem nepochopila co, tak se ho v úterý musím poptat. Jinak říkal, že mám dělohu otočenou dozadu, což vím, ale to by snad neměl být problém, ne? Ale taky se na to netvářil moc nadšeně. Když mě se všechno rozleží jak vyjdu od doktora a pak bych se potřebovala poptat 🙄 . Jéjku no zas mě postrašil, no. Jinak jsem skoro v polovině lázní.

jananovacek
14. čer 2012

@tulipanek82 Ahojky, ja jsem teda tehu taky 😉 Ale podporujeme se a radime furt dal, pac sme strasne nabuseny informacema 😀

jananovacek
14. čer 2012

@evulatko No ja jsem se s kontrolama behem stimulace taky setkala poprve az v Heliosu, nicmene pan primar rikal ze jsou potreba, aby se vsechno ohlidalo a byly kvalitni vajicka...a takyze byly 😉

evulatko
14. čer 2012

@jananovacek, tak to je super🙂 je hezke, ze to tam tak hezky hlidaji🙂

jananovacek
14. čer 2012

@evulatko Tam vsecko hlidaji ;)

onno
14. čer 2012

@danielahe Můj doktor před 5 lety my říkal že se do ukončeného 5 měsíce nemám barvit.

onno
14. čer 2012

@kinos mám tmavou čevevenou třešeň.Není to špatný.

danielahe
14. čer 2012

@kinos takovy doktor je na zabiti, bud ma byt ticho nebo ti to ma vsechno vysvetlit, tak abys to pochopila 😠 . na utery se pekne nachystej a poptej se ho na vsechno, co potrebujes vedet 😉 a nedej se 🙂
@onno a co je na tom spatneho?.....jeste jsme to neudelala a ted asi nebudu, kdyz to ctu az do porodu 🙂 ...pokud si vzpomenu, se na to zeptat sve gyndarky, co je to za zvesti 😉 🙂

onno
14. čer 2012

@danielahe raději se zeptej už je to 5 let co mě to říkal.Že by to mohlo vpoštět nějaký škodliviny do těla.Ještě říkal že jsem po IVF že by to neriskoval.