Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

zuzzu11
9. kvě 2013

@katuleb Kati a ty ako na utz? skiznica bola dobra? tak teraz v nedelu na Ketik ze 🙂 ?

katuleb
9. kvě 2013

@zuzzu11 ahojky ano sliznice byla ok 10mm a třívrstvá jak chtěli a v neděli jdu na to....už začínám být nervozní.... 😉
A jak ty?? Kdy jdeš na to??

martulena
9. kvě 2013

@katuleb Ahojky ještě jsem si ho nedělala páč ho nemám. Dneska si ho jedu koupit. Tak pak dám vědět a ani se mi ho nechce moc dělat, abych pravdu řekla 😨 A zítra stejně půjdu nejspíš na kerv tak uvidíme. Zatím se opatruj. pa 😀

katuleb
9. kvě 2013

@martulena tak to ti věřím,já taky nevím jak ho pak udělám.....jen při té představě se mi klepou kolena...každopádně moooooc držím palce budem tu čekat na dobré zprávy.. 😉 😉

zuzzu11
9. kvě 2013

@katuleb Juuuj supeer 🙂 . To ani neviem ze sa to pocita ci bere na nejake vrstvy. Ti verim ze uz zacinas byt nervozna 😵 ale mas aj take motyliky uz v brusku 🙂 ? noja idem 16. na utz tak som tiez zvedava ze co bude 😉 . a na kolikatu mas vklad?

zuzzu11
9. kvě 2013

@martulena Tak ti drzim, ak budes robit dnes testik palce aby sa tam ukazali krasne // 🙂 . Napis nam potom tu pozitivnu spravicku 🙂 .

katuleb
9. kvě 2013

@zuzzu11 tak koukám,máš to už taky za pár....no kdyby jen motýlky....to jsou fujavice občas a transfér je na 10.30... 😉

jarmisek
9. kvě 2013

@martulena Jsem taky cela napnuta, myslim na vas holky testilky!!! 😉

jarmisek
9. kvě 2013

@katuleb Takze vazne na den matek-super! 😵 😵 Tak uz se zacni pekne rozmazlovat,at mas priznive naladene brisko! 😵 😵

katuleb
9. kvě 2013

@jarmisek jj už se na tom pracuje,snažím se ...jen ty nervy kdyby se uklidnily chjooo... 😉

jawuna
9. kvě 2013

taky sem napnutná, tak už sem hoďte ty dobré zprávičky 😉

martulena
9. kvě 2013

Ahoj holky tak vás zdravím, s pozitivní zprávičkou, dělala jsem si test ve 3 odpoledne, poněvadž jsem si ho teprve koupila. Chtěla jsem počkat na ráno, ale jsou tam // a krásně vidět jsem strašně šťastná. Zítra ráno jdu na krev tak to už bude větší jistota. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
A všem ostatním přeji aby vám to taky dobře dopadlo.

jawuna
9. kvě 2013

@martulena Tak to je opravdu pozitivní zprávička 😀 velká gratulace!!!!

danaho
9. kvě 2013

@martulena Moc gratuluju 😵 😵 😵 U mě už je jisté že to neklaplo. Tak snad příště. Opatruj se.

katuleb
9. kvě 2013

@martulena juuuuuuu super,moc moc gratuluji..... 😀 😀

jawuna
9. kvě 2013

@danaho Danuško, to je mi fakt líto 😢 ...myslíš, že to mohlo být tou genetikou?

danaho
9. kvě 2013

@jawuna díky,mě taky. Vůbec nevím. Ale prý mělo šanci 50%. Tak to prostě příroda nechtěla.

katuleb
9. kvě 2013

@martulena a proč vy měli vlastně ivf a měli jste pgd?? promin pokud jsi už psala ,možná jsem zapoměla... 😉

dadakin
9. kvě 2013

@martulena testík super gratulace 😵 😵 😵

martulena
10. kvě 2013

@katuleb Ahojky už jsem ti to sice psala, ale nevadí tak ještě jednou. Po laparoskopii mi před 5 lety odebrali oba vejcovody. Je to moje 4 ivf a pgd jsme neměli. Jsem samoplátce tak tu velkou částku kterou jsem zaplatila a k tomu ještě pgd to bych dohromady už nedala. 🙂

martulena
10. kvě 2013

@danaho Ahoj tak to mě mrzí. Ale naděje umírá poslední nevzdávej to já už si taky prožila svý. Jednou to vyjít musí 😉

katuleb
10. kvě 2013

@martulena děkuji,tak jsem moc ráda že tady vám to vyšlo....dej pak vědět co krev... 😉 😉

martulena
10. kvě 2013

Ahoj tak jsem zase tu tak hcg 500 11 den transferu takže super. Tak teď už jenom za 11 dní na ultrazvuk a aby tam bylo vidět srdíčko a budu ten nejšťastnější člověk pod sluncem. Holky všem děkuju co jste na mě mysleli. Já na vás čekatelky taky myslim tak hodně úspěchů a hlavně síly to nevzdávat. Ještě se ozvu papa. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katuleb
10. kvě 2013

@martulena Supeeeeer velká gratulace....a držím dál na utz..... 😉 😉

danaho
10. kvě 2013

@martulena Moc gratuluju 😵 dneska jsem volala do Heliosu a mám v červnu konzultaci. Rovnou nafasuju léky na 4 IVF 🙂

jarmisek
10. kvě 2013

@martulena Nádhera, gratuluju! 😵

jarmisek
10. kvě 2013

@danaho Dani je mi líto ,že to nevyšlo, důležité je nepřestávat věřit! Jsi bojovnice! V létě už to jistě klapne! 😉

jarmisek
10. kvě 2013

Holky, přeji krásný víkend všem!

zuzzu11
10. kvě 2013

@jarmisek aj tebe maminko krasny vikend 🙂 .

danielahe
11. kvě 2013

@danaho ahoj, moc me mrzi, ze to bobek vzdal, ale jak uz nekdo psal, ja bych taky sla hned s dalsim cyklem do 2. ketu, ja to totiz takhle udelala a na po druhe uz to vyslo 😉