Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

naibaf
19. zář 2013

@jawuna Moc děkuju 🙂 je zde skvělá podpora!

jarmisek
19. zář 2013

@engele No ja sepriznam, ze jsem na tom ujizdela taky 🙂 a fakt je, ze nevim, kde to holky vystaraly, ale resily to tady v diskuzi asi pred rokem 😀

jawuna
21. zář 2013

Dneska asi všichni spí 🙂

jarmisek
21. zář 2013

@jawuna My ne, my jsme sli na hoby, daleko jsme ale nedosli, pac se mi uz tezko protahuje mezi smrcim 😀

jawuna
21. zář 2013

@jarmisek A našli jste něco? 😉

danissa
22. zář 2013

Ahoj děvčátka, přeju vám hezkou neděli, teda alespoň u nás svítí sluníčko, tak je to fajn. Vařím dýňovou polívku a potom pojedeme s malou k našim na chatu, využít docela hezkého počasí. Jak se všechny máte? Těhulky, snažilky? Mě je pořád šoufl, celé dny, tak už počítám týdny do konce prvního trimestru, snad to potom bude lepší. Za týden v pondělí mě čeká další kontrola a už bych se měla domlouvat na NT screening. Tak doufám, že prcek v pořádku a budu si dál užívat těhotenství 🙂 Mějte se 🙂

jarmisek
22. zář 2013

@jawuna Nebudu se dlouze rozepisovat, zacina to na H,ale houby to nejsou 😀

jarmisek
22. zář 2013

@danissa Ahoja delas ji z te hokaido dyne? Ja jsem tomu neerila,ale je to fakt ohromny chutova rozdil...Dobrou chut preju! ;) Jinak neboj, urcite to casem povoli !! 😵

danissa
22. zář 2013

@jarmisek Ahoj 🙂 Ano, z té Hokaido, začali ji teď mívat v Lídlu, tak ji tam kupuju. Máš pravdu, musí to být Hokaido, protože dělala jsem to i z nějaké jiné a to nebylo nic moc. My jsme si teda dnes moc pochutnali 🙂

jarmisek
23. zář 2013

Ahoj holky, kde jste vsechny? 😵 😵 Nejak mi ty podzimni dny nechteji utikat, porad chodim po byte, prerovnavam veci pro prcka, zda se mi, ze je to docela psycho 😀 Myslela jsem, ze v tuto dobu budu treba cist knizku,nebo koukat na telku,ale vzdycky, kdyz se k necemu usadim,tak se stejne nakonec pristihnu v pokijicku,jak osahavam ty pidioblecky, postylku a tak 😀 😵 😵

jawuna
23. zář 2013

@jarmisek Ja teda ctu a ctu dost a zvolna prechazim do spani 😉 takze taky furt spim 😀

danaho
23. zář 2013

Ahoj ve spolek,
my jsme byli celý víkend na bezva akci. Teda holky vám se ty těhotenský týdny nějak rychle navyšujou. 😀 Holky nevím z jaký dýně jsem jedla tu polívku,ale vůbec mě to nenadchlo 😠
@jarmisek Ta už máš všechno milionkrát přerovnaný a nachystaný jen to mimčo do náruče. 😵 Za chvilku už budeš osahávat toho svýho broučka 😅

jarmisek
24. zář 2013

@jawuna Kdy ty vlastne rodis? 🙂

jarmisek
24. zář 2013

@danaho Tak jestli byla takova sladka a aromaticka, tak to bylo urcite z ty klasicky velky oranzovy potvory, ta jedobra tak leda na kompot 😀 A nebo to jen neumim uvarti 😖
Jinak uz abych prcka u sebe mela, jsem uz fakt v neprijemne fazi, kdy je mi neprijemny sedet, lezet, chodit, no proste hruza.Ani boty si uz nezavazu 😀

danielahe
24. zář 2013

@dadakin tak to je husty svrab ...bleeee,taky miluji ohleduplny rodice,chapu ze je na rodice tlak kvuli praci,ale dite s bolavym briskem a prujmem dite do skolky medam,tomu chudackovi bych to neudelala.koukam ze ve verejnem skolnim a predskolnim zarizeni se daji chytit skvosty 😀
@danissa,je to hnus s tema zamestnavatelama,taky to znam,ale na tu pani reditelouvou bych si brala diktafon,to vubec nemuze vypustit z pusy takovou hlasku o tom miste 😕

danielahe
24. zář 2013

@jarmisek to se tu resilo za me 😀 ,cervene vino,lnene seminko,grepfuit a kokos 😅

danissa
24. zář 2013

@danielahe Jo, ta ředitelka by si zasloužila pořádnou ostudu a přála bych ji i sesazení z toho místa. Šéfuje vlastně odboru, velkému administrativnímu úseku, kde pracují skoro výhradně ženy, buď ještě mladé, které budou jedna po druhé těhotnět nebo už pracující maminky. A šéfuje jim taková bezohledná kráva 😠
@jarmisek To chápu, to tvé okukování a osahávání výbavičky pro mimi, člověk už se prostě nemůže dočkat 😵 Jen počkej na ty chvíle, který prosedíš na postýlkou, budeš koukat na ten zázrak a nebudeš věřit, že ten uzlíček štěstí je opravdu tvůj 😵

danielahe
24. zář 2013

@danissa takovy kravy fakt zeru, bud je to opravdu bezohledna karieristka nebo deti nejak mit nemuze, nebo jeji chlap treba nechce a ona to neprizna a vybiji si zlost na zenach s detmi.......si clovek rekne, ze te zenska podrzi, ze budou drzet spolu, kdyz uz je tu diskriminace zen, ale oni je asi jednodussi uspet a tem ostatnim podkopavat nohy...klasika, to jsme my zensky, neustojime se ani v praci 😀 😅 , chjo, by me zajimalo, jestli tahleta nevrazivost vuci pracujicim maminkam nekdy skonci 🙂

danissa
24. zář 2013

@danielahe Myslím, že v naší republice to bude trvat hodně dlouho, než se změní přístup a podpora pracujících matek. Vem si, jak málo funguje školek při zaměstnání (jakože zaměstnavatel provozuje i školku), myslím, že alespoň ty velké společnosti by si to mohli dovolit. A jak by to mnoha maminkám pomohlo! Tady ta naše kráva má skoro 40, je přesnej prototyp kariéristky, děti údajně nechce, krásy taky moc nepobrala a chlapa taky stálého nemá. Od rána do večera v práci. A řeší takové "kraviny", že má Iphona 4 a chtěla by 5, ale nemůže si ji koupit, protože na něj má obal od Prady za několik tisíc, a ten Iphone 5 by se do toho obalu nevešel!!! Toto řeší s to mojí kamarádkou, její sekretářkou 😠 😠 A pořád si objednává balíky bot z Itálie, chodí jí to do práce, no apodobně. IQ tykve!

danielahe
24. zář 2013

@danissa klasika, zenska co nema deti resi pi.....y, no ve 40ceti bych asi taky tvrdila, ze deti nechci, kdybych byla sama bez chlapa 😀 😀 😀 😀 😀 , no to vis obal od prady na iphone dela lidi stastnejsi...... No uvidime, co bude az se budu vracet do prace, ja se se svoji sefovou moc nepohodla ke konci, navic delam v obchode, kde jsou 12cky a ne moc velkeho pochopeni pro matky 😀 . Jo s detima je to boj, zenska furt trpi nejakou diskriminaci, koukaji na tebe jako potencionalni matku, dostavas mensi plat, kdyz se chpal rozhodne, ze ti nezaplati alimenty, tak mas smulu ( moje segra to tak ma) stat nehne ani brvou, pak se musis vylozene bit o misto s ditetem na hrbu, modlit se, aby neonemocnelo, mas mensi duchod....no proste to mame tezky 😎 , ale aspon, ze muzeme rodit ( i kdyz o tuto cinnost bych se klidne podelila s chlapem 😀 ),

danissa
25. zář 2013

@danielahe Tak můžeme jen doufat, že naše děti - dcery, už budou mít podmínky vstřícnější. Jinak máš pravdu, rození dětí bych taky přerozdělila, hezky spravedlivě, jednou chlap a jednou ženská 😀

koulucik
25. zář 2013

@dadakin Ahojík, tak já jsem na tom stejně, dnes 2.DC, volala jsem koordinátorce a řekla mi, že mám být trpělivá dokud nepřijdou výsledky PGD, taky jsem jak na trní, jestli to stihnou ☹ jak dlouho ti řekli, že máš čekat? Já 2-3 týdny...že mě zavolají ☹ hrozný čekání 😖 kolik máš embryjek na vyšetření?

jarmisek
25. zář 2013

@danielahe Vidis a zabrala to! 😀

jarmisek
25. zář 2013

@danissa Svata pravda...chjo, holky, nenechme si tim zkasit nase materstvi, uzijeme si to u navzdory vsem blbcum, se kterymi se mijime 😵 😵

jarmisek
25. zář 2013

@koulucik urcite to stihnou, neboj 😉 Me zavolali po 2 tydnech 😵

koulucik
25. zář 2013

@jarmisek děkuji, jsi mě trochu uklidnila 🙂 tak i kdyby to nestihli, hlavní bude, že něco zbude 😒 kolik jste měli embryjek na vyšetření?

engele
25. zář 2013

@koulucik Také mi volali 14-tý den, tak vydrž !

dadakin
25. zář 2013

@koulucik ahojky holky dneska mě volali z Heliosu a zase vím kulový jak na tom jsem jedno je k transferu nevhodný dopadlo špatně a to druhý berou jak nevyšetřený protože se jim přitom rozpadla nějaká mozaika nebo co tak to nešlo dokultivovat takže je bráno jako nevyšetřený takže příští týden UTZ a pak KET jo a volali mě 12den tak mám 2 nevyšetřený mražáčky 🙄

danaho
25. zář 2013

Ahoj holky,tak ten jeden můj bojovníček to taky nedal. Nějaká chyba 9 chromozomu. ☹

koulucik
25. zář 2013

@dadakin Takže ti budou transférovat to nevyšetřený?Mě řekla laborantka, že když z našich 3 zbyde alespoň jedno, bude to dobrý...docela mě to vyděsilo 😒 hlavně ani pořádně nevím, proč nás na genetiku poslali ☹