Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

danaho
18. říj 2013

@engele jsi zlatíčko. 😵 41 vajíček jsem neměla dohromady ani za 4 IVF 😀 Určitě nám to vyjde!!!

danielahe
18. říj 2013

@engele tak tfuj tfuj, at se zadari 😵 😵 😵 😵
@danaho ja se citim tluste 😀 😀 😀 , tobik nevim, ale jirik rikal, ze nechce byt nejstersi, ze ho nebavi uklizet hracky po sourozencich 😀 😀 😀 😀 😀 . Je od pondeli doma a me uz z neho hrabe 😅 . Tak at se bublinka za par dini ukaze na testiku 😉

danaho
18. říj 2013

@danielahe Tka mu řekni,že tím že je nejstarší tak ty 2 menší ošéfuje a bude nejdůležitější 😀 😀 😀 Děkuju,snad sem napíšu konečně nějaké pozitivní zprávy i já. 🙂

terezi79
18. říj 2013

@engele @danaho Holky, klapne vam to obema! Moc na vas myslim 😵 😵

terezi79
18. říj 2013

@danielahe fakt je, ze bude mit chudak malej pekny zahul se dvema mladsimi sourozenci 😀 zvlast, jestli jeste mate nejaky mrazacky 😵 😵

vaverunka
18. říj 2013

@engele Moc držím palečky!!!!!! 😉

danissa
18. říj 2013

@danaho Jasný, ono je lepší vydržet, ten 10. den už by to měla být jistota. A úterý je tu coby dup 🙂 Věřím jen v dobré zprávy 😵 😵 A kup si testy ty Ladymax 10, hlavně nekupuj mamatesty, aby tě to nestresovalo, ty stojí teď za prd.
@engele Jéé, tak super zprávy, peřinka je nachystaná, aby se do ní mimčo zavrtalo 😉 Tfuj tfuj pro štěstí!!

jawuna
19. říj 2013

Čau holky, jak se dnes máte? Venku je nádherně...asi si sednu k oknu a budu se vyhřívat na sluníčku a číst si 😎

danissa
19. říj 2013

@jawuna Ahojky, dnes bylo fakt nádherně 🙂 Dopoledne jsem byla i s malou nakupovat. Potom jsem měla v plánu, že budu uklízet a že si ji babi s dědou vezmou na hlídání, protože manžel byl v práci. Jenže beruška se usmyslela, že nikam nejede, že chce být s maminkou. Takže jsem vysávala a vytírala asi 2 hodiny, protože malá mě samozřejmě nenechala v klidu, tak jsme si mezitím hrály a tak. Pak si ji vzal odpoledne ven manžel, zase jsem něco pouklízela a malá za půl hodiny naklusala domů, že chce být s mami 🙂 Zkrátka dnes jsme měly "závisláckej" den. Ale já si to užívala, protože jindy je malá k babičce lehce prodejná, dnes byla jen moje 😵 😵 Je to LÁSKA 😵 Krásný zbytek víkendu všem 🙂

rakoska
20. říj 2013

Čaaaaau holky, tak jak se tady všechny máte? My se máme skvěle 😵 Čtu vás pravidelně a moc na vás všechny myslím a na dálku vás podporuju 😉 těším se na další pozitivní zprávičky

terezi79
20. říj 2013

@rakoska Ahoj a jak uz jste vlastne daleko? 😵 😵

terezi79
20. říj 2013

Vsem preji krasnou nedeli! 😵 😵

danissa
20. říj 2013

@rakoska Že se aspoň ukážeš 😉 Už máš za sebou nějakou další kontrolu mamino? V jakém jsi týdnu? Poděl se, jsme zvědavky 😉

danielahe
20. říj 2013

@terezi79 nene, my zadny marazcky nemame 🙂 , jedine co mame je jeste treti pokus, ale to nevim jestli vyuzijeme, treti pokus vysel sam a ctvrte dite neplanuji 😀 😀 😀 .....ale kdyby se zadarilo 🤐 , tentokrat uz si antinu nejakou porodim, kdyz vim, ze to funguje 😀 😀 😀

jawuna
21. říj 2013

@danielahe co víš, třeba se ti to zalíbí a budeš pořád rodit :D

terezi79
21. říj 2013

@jawuna Rekla bych, se si s holkama rady pockame, jak se porod zalibi Tobe 😀 Nemas uz to nahodou zapar? trosku mam ve vas jeste zmatek,ale neco mi rika, ze uz jsi v pokrocilejsi fazi pozehnaneho stavu 😉

jawuna
21. říj 2013

@terezi79 Jj, už se to blíží 🙂 termín máme na Mikuláše

terezi79
23. říj 2013

@jawuna Tak to uz je opravdu za chvili!To bude vesela nadilka! 😵 😵 😵

engele
23. říj 2013

Holky, tak držte palce, v pondělí jdeme na KET 🙂)

engele
23. říj 2013

@jawuna aby tomu čert nepomohl 🙂))

jawuna
23. říj 2013

@engele tj, když na mě kdyžtak někde šikovně bafnou, tak to půjde jak po másle 🙂

engele
23. říj 2013

@jawuna No právě 🙂))) to bude nadělení 🙂

terezi79
24. říj 2013

Ahoj holky, jen pisu info z dnesni konzultace. Mluvili jsme s Texlem asi 40 minut a tohle nam z toho vyplynulo
Me zjistili genetickou chybu-translokaci a manzel maspatny vysledek spermiogramu a taky snizenou DNA spermii. Jsme proste asi hricka prirody. ja jsem z toho nanervy, premyslim, jestli se nam vubec podari nejaky zdravy embryjko. Manzel dostal nejakou kuru na spermie, jestli se mu to zlepsi a taky ma narizenou pred tim IVFkazdy den ejakulaci. Nas posledni pokus zacneme uz v pristim mesici. Budu mit dlouhy protokol a budeme mit CGH vysetreni embryi a taky budeme mit PICSI.

danissa
24. říj 2013

@danaho Ahoj holka, ani se neukážeš, jak dopadlo tvé testování? Doufám, že dobře... 😉
@engele V pondělí budeme držet všechny prsty, co máme 😵 😵!!
@terezi79 Chápu, že jsi z výsledku rozhozená, ale nevěš hlavu 😉 !! Je skvelé, že v Heliosu ti umí nabídnout maximálně profesionální péči a vybrat ty nejlepší metody k tomu, aby jste došli k vytouženému miminku. Oni prostě ví jak na to, mají nejvyspělejší metody a uvidíš, že to zdravé a šikovné embryjko "vypěstují" 😵 😵 Hodně štěstí!

danaho
25. říj 2013

Ahoj holky,
bohužel u mě to zase nedopadlo. Na testu sněhobílo ☹
Včera jsem volala do Heliosu co dál. všechny pokusy na pojišťovnu jsou fuč. Koordinátorka mi slíbila,že to probere s doktorem Texlem a embryoložkou a zavolá mi co navrhují dál. mám v hlavě guláš jestli nezkusit třeba miniálku,nebo ještě jednou IVF a nebo jít rovnou do té dárkyně. Navíc už je to pro nás problém i faninační. Tak jsem zvědavá jak to nakonec vyřeším. 😖
@terezi79 Terezko to mě moc mrzí. Ale je hodně smutný,že to vyšetření neudělali v předchozím CAR už dřív. Ale věřím,že vám v Heliosu pomůžou. Teď když vědí problém,tak se to bude řešit 😉
@engele na pondělí držím palce 😉
@danissa děkuju,že jsi mi držela palce. Musím bojovat dál. 🙂

engele
25. říj 2013

@danaho tak to mě moc moc mrzí!!!! Snad ještě najdou nějaké řešení jak vás k tomu snu přiblížit!!!

terezi79
25. říj 2013

@danaho Dani psala jsem uz na emiminu, ze me to mrzi, opravdu nevim, co bych Ti poradila, snad jen, ze pan doktro texl nam vysvetloval, ze minimalni stimulace maji tak nizkou sanci na uspech, ze vlastne cenove vyjdou hur nez IVF. A nevim, jeslti by z toho nebylo mene embryjek na vysetreni??? Asi byt Tebou, pockam, co Ti navrhnou, muzes si to pak vklidu vsechno promyslet. Drz se.. a bojuj...ja take budu..

terezi79
25. říj 2013

Holky dekuji vam vsem, jo presne, jsem vlastne asi rada, ze vime, na cem jsme, je to pecka, zjistit, ze je chyba u obou a jsem nastvana, ze se to dozvidam az po 2 nepovedenych cyklech v Ostrave 😒 . Proc nam to neudelali hned po tom prvnim IVF? Ach jo, nema asi smysl si neustale klast dotazy, proste to tak je...Muzu byt rada, ze me napadlo prestoupit do Brna a ted musime bojovat!!!

rakoska
25. říj 2013

@terezi79 Ahojky, asi vím, jak ti teď je, u nás se zjistilo, že nemáme spermie vůbec a u mě se ani nečeká moc vajíček :( ale nakonec to dopadlo i s takovýma problémama, které mi na začátku přišly úplně neřešitelné...a už jsme v 11. týdnu, takže musíš věřit, že to dopadne dobře, v Heliosu určitě 😵 Myslím na tebe...

rakoska
25. říj 2013

@danaho To mi je líto...