Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

zuzzu11
14. lis 2013

@engele Šari urcite by som volala do Heliosu. Mohla to byt len prasknutú cievka pri roztahovani maternice. Ale urcite im volaj alebo chod tam. Ja si myslím
Ze ti dajú injekciu na zastavenie a Ascorutin tablety. A urobia ti utz. Daj hneď vedieť prosím ta.
Neboj urcite je vsetko v poriadku len chod k doktorovi pre istotu.

danielahe
14. lis 2013

@engele ja jsem spinila po utrosu...jsem si to potvrdila ted u tretiho tehu 😠 ..nepanikar, vse bude ok 😉 🙂 U tobika jsem krvacela asi 2x hodne a to i cervene....jinak ted u tretiho tehu mi pro jistoto mudra utros napsala, davkovala jsem 2 pilule vecer a za 4 dny jsem zacla spinit..do te doby nic, tak jsem utros vysadila a ok, pak jsem brala jen jednu piluji ob den 🙂 a byl klid 🙂

engele
14. lis 2013

@danielahe
@zuzzu11

Ztím, mi neberou telefon, zkusím to ještě odpoledne, ale nebudu asi plašit, nechám to osudu, uvidím zítra. Utroš beru 2-0-2 tak snad se to udrží.

zuzzu11
14. lis 2013

@engele Neberú ti v Heliose? Ja mam myslím číslo na nich na mobil, neviem ci to nieje na Vranovu. Nechces ho?Ked sa spini by sa mal utros brat ústne myslím.

danielahe
14. lis 2013

@engele utros prokrvuje sliznici a mne kdyz jsem krvacela,doporucovali ten utros polykat 🙂,urcite to nic nebude,lehni si,pust si neco pekneho a odpocivej 😉

engele
14. lis 2013

No ustalo to, přešlo to do žlutava, tak už tam nebudu ani volat... lehnout si můžu až večer, jsem každý den 12h v práci, tak toho moc nenaodpočívám, ale včera večer jsem ležela poctivě a dnes to zopáknu pro klid duše 🙂

zuzzu11
14. lis 2013

@engele Aha ty si v práci. Nemáš nejak moc stresujucu prácu? Ked do žlta by to malo byt lepšie.
Len nech to ustane uplne hlavne.

jawuna
14. lis 2013

@engele Já jsem taky špinila, pak i začala krvácet, jela jsem do Heliosu, píchli mi injekci a dobrý, tak tam kdyžtak zavolej jen pro jistotu, ale zvýšili mi Utroš na 3x denně 2, tak zkus aspoň to a polykat prej

terezi79
14. lis 2013

@engele Neboj, to bude dobry,hlavne, ze uz to preslo.Kdyz si prectes zpetne diskuzi,tak tady dost holek krvacelo a dopadlo to dobre,ale take jsem pro zavolat koordinatorce, budes mit aspon klid 😉

engele
15. lis 2013

Tak nechci to zakřiknout ale je to pryč, asi nějaká chvilková záležitost, v neděli písnu jak jsme dopadli, držte nám pěsti 🙂)

zuzzu11
15. lis 2013

@engele Jeej to som rada 😀 . Suoer ze to uz prestalo 🙂 🙂 .
Objednavala si sa aj na utz u koordinatoriek?

engele
15. lis 2013

@zuzzu11 ano přes mejl jsme to domlouvaly, tak snad se mnou počítají 🙂 Kdy pojedete vy mrknout a bublinku?

zuzzu11
15. lis 2013

@engele My pojdeme vo stvrtok. To je nekonecne cakanie 😅 . Tak vy uz v nedelu uvidite vasu bublinecku 🙂 .To bude krasne 🙂 🙂.
Inak ako sa to pocita? Ty si uz v 5tt vlastne? Maju sa tie tyzden pocitat od poslednej ms?

engele
15. lis 2013

@zuzzu11 no já jsem si právě četla, že se to počítá normálně od poslední MS, popřípadě od OPU +2 týdny, no ale jek je to od KET to teda nevím, sama jsem na to zvědavá ale asi něco kolem toho 5 týdne, za 10 dalších dnů by mělo být vidět srdíčko, tak by to tak odpovídalo...
Ráno ještě udělám poslední test 🙂))

zuzzu11
15. lis 2013

@engele To ti hned naskocia krasne // ciarky dalnice 😀 . Juu ja sa s tebou tesim na vase prve sono 🙂 .Ja odo dneska zacinam pichat fraxiparine preistotu, som bola na hematologii dnes.

engele
15. lis 2013

@zuzzu11 co to je zač? na ředění krve?

danielahe
15. lis 2013

@engele 12 hodin tehotny pracovat nesmi ze zakona 🙂

engele
15. lis 2013

@danielahe to jo jen když je člověk svým pánem, většinou tak dopadne 🙂)))

zuzzu11
15. lis 2013

@engele áno to je na riedenie krvi. Minule pri prvom som mala hustejšiu krv a teraz zase, tak pre istotu mi to dala dr.

dadakin
16. lis 2013

ahojky kočky dnes 10KET tak v pondělí na krev

zuzzu11
16. lis 2013

@dadakin Jani to je krasna ciarka 🙂 . Hcg bude urcite vysoke 🙂 .

dadakin
16. lis 2013

@zuzzu11 Zuzi sama jsem zvědavá a co ty jak válčíš???

engele
16. lis 2013

Děvčátka, tak máme 5+2 (2,5mm) ale odpovídá to 5+6 🙂 mrňous měří o 0,5mm víc než by měl 🙂 Tak za 14 dní jdeme znovu na UTZ a budeme snad poslouchat srdíčko, tak nám držte palce. Předpokládaný TP je na UTZ programu vypočítán na 13.7.2014 🙂

Těším se na vaše fotečky!

terezi79
16. lis 2013

@engele Těším se, až sem nějakou také budu moct vyvěsit 🙂 Gratuluju!!! 😵 😵

terezi79
16. lis 2013

Holky, mrška si dala na čas, ale dnes konečně dorazila,takže v pondělí na krev 😵 😵

engele
16. lis 2013

@terezi79 Super, půjdeš už do nového, koordinátorky jsou přestěhované v nových prostorách 🙂

zuzzu11
16. lis 2013

@engele JEEJ 😀 😀 . To jenaaadhera 🙂 🙂 . Tesim sa s vami 🙂 .kraasny mrnousek 🙂

zuzzu11
16. lis 2013

@dadakin No ja som chodila teraz kazdy druhy den na krv aby sme videli ako hcg stupa. Este v pondelok pojdem na krv a potom vo stvrtok na sono 😉 . Tak uz nech je stvrtok 😵 .

zuzzu11
16. lis 2013

@engele Šari nemali ste ist zajtra na utz, posunuli vam to na dnes 🙂? A kde su teraz prestahovane koordinatorky?

engele
16. lis 2013

@zuzzu11 Nakonec jsme jeli dnes, v neděli nemáme cestu do Brna, tak den sem, den tam už je jedno. Koordinátorky jsou na stejném patře jen naproti ve dveřích, je to tam pěkné 🙂