Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jarmisek
16. zář 2013

@engele Páni! 41vajíček 😕 😵 😵

jarmisek
16. zář 2013

@koulucik Drz se, bude lepe. Holky tady pisou, ze jim na to c Heliosu davali nejakou injekci, tak si tam kdyztak zavolej, kdyby to nepolevilo... 😉

engele
16. zář 2013

@jawuna ahoj , zítra maažu na UTZ a tam mi snad řeknou kolikátý den dělají ty KETy,... už si to totiž moc nepamatuju, ale myslím, že něco kolem 16-19DC ?

rakoska
16. zář 2013

ahojky holky, tak jsem zpátky z kontroly, už je tam vidět bublinka, srdíčko ještě ne, ale to je ještě brzo, ale je to dobrý 😵

rakoska
16. zář 2013

@jawuna Koukám, že tady bylo docela živo o víkendu 🙂 No lidi jsou asi různí...

rakoska
16. zář 2013

@engele já jsem byla 14. den na kontrole a 19. den na KETU
já se se svýma vajuchama, co se dají spočítat na prstech jedné ruky můžu jít zahrabat 😀

danaho
16. zář 2013

Ahoj holky, díky,že jste držely palce. Tak nám opravdu vydržel jen ten jeden bojovníček. Ale je vhodný na PGD. Ale díky bohu za něj. Jste zlatý,že jste na mě myslely. 🙂

rakoska
16. zář 2013

@danaho Budeme moc držet palce, aby to byl ten pravý bojovníček 😉

dadakin
16. zář 2013

@danaho ted budeme čekat spolu na telefon,já jsem si dneska přesně v 8 hod na tebe vzpomněla jestli už voláš

danaho
16. zář 2013

@rakoska Děkuju, minule jsem měla na vyšetření PGD 2 a dopadlo to špatně.Třeba teď ten jeden bude ten pravý. Kéž by.
@dadakin ty jsi dopadla uplně nádherně. Z 5 embryí 3. To je krásný výsledek a věřím,že tam toho pravého budeš mít. Já vůbec nechápu,že to teď u mě takhle dopadlo.

dadakin
16. zář 2013

@danaho no jo ale jedno je zamražený bez vyšetření ty tam máš taky jednoho bez vyšetření,ted budu čekat na ty dva no a v kolik hodin oni tak volají a nevíte z jakýho čísla?????
uvidíš že to bude ok musíš věřit 😉 jsou to furt nervíky budu ráda až budu vědět na čem jsem

danaho
16. zář 2013

@dadakin mám tam jednoho bez vyšetření od minula. Ale zatím se budu upínat k tomu co je na vyšetření. Mě volali myslím v sobotu navečer,ale já nebyla u tel. tak pak v pondělí dopoledne. Ale číslo už si nepamatuju.

engele
16. zář 2013

Mě volala přímo koordinátorka z toho jejich čísla.

naibaf
16. zář 2013

Ahoj holky, já mám za sebou v Heliosu dva neúspěšné pokusy. (první ET a KET) Začátkem října jdeme znovu na KET. - poslední. Zbývá nám už jen poslední embryo. Jste na tom některá podobně? A po kolikátém ET se Vám podařilo otěhotnět?

jawuna
16. zář 2013

@naibaf Mně se zadařilo hned po prvním transferu

jawuna
16. zář 2013

@danaho Danuško, určitě to není o množství ale o kvalitě, věřím, že to bude ten nejlepší z nejlepších 😉 a bude to kluk 😉

jawuna
16. zář 2013

@rakoska Obrovská gratulace k bublince!!! 😵 😵 😵

jawuna
16. zář 2013

@engele Já jsem měla 19. den KET. Tfuj tfuj a dneska ještě decku červeného 😉

danaho
16. zář 2013

@naibaf Ahoj já mám za sebou teď 4 IVF a z toho je to druhé v Heliosu. Zbyl mi jeden bojovníček tak se modlím aby byl zdraví a mohl být KET. Ty máš teda za sebou 1 IVF?

danaho
16. zář 2013

@jawuna já vím, děkuju. Kéž by ten jeden byl ten pravý. 😉

koulucik
16. zář 2013

@jarmisek Moc děkuju, doufejme, že vše půjde podle plánu 🙂 jinak jsem taky chodila na injekce a dneska první den ne a je překvapení, že mi to ustupuje...teda doufám 🙂

koulucik
16. zář 2013

@danaho Držím taky palečky, včechny 4 🙂

jananovacek
16. zář 2013

Ahoj holky, přišla jsem vás jenom na skok pozdravit, už jsem tady hooodně dlouho nebyla 😉 Zdravím maminky i miminka a taky všechny snažilky, držte se!!!
My už budeme mít brzo rok, strašně to letí...už přemýšlím nad KETem 😀
Mějte se krásně...ale asi vás budu navštěvovat častěji, pěkně to tady frčí, to je super, moc vám to všem i Heliosu přeju!!! 😵

jawuna
16. zář 2013

@jananovacek Ahoooj 🙂 ty ses teda dlouho neukázala, mamčo 😉 Jak se máte?

jarmisek
16. zář 2013

@jananovacek Ahoj, fajn, ze jsi se ozvala.A planujete uz dalsi? Mate jeste mrazacka? 😵 😵

jarmisek
16. zář 2013

@rakoska bezva zpravy, gratuluju 😵 😵

jarmisek
16. zář 2013

@danaho Ahoj, verim, ze je to on!!! Hlavne ze je dobryna vysetreni.Moc Ti drzim pesti,at je zdravy 😵 😵

jarmisek
16. zář 2013

@engele Ahoj, myslim, ze ketik nam delali 19 den cyklu.tak at mas zitra peknou perinku! 😵 😵

jarmisek
16. zář 2013

@naibaf Ahoj, me se zadarilo na prvnim ketiku, cerstvy transfer jsem vubec nemela. Jinak je to celkove nas treti IVF cyklus,prvni dva byly jinde, posledni v Heliosu. Verim, ze i Tobe to vyjde v Heliosu na prvni IVF pokus. Moc drzim pesti! 😵 Snace jsou urcite dobre! 😉 A meli jste PGD?

danissa
16. zář 2013

@naibaf Moc držím palce, aby ti další pokus vyšel. Šance je veliká 😉 Mě v Heliosu vyšlo hned první pokus IVF s čerstvým transferem. Teď po dvou letech jsem šla na KET a taky úspěch 🙂 A měla jsem PGD, čemuž připisuju ten velký úspěch. Hlavně nehaž flintu do žita a dál bojuj 🙂 !
@danaho Moc moc štěstíčka ti přeju, aby byl bojovníček ten pravý a PGD vyšlo na jedničku 🙂 !
@rakoska No gratulace veliká!!! To je ale krásnej pocit tam tu bublinku vidět, viď 😵 😵 ? 😵 Ať dál roste, jak má 🙂