Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

danaho
3. dub 2013

Holky změnáááááááá. Teď mi volala embryoložka z Heliosu a prý jsou vhodný na vyšetření 2 a ještě se vyklubalo jedno vhodný na zamražení ale nejde vyšetřit. Ale máme 3 bojovníčky. Mám úspěšnost 50% což je krásný. Mám takovou radost 😅

dadakin
3. dub 2013

@danaho holka moje super mám strašnou radost paráda 😉 😵 takže bude KET??? Nepojedeš dneska na ET???
Jináč holky Heliosačky ráda se mezi Vás přidám odešla jsem z Reprofitu do Heliosu.

dadakin
3. dub 2013

něco o mě :3.děti syn 16let Syn 11let a dcera 5let,sterilizace po 3× SC s přítelem chceme miminečko
1.IVF minimální stimulace clostilbegytem,Bra­velle
OPU 4.5. ET 7.5. výsledek negativní

2.IVF minimálka Clostilbegyt,Bra­velle
OPU 4.7.
ET 7.7.jeden 8bb bojovníček výsledek biochemické těhu

3. IVF minimální stimulace Clostilbegyt,Bra­velle,Orgalutran OPU 5.12. vajíčka nezralá
4.IVF krátký protokol Menopur,Orgalutran OPU 5.2.ET 9.2. // 6tt konec 😢 změna CAR Helios konzultace 20.3.

katuleb
3. dub 2013

@danaho Danuško super,mě se normálně o tom zdálo dneska,že jsi mi volala že jsou 2 vhodné na pgd....takže super a gratulace... 😉
Jinak holky po dnešním utz asi cca 12 folíku velikost stejná 13 mm jeden 15mm,odpoledne po výsledcích krve uvidím kdy další kontrola...

danaho
3. dub 2013

@dadakin Děkuju Jani ahoj a vítej mezi Heliosačkami 😅 Dneska ET nebude. Ale na 100% bude KET. To mi zavedou buď vyšetřené zdravé embryjko a pokud by obě byly špatný tak to nevyšetřené. 🙂
@katuleb Kači super,jen tak dál 😉

zuzzu11
3. dub 2013

@danaho Jeeej Danii 😀 . Ja sa tak tesiim s tebou 😀 . Vidis ja som ti hovorila ze to zvladne, ze bude dobre 🙂 . Super 🙂. Tak KET by mohol byt v kvetnu?

zuzzu11
3. dub 2013

@dadakin Ahoj, vitam medzi nami 🙂 . U nas na Slovensku,vacsina zien isla zo Slovenskych centier do RF. Velmi si ho chvalia. Oni preferuju hlavne kratky protokol,ze?
Ale teraz si na dobrej adrese a urcite sa pridas medzi dalsie uspesne tehulky 🙂 .

zuzzu11
3. dub 2013

@katuleb Super Kaci 🙂 . To je pekny pocet 🙂 . uz vies vysledky kedy ides zase na kontolu? ktory den stimulacie si uz?

danaho
3. dub 2013

@zuzzu11 děkuju,no na to jak jsme včera bulela strachem tak dneska radostí. Byla jsem v tom telefonu s embyoložkou pěkně v šoku až se smála a moc ty embryjka chválila. To mě potěšilo. Je hrozně bezvadný,že mají takový lidský přístup a pochopení. Vím,že je před námi ještě pořádný kus cesty,ale tuhle překážku jsme zvládly,tak bojujeme dál. No jestli MS dostanu tak do 5 dnů,tak by měl být KET koncem dubna. A po mě hned půjdeš na KET ty a budeme držet palce tvýmu bojovníčkovi 😵

dadakin
3. dub 2013

@katuleb super sice jich je méně jak minule ale o to budou kvalitnější 😉

dadakin
3. dub 2013

@zuzzu11 měla jsem krátký ten poslední jinak samý minimálky jsem si totiž myslela že mi VZP neschválí klasický IVF no ani mě to nenabídli až jsem se po 3 minimálce zeptala já jestli by to nešlo přes pojištovnu a hle šlo to kdyby byli férový tak by mě to navrhli před rokem řekli by mě pošleme žádost a když to neklapne jdeme do minimálky no co už.

dadakin
3. dub 2013

@danaho no vidíš jak to frčí koncem dubna máš prdolku u sebe paráda 😉

jawuna
3. dub 2013

@dadakin Ahojky, vítám tě v Heliosu 😀 😎 Jaktože ti neřekli, že to platí pojišťovna? 😠 Vždyť tě to muselo stát dost peněz, ne? Aspoň z toho, co mám načteno, je minimálka docela drahý špás...

jawuna
3. dub 2013

@danaho Dani, jak už jsem psala jinde...jupíííí 😵
S tím lidským přístupem a pochopením máš pravdu, je to fajn, že když už máš stres z toho jak to dopadne, že máš aspoň podporu od lidí okolo 🙂 Se mnou se taky embryoložka radovala do telefonu, když jsem jásala jak to dopadlo 😀 Mně to pomohlo od začátku psychicky strašně moc - být v pohodě, na cokoliv se kdykoliv moct zeptat, být dobře informovaná...navíc Texl si nehraje na žádného namachrovaného fráju jak má spousta doktorů ve zvyku, prostě pohoda. Sice se pořád bojím a dokud nebude srdíčko, tak se 100%ně radovat nebudu...ale věřím, že udělali všechno, co mohli a že by to mohlo tentokrát vyjít...už by bylo na čase 😝

katuleb
3. dub 2013

@zuzzu11 tak jsem doma z práce,když jsem volala výsledky do Heliosu tak koordinátorka říkala,že asi kontrola v sobotu pokud pan doktor nezmění,no když jsem volala opět jak to prokonzultovali, tak prý mě chce pan doktro vidět už v pátek....takže pátek Helios,mohla by snad být poslední kontrola před opu.... 😉

jarmisek
3. dub 2013

@danaho Dani to jsou super zprávy,gratuluju!Jsou to vážně šikulky, nepochybuju,že vyšetření dopadne dobře! 😵 😵

jarmisek
3. dub 2013

@jawuna Ahoj,to jsi napsala krasne, muzu jedine souhlasit a pripojit se k ode na Helios 🙂 😵 😵

jarmisek
3. dub 2013

@dadakin Ahoj to je fajn,ze je nas zas o jednu vic 🙂 urcite sis vybrala dobre, pro me to byla dobry volba! Budu drzet pesti 😉

jarmisek
3. dub 2013

@katuleb No bezva! 😵 To to uteklo! A jak se citis?

katuleb
3. dub 2013

@jarmisek no povím ti žádná sláva,bolí mě dost břicho a děsně prsa...nemužu chrupat na břiše...a spala bych jako medvěd,ale všechno se dá vydržet když je nějaký cíl....těším se na pátek... 😉

dadakin
3. dub 2013

@jawuna celkem jsme nechali v Reprofitu 70tisíc 😠 z toho jednou nedozrali vajucha tak nedošlo ani na ET. A co mě ještě naštvalo tak když jsem měla minimálku byla PK v ceně a nikdy jsem ji neměla když jsem se ptala proč je nenechají do toho 5 dne PK tak že emryolog to pozná kvalitu emryi 3 den ale když jsem měla klasiku IVF kde se PK platí 8tisíc tak najednou to šlo a byla a přitom jsem měla stejněj počet vajuch jak u minimálky a to jsem píchala 3 Menopury denně.

engele
3. dub 2013

Holky, též se přidávám k Heliosačkám 🙂 zdrceně odcházím z Obilňáku a těším se k Texlovi 🙂

danaho
3. dub 2013

@engele Ahoj vítám tě tu. 😉 Máš na Obilňáku špatné zkušenosti? Máš za sebou nějaké IVF?

danaho
3. dub 2013

@jarmisek věřím jim. Naděje tu je a to je hlavní 🙂 Tobě snad ty tt připisuješ - už 14 😕 😀

engele
3. dub 2013

@danaho Ihoj, ano jedno IVF bez úspěchu (teda asi se posařilo ale hned odešlo, po 14 dnech jsem měla HCG 4, takeněco se událo ale bylo to málo). Na KET bylo připraveno 6 mrazáčků ale žádné nepřežilo rozmražování což mi dost šíleným způsobem oznámili po telefonu... takže jsem nad nimi zlomila hůl 🙂

danaho
3. dub 2013

@engele to bilo biochemické těhotenství. To jsem zažila v prosinci. Embryjko se chytilo na chvilku ale z nějakého důvodu se zase pustilo a odešlo z těla. Ale je divné že tolik embryjek nevydrželo .Mě v minulém CAR vydžely rozmražení všechny 4 ale nedopadlo to. A řekla bych že dneska už je to procento že se nerozmrazí tak malé. A jak mrazili stará embryjka. Také záleží jakou metodou mrazili. Určitě v Heliosu jsi v dobrých rukou a pomohou ti tu. 😉

engele
3. dub 2013

@danaho emryja byly všechny po prodloučené kutivaci 5 dnů staré, zamrazili je ve 2 ampulích po 3 kusech, více informací mi k tomu nikdo nepodal jen že jsem jedna ze 100 které se to stane... tak doufám že Helios bude mít jiný přístup.

danaho
3. dub 2013

@engele to je fakt smutný a zvláštní. Ale zapomeň na to co bylo. Teď to bude všechno jinak. Takových informací jako dostaneš tady jsi tam určitě neslyšela a jsou všichni moc milý.

engele
3. dub 2013

@danaho s tím počítam ani jsem raději nijak nesmutnila.. koukám dopředu.. jak to tu tak čtu tak jste tu hodně spokojené a to je dobře 🙂

jawuna
4. dub 2013

já teda srovnání nemám, bohužel...nebo z toho co píšete asi spíš bohudík...ale sama za sebe říkám, že v Heliosu od začátku až do teď všechno na jedničku...dneska jsem byla na kontrole a už je prý něco vidět i v děloze, takže jsem fakt těhu 😵 ještě teda musím počkat na srdíčko, ale věřím tomu jako nikdy předtím 😵