Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

engele
19. čer 2013

@zuzzu11 To nééé, určitě to bude dobré, třeba se prcek jen někde schoval a nešel vidět.

zuzzu11
19. čer 2013

@engele No dufam aj ja 😒 . Som z toho smutna 😢 . uvidime o tyzden mozno je chudacik moj len trosku spomaleny 😉 .

engele
19. čer 2013

@zuzzu11 určitě, budu držet palce a příště bude určitě i srdíčko!!

jarmisek
19. čer 2013

@zuzzu11 Zuzu mozna je jeste na drobecka brzy-uz jsem cetla i ze se srdicko objevilo az v 7 tydnu...myslim na Tebe, dopadne to dobre 😵 😵

zuzzu11
19. čer 2013

@jarmisek Dakujem moja 😉 . O srdiecko by ani neslo teraz este, horsie je ze tam vo vaku nebol plod ☹ .

engele
19. čer 2013

@zuzzu11 ale to by se vak ani neutvořil kdyby tam nebyl plod ne?

danielahe
19. čer 2013

@zuzzu11 ja doufam, ze to bude vporadku, prcek usel dalekou cestu 😉 a treba ma doktor horsi utz a priklanim se k engle, nejsem sice doktor, ale myslim si, ze by se vak neutvoril bez plodu 😕

zuzzu11
19. čer 2013

@danielahe no ono sa utvori aj s plodom ale plod moze zaniknut potom :(. Vola sa to anembryomola ☹ .Aj my este dufame 😉 . Az buducu stredu budeme vediet 😒 .

jawuna
19. čer 2013

@zuzzu11 Zuziii, doufám, že se mimčo jenom někde schovává a všechno bude v pořádku....myslím na tebe a držím palečky...

trefulka
19. čer 2013

@zuzzu11 Držím palce, ať ve středu uslyšíš jen dobré zprávy.

zuzzu11
20. čer 2013

@jawuna dakujem krasne @trefulka som rozmyslala vcera vecer ze pojdem za Texlom nech on ma pozrie a on sa k tomu vyjadri. Ved on to vie najlepsie. Ale baby aj tak neviem neviem 😒 .

zuzzu11
20. čer 2013

@trefulka a vy ako na utz 🙂 ? Kedy mas OPU?

danaho
20. čer 2013

@zuzzu11 Zuzi, moc na tebe myslím. Věřím,že to bude dobré. Držím ti moc palce. zajít za Texlem je dobrý nápad. 🙂

zuzzu11
20. čer 2013

@danaho Dakujem Dani 🙂 . no ze dnes je tam od pol 12 do 18tej. tak ja by som doletela za nim aj dnes keby ma naahodou zobral, ale neviem ci to dnes nie je zbytocne. A dufam, ze zajtra by si nasiel aspon 5min na mna cas na sono 🙂 .

danaho
20. čer 2013

@zuzzu11 Tak tam zavolej a zeptej se. Ráno by ti to sono mohl udělat. 😵

jawuna
20. čer 2013

@zuzzu11 Taky bych šla za Texlem...určitě si udělá čas. Myslím na tebe a drobečka 😵

zuzzu11
20. čer 2013

@danaho @jawuna som volala rano ze ci tam dnes je. Ze od pol 12 bude, tak som skusila volat hned o pol a mi ho prepojili nastastie to zdvihol hned on 🙂 . A povedal mi ze moze byt prilepene este na stenu. A ze jasne ze ma prist ze robi sono rano zajtra on a ze mi ho urobi. Tak rano vyrazame a ideme za nim 😉 . Tak zajtra to budem vediet na isto 😉 .

jawuna
20. čer 2013

@zuzzu11 Doufám, že bude mít šťastnou ruku...

danaho
20. čer 2013

@zuzzu11 Věřím,že v tom vedru je mimčo přilepené na stěnu jak říká Texl. Je to super přístup,že tě osobně zkontroluje. Držím moc palce ať to vše dobře dopadne 😉

zuzzu11
20. čer 2013

@danaho dakujem krasne. Texl je strasne mily a ludsky 🙂 . Zajtra vam dam hned vediet holky moje 🙂 .

engele
20. čer 2013

@zuzzu11 Myslím na tebe moc!!! Určitě se ráno prcek odlepí 🙂))

trefulka
21. čer 2013

@zuzzu11 Taky myslím, že je super, že tě Texl zkontroluje ;) Hlavně se moc nenervuj 😉

Na OPU jsem byla v pondělí, z 8 folikulů bylo 6 oocytů a všechny jsme nechali oplodnit pomocí ICSI. Dnes 4. kultivace máme 4 moruly a 2 pouze 5-buněčné. Tady radím, ať se zbytečně nestresuješ a sama mám každé ráno nervy v kýblu, než zavolají. Zítra by měl být ET.

engele
21. čer 2013

@trefulka Držím palce k ETU 🙂)

zuzzu11
21. čer 2013

@trefulka No ale to je pekny pocet pri kratkom protokole a embrijka pekne bojuju 🙂 . Tak zajtra je dolezity den 😵 . Velmi vam drzim palce aj pesti 🙂 .Budu to paradny bojovníci 🙂 . a teraz si v ktorom centre? a date vlozit jedno ci dve?

zuzzu11
21. čer 2013

No tak holky moje som naspat. Tak Texl mi robil ultrazvuk a povedal ze este nic nie je stratene, ze to zodpoveda 6tt a ze to embrio moze byt stale prilepene na stenu, ale videl tam nejaky stin 😵 . Aj my ho ukazoval 😉 . Povedal ze je to este skoro a ze mam prist na buduci tyzden. Tak v piatok pojdem opat k nemu. Dufam ze tam bude ze nepojde na dovolenku 😉 . A na buduci tyzden to uz bude rozhodnute 😉 .

engele
21. čer 2013

@zuzzu11 No super, to jsou dobré zprávy!!!

trefulka
21. čer 2013

@zuzzu11 Tak super, že tě takhle uklidnil, teď je fakt důležité nestresovat 😉

Nakonec jsem se vrátila do původního centra - Gennet v Pze, protože to bylo nejrychlejší a nejjednodušší řešení. Necháme si zavést jen jedno, je to naše 2.IVF a nechci přijít o příp. 4. hrazený pokus.

zuzzu11
21. čer 2013

@trefulka No trosku ukludnil 😉 . Tak ti budem ja zajtra ja velmi drzat palce 😵 . a ides vlastne na et. a vies uz o ktorej bude?

danaho
21. čer 2013

@zuzzu11 Bezva,věřím,že to bude všechno dobré 😵
@trefulka super embryjka se drží a věřím že to ti 4 bojovníčci dají. ET bude zítra?

dadakin
21. čer 2013

@trefulka
@zuzzu11 holky držím vám palce a vše co mám 😉
mě ještě čeká UTZ prsou preventivně po těch všech stimulkách jdu dobrovolně a za 14dní výsledky cytologie po prevenčce a pak hurá do dalšího pokusu přesouvám to na září užiju si prázdnin s dětma 😉