Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

danissa
5. zář 2013

@dadakin A jinak mačkám palce, ať už se konečně dozvíš den OPU 🙂

dadakin
5. zář 2013

No já tam musím být mezi 7-7:30hod ale musím stíhat školku tak nevím jestli jí tam mám frknout hned ráno nebo až po ráno se musím hned bodnout a to 2x náročné ráno to bude zase. 😎

danissa
5. zář 2013

@dadakin Já taky tak. A tu školku máš nějak šikovně po cestě? To budeš mít hektické...

dadakin
5. zář 2013

@danissa no musím si zajít tak cca 10minut tam a pak zpátky nevím jestli pojedu autem nebo šalinou nerada řídím v tom provozu jsu nervák a všem okolo nadávám 😵 😵 😵 😵 😵 obvzláště ted co se mnou mávají hormony

danissa
6. zář 2013

Dobré ránko, tak jsem zpět z Heliosu. Miminko hezky vyrostlo, odpovídá začátku osmého týdne a hlavně srdíčko tlouklo o 106 🙂 Mám velikou radost 🙂 Jen škoda, že tam nebyl Texl, těšila jsem se na něj. Byl tam dr. Fisher, sice je taky v pohodě, ale prostě Texl je takové sluníčko a dokáže tak pozitivně naladit. A Texl vždycky vytiskne fotečku, dr. Fisher mi foto nedal ☹
@dadakin Jak jsi dopadla ty 😉 ? Doufám, že dobře a že už ti konečně naplánovali OPU. Dnes tam bylo hodně lidí, tak jsem si nebyla jistá, která ty jsi 😉 , ale šla jsem zřejmě do ordinace po tobě (jestli jsi seděla v rožku hned u ordinace), tak jsme se minuly, jak jsme byly v kabinkách.

dadakin
6. zář 2013

jj to jsem byla já 😀 tak super že máte srdéčko mamino
@danissa no OPU v neděli asi ještě budu volat na krev a měla bych dneska večer píchat Pregnyl v 21ho folíků tam bylo dost a velkých tak ted aby bylo něco v nich pořád jsou to nervy kurna a pak to bude aby ........
ale ta tvoje zprávička to je krásná zpráva dne další život na cestě my matky musíme být hrdé na to že dokážeme stvořit něco tak úžasnýho a dokonalího baví mě být těhotná 😀 a chci si to zopáknout když jsem čekala cácorku a měla den před SC tak tu noc jsem si hladila břicho a říkala jsem tak a je to naposledy no a nakonec v té školce není že dolítla jsem dom a říkám jí jdeme do školky a ona ne čučela na šmoulíky že půjdeme pro oběd tak půjdeme pro očko tak já mám doma mamku když nestíhám tak je schopná mi ji pohlídat. Babulenky a jinak vám přeji krásnej víkend užijte sluníčka šla bych aji na houby,ale půjdu tak leda do narkozy.

engele
6. zář 2013

@dadakin to bude rychlovka, mě se tam moc dobře leželo, i snídani mi dali, jogurt s croissanem 🙂 a to jsem měla 41 odebraných vajíček a ani jsem potom neměla žádné bolesti.. jsou tam moc šikovní!! Taky jsem byla v neděli, tak držím palce!!

jawuna
6. zář 2013

@danissa Ty ale nepotřebuješ pozitivně ladit, mamko 😉 Gratuluju k srdíčku!!!

jawuna
6. zář 2013

@engele 41? ty jo...

dadakin
6. zář 2013

@jawuna
@engele
@danissa holky tak v neděli 7:30hod nástup OPU dnes Pregnyl 21:15hod

danissa
6. zář 2013

@jawuna Moc děkuji x- 😵
@dadakin Tak jsem si to správně myslela, že jsi to ty 😉 . A moc hezky jsi to napsala o tom mateřství, je to fakt zázrak počít, donosit a porodit zdravé dítě 🙂 Hurá, tak konečně v neděli jdeš na to, jsem zvědavá, kolik bude vajuch. Určitě dost a hlavně těch kvalitních. Vůbec se neboj, ani hyperstimuláku. Představ si, v Reprofitu jsem měla asi 14 vajíček a byl hyperstimulák. V Heliosu, ježiš teď mi vypadlo přesné číslo, myslím, ale že rovných 30 a hyperstimulák nebyl. Po OPU jsem šla asi 3x na nějakou injekci, kterou mi dávali preventivně kvůli vysokému počtu vajíček a úplně v pohodě 🙂 Zmákneš to, hezky se tam o tebe postarají, budeš tam jako v bavlnce 😉

danissa
6. zář 2013

@dadakin A nezapomeň, za 40 minut pícháš 😀

jarmisek
6. zář 2013

@danissa Ahoj moc gratuluju! 😵 😵

jarmisek
6. zář 2013

@dadakin Tak nedelni den myslim na Tebe! Drzim pesti uz ted!!

jarmisek
6. zář 2013

@danissa
@dadakin Je holky to je fajn, ze se vam podarilo potkat 🙂 Hold priste uz budete vedet ;)

danissa
6. zář 2013

@jarmisek Děkuji 😵 Teda koukám, už jen 4 týdny a budeš mít mimi u sebe 😵 , nádhera, doufám, že mi to taky uteče a půjdu rodit 😀

dadakin
6. zář 2013

@danissa už mám bodnuto jdu do sprchy a jdu spát už jsem z těch hormonů ko a zítra se vyspím a nemusím ráno vstávat na bodání 😉 zítra má kontrolu Danaho myslím na tebe 😉 kočko

jawuna
7. zář 2013

@danissa Myslím, že nezapomněla 😀 😀 😀

jarmisek
7. zář 2013

@danissa No letí to, už se strašně těším. Pořád chodím do připraveného pokojíčku, šahám na postýlku a na věci pro mimi, bude to super, až tam bude 😵 😵

rakoska
8. zář 2013

😵

jawuna
8. zář 2013

@rakoska Je tam druhá? 😉

rakoska
8. zář 2013

@jawuna Je, no 😵 Už jsem volala do Heliosu, prý nemusím na krev, že by to jenom potvrdili, ale můžu, tak zítra půjdu 🙂
....holky, nemůžu tomu uvěřit, to by byl fakt zázrak 😵

dadakin
8. zář 2013

Ahojky kočky před hodkou jsem se probudila vzala ibalgin a šla jsem doma hned spát , tam mám 10 vajuch je to nejvíc za celou dobu IVF zítra volám kolik se oplodnilo a začínám brát utroš 2–0–2. Děkuji že jste na mě myslely.Břicho po OPU teda nářez letěla jsem tam aji lehce zvracet potom co jsem se napila čaje takže jsem nesnídala.
@rakoska chtělo by to fotečku testíku at se pokocháme 😵

danissa
8. zář 2013

@rakoska Já jsem říkala, že se tam objeví 🙂 !! Foto testu bych také uvítala 😉 Tak super, na krev si zajdi, ono je to fajn pocit mít to potvrzené i z krve. Tak nadále přeji hodně štěstí!! Zázraky se dějí 🙂
@dadakin Jééé, tak 10 vajuch je super výsledek 🙂 Teď pořádně odpočívej, nabírej síly. A zítra a i nadále přeju už jen samé dobré zprávy 😵 😵 Budeš tam chodit i na ty injekce proti hyperstimuláku, jak jsem chodila já?

engele
8. zář 2013

@rakoska PARÁDA, MÁM RADOST!!! Ještě že jsi to nevzdala!!
@dadakin Držím palce bojovníkům, necháte oplodnit přirozeně, nebo PISCI ?

Já dnes dostala odpo MS, takže zítra volám 1DC a najedeme na stimulaci peřinky. Brali jste někdo něco na nárůst sliznice?

dadakin
8. zář 2013

@danissa žádný injekce se konat nebudou jenom utroš
@engele oplodnění všech ICSI tak uvidíme zítra jak se pochlapili 😨

rakoska
9. zář 2013

Tak už jsem zpátky z Heliosu, v 1 mám volat na výsledky.
Test jsem nefotila, nemám čím 🙂 ale tak snad mi to dnes z krve potvrdí 😉

danissa
9. zář 2013

@engele Ahoj a ty se tedy chystáš ne KETík? Já před KETem na stimulaci nic nebrala, 14 den cyklu jsem šla na UTZ a ten samý den jsem začala zavádět Utrogestan. Pokud ti sliznice hezky poroste, tak nic dalšího nedávají. Já ten 14 den měla myslím peřinku 7,5mm a stačilo to 😵
@dadakin Těším se na dnešní dobré zprávičky 😵 !
@rakoska Tady je to jasné, tady taky budou jen samé dobré zprávy 🙂 . Kolikátý jsi dnes den po ET? Držím palce na hezkou hodnotu HCG

danissa
9. zář 2013

Teda dnes je venku hnusně, fuj. Musím se donutit a zajít si do obchodu koupit čerstvé rohlíčky, mám neodolatelnou chuť na křupavý rohlík s máslem a medem 😀 A dnes si skočím ke své gyndařce, předat zprávu z Helisosu a domluvit se na další poradnu. ŠKkda, že zezačátku jsou poradny po měsíci, to vždycky neutíká ☹

dadakin
9. zář 2013

@danissa Ahojky kočulenky tak z těch 10 vajuch bylo 9 zralých a 5 se oplodnilo tak snad zabojujou , další info budu mít až ve středu doufám že tam zbyde aspon jeden bojovníček co to dotáhne do konce
@rakoska tak at ti řeknou pozitivní výsledek myslím na tebe 😵