Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

danissa
8. říj 2013

@lucmora Ahojky, jsem taky po zdařeném KETU 😉 V Heliosu mají dokonce KETy o něco vyšší procento úspěchu, než transfer čerstvého embrya (protože tělo je bez nadbytků hormonů, není hyperstimulák, zkrátka tělo je "víc v pohodě"). KETu se rozhodně neboj, pokud tě čeká a hlavně tomu věř. Psychika je půlka úspěchu 🙂 Všechny pokusy jsi měla v Heliosu?

jawuna
9. říj 2013

@danissa No jak řikáš ;)

engele
9. říj 2013

Holky tak nic, test je čistý takže se objednávám na pátek na UTZ.. ach jo ☹

danielahe
9. říj 2013

@jarmisek gratuluji k davidkovi 😵 😵 😵 😵 a at se vam dari 😵
@lucmora ja mela Et..nic z toho a pak ket a narodil se nam Tobik 😉

jawuna
9. říj 2013

@engele škoda :( ale neboj, brzo to tam bude 😉

ladaa20
9. říj 2013

Ahojky holky mam na vas otazečku jak probiha ivf od začatku do konce kolikrat se tam chodi jak probiha odběr co vše se děla před kolik přibližne zbyde zdravych vajiček kolik to stoji atd ... Jedno ditko už mam,ale mam genetickou vadu kterou bohužel maly zdědil chtěla bych ještě jedno ditě tak uvažuji o ivf s PGD tak bych rada slyšela nazory a zkušenosti někoho kdo to prodělal a vi jake to je jelikož nevěřim moc nazorum doktoru kteři si chtěji "přitahnout"klienty na svoji kliniku tak jestli mate i zkušenosti z jinych klinik taky bych se chtěla zeptat jestli je tu některa co prodělala ivf kvuli geneticke vadě NF1 a jak to probihalo u ni zda se po stimulaci nemoc nějak nezhoršila diky moc

veverka.terka
10. říj 2013

@jarmisek taky se připojuju ke gratulacím 😵 😵 😵

onno
10. říj 2013

@jarmisek Ahoj moc gratuluji hlavne preji zdravicko.

onno
10. říj 2013

Ahoj tak jsem byla na testu vyvojovych vad a negativni,tak jsem moc rada.Vsem preji moc stesticka.

terezi79
10. říj 2013

Ahoj holky, moc rada bych se k vam pripojila-ctu vas uz dlouho, ceka nas ted IVF. Je to nas 3 pokus, v Heliosu teda první a pevne verim, ze poslední....pac na další bychom stejne nemeli penízky, protože uz by nam to nehradila pojistovna 😅

jawuna
10. říj 2013

@terezi79 Podle mých zkušeností i zkušeností holek tady jsi určitě vybrala dobře 😉 vítej mezi náma

jawuna
10. říj 2013

@onno super zprávičky 😵

danissa
10. říj 2013

@onno Ahojky,moc ti gratuluju ke skvělému výsledku 🙂 !! Jen tak dál 😉 A kde jsi byla, v Brně na Veveří? A spokojenost?
@terezi79 Ahoj, uvidíš, že volba Heliosu je ta nejlepší 🙂 ! my jsme taky přešli z jiného CARu, měla jsem za sebou 4 neúspěšné embryotransfery a v Helisou úspěch na první pokus 😵 . Jsou opravdu odborníci, žádní fušaři a navíc využívájí opravdu ty nejmodernější a nejvyspělejší techniky při IVF i při mražení. Jejich statistiky úspěšnosti jsou jasně nejlepší v Brně. A kdy tě co čeká? Už máš domluvenou konzultaci, nebo už čekáš na stimulaci? Přeju hodně štěstí!

terezi79
11. říj 2013

@danissa Pristi tyden spermije a hormonalni profil, nasledujici tyden konzultace... Ja uz je trosku znam, protoze my jsme si k nim z predchoziho caru dovezli embryjka. Meli jsme zamrazeny 4, pokusili se je dokultivovat do 5 dne, ale zvladlo to jenom jedno. Ostatni byly od zacatku spatne a jedno bylo dokonce uplne prazdne...To jedno, ktere to jak rikam zvladlo, nam sice nedoporucili k transferu,protoze nebylo dostatecne kvalitni,ale my jsme mu chteli dat sanci. Bylo konenconcu jedine z tech tri, ktere se vubec nekam pohlo....Hrozne moc jim verim a doufam, ze to ted klapne 😵 😵

terezi79
11. říj 2013

Holky, vy tu nekere diskutujete i na emiminu, ze jo 🙂 ja tam jsem taky 🙂

onno
11. říj 2013

@danissa Ahoj na Veveří jsem byla s Ondráškem.Teď ne byla jsem unás je to úplně to samé a za 500Kč.Termín máme 18 .dubna.Ty jdeš kdy?
@terezi79 Přeji hodně štěstí

dadakin
11. říj 2013

@terezi79 ano jsme i na emiminu

jawuna
11. říj 2013

@terezi79 Jj, já taky 😀

danaho
11. říj 2013

@terezi79 Ahoj Terezko já jsem taky na emimiu jak Danny 😉

danaho
11. říj 2013

@onno Skvělé zprávy moooc gratuluju 😵

danaho
11. říj 2013

Ahoj holky zítra máme v 10.30 KET toho posledního bojovníčka,který je nevyšetřený. Ale třeba zrovna ten pravý 🙂

danissa
11. říj 2013

@terezi79 Uvidíš, že úspěch na sebe nenechá dlouho čekat 😉 Mě se právě líbí, že v Heliosu se vždy snaží vypěstovat to nejkvalitnější embryjko, že nezavádí embrya, která už dopředu nemají šanci. Jako v mnoha jiných CARech to tak často bývá, že transferují za každou cenu a na kvalitu embrya nehledí. V Helisou ti zavedou vždy to nejlepší, vypiplané embryjko, nikdy to neodfláknou 😎
@onno Já jdu právě teď ve středu 16.10. na to Veveří, ale nevím ke komu mě objednali, to bude překvápko. Tajně doufám v MUDr. Vlašína, ale na něho je asi dlouhá čekačka... Jsem taky moc zvědavá na termín porodu, podle MS mám 22.4., tak uvidíme
@danaho Na zítřek moc moc držím palce 😵 😵 !!! Přeju hodně štěstí, aby to bojovníček zvládl, věřím, že ano 🙂

onno
12. říj 2013

@danaho Diky preji moc stesticka .
@danissa Ahoj me ho pani doktorka zmenila dle MS 10.dubna. Dle ultrazvuku 18 .dubna. Dnes jsem 13+1.Pohlavi nevim ,ale je me to jedno hlavne kdyz bude zdrave.Ty ses v kolikatem tydnu?

engele
12. říj 2013

Holky tak resumé včerejšího UTZ je, že prostě tento měsíc MS nebude,.. takže jsme rovnou začali stimulovat sliznici Estrofemem, tak snad budeme za těch cca 19 dní mít mimíska u sebe .-))

vaverunka
12. říj 2013

Ahoj holky, tak si tady čtu ohlasy na Helios a jsem ráda, že jsou pozitivní 😉 , za 14 dní tam jdeme poprvé. Slyšela jsem i negativní zkušenosti a manžel taky, tak se mu tam moc nechtělo, ale jdeme to zkusit. Byli jsme se snažením na Obilňáku, ale přijde mi, že nám tam moc nepomohli, neporadili, udělali málo vyšetření... O mimčo se snažíme 4 roky, od loňského podzimu jsme zkoušeli přírodní cestu, ale to asi k ničemu nevede, nevím, už se mi nechce jen tak čekat a doufat... Do Heliosu se těším hlavně na to, že se bude zase něco dít a snad se taky konečně dočkáme mimíska 😉 . Tak, jdu se probírat staršími příspěvky 🙂 . Holky mějte se, těhulkám gratuluju a snažilkám držím palce!!

jarmisek
12. říj 2013

Ahoj holky, dekuji vsem za gratulace 😵 😵 Reknu vam, je to docela boj, jsem nevyspala, unavena a to i pres to, ze je Davidek fakt zlatej-zda se mi, ze porad jen spinka.... Asi se hold potrebujeme trochu sehrat 😀 Dnes jsme byli poprve s kocarkem na chvilku venku, paradne jsem si to uzila, jsem uplne nejstastnejsi a moc na vas porad myslim, at uz se mate stejne krasne jako ja! 😵 😵

jarmisek
12. říj 2013

@vaverunka Ahoj, verim, ze sis vybrala dobre, my jsme dojizdeli na nas posledni pokus z Prahy prave do Heliosu-take na zaklade doporuceni a na zaklade toho, co jsem kde vycetla a je pravda, ze nemam co vytknout. Celou dobu byl pristup skvely, v porovnani s predchozim CARem jsem mela pocit, ze nas dukladne vysetrili, nez rozhodli, co je pro nas vhodne, proste celkove jsem 100% spokojena. Navic my jsme meli opravdu stesti a hned prvni embryjko se nam uchytilo. Takze ja mohu pet jedine chvalozpevy 😀 Drzim ti pesti !😵 😵

jawuna
12. říj 2013

@vaverunka Ahojky, souhlasím s Jarmískem. Určitě jste si vybrali dobře 😉

danissa
12. říj 2013

@engele Tak nakonec něco špatné je k něčemu dobré 🙂 Tak přeju, aby peřinka krásně rostla a za pár dní budeš těhule 😵
@onno Já jsem dnes 12+1, když to beru podle posledního UTZ u mé MUDry. Tak jsem právě zvědavá, co mi naměří a řeknou na Veveří. Doktorka říkala, že tam mají nesrovnatelně lepší UTZ než ona a že z toho určitě budu nadšená. Tak moc moc věřím, že taky bude vše OK. A máš pravdu, nezáleží na pohlaví, nejdůležitější je zdravíčko!!
@jarmisek Jééé, já mám úplně slzu v oku...ještě si jasně vzpomínám, jaké to pro mě bylo první dny se Sofinkou, jsem se úplně vznášela štěstím 😵 . Teď se samozřejmě taky vznáším, malou miluju nepopsatelně a čím dál víc, ale ty první dny jsou opravdu nezapomenutelné 😵😵 Moc si to užívej!!

danaho
13. říj 2013

Ahoj holky,
tak mám bojovníčka od včerejška u sebe. Doufám,že tu smůlu konečně prolomíme a že je to ten pravý 🙂