Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jawuna
13. říj 2013

@danaho Danulko, jak už jsem psala, držím strašně moc 😉 !!! a můj drobeček pozdravuje z bříška a vzkazuje tomu tvému drobečkovi, ať se drží, že je to tam dobrý, pěkně tma, teploučko, může čůrat všude kam chce 😀 .takže mu to vyřiď, teď to spolu dáte 😎 😉 😵

engele
13. říj 2013

@danaho Držím palce ať se mu u tebe líbí !!

terezi79
13. říj 2013

@danaho Také už jsem psala-ale neuškodí ještě jednou..Hodně štěstí!!! 😵 😵

terezi79
13. říj 2013

@vaverunka Ahoj,tak to budeme +- spolu 🙂 my ted take podstoupime vysetreni v Heliosu a pak nas ceka nas posledni pokus 😵 😵 Vsazim na nej vsechny sve karty...a verim jim, zatim byla veskera spoluprace 100%

vaverunka
13. říj 2013

@engele Ahoj Šári, tak jsem se přidala k vám, helioskám 🙂. Moc vám držím palce!!!!!!

engele
13. říj 2013

@vaverunka Super, jsem zvědavá na nové zprávy!!

terezi79
14. říj 2013

Ahoj holky, tak my dnes mame za sebou odber spermii na vysetreni a odber krve na hormony a imunologii, příští týden jdeme k primáři Texlovi 😵 😵

danielahe
14. říj 2013

@danissa o Vlasina si musis rict 😅 😉 , no budu drzet palecky, aby ti vysel 🙂 a ja cekala asi tak 30 minut, takze se to dalo 😉 🙂 , na velky utz jdu taky k nemu, pokud to sestra nepopletla a to 5.11. a uz se nemuzu dockat 😵
@danaho drzim palecky, aby se bojovnicek pekne uhnizdil 😵 😵 😵 😵 😵 a uz se nepustil 😉 😵
@vaverunka vsude najdes kladne i pozitivni ohlasy, ja osobne nikoho neznam, kdo byl nespokojeny, ale od moji tety jeji kolegyne byla nespokojena, proc to uz ani netusim, ale to je normalni, nikdo se nedokaze zavdecit vsem 😉 . my mame 2 deti z heliosu a to posledni se povedlo prirozenou cestou 😅 . Ja bych osobne helios nevymenila za nic. Byla jsem tam spokojena a jedinej, kdo me tam lezl na nervy byla jedna sestricka, ale ta uz tam nedela 😀 😀 😀

terezi79
15. říj 2013

@danielahe Pani,to je parada cekat uz treti miminko!Pokazde kdyz sem napises, je z toho citit, jak jsi stastna,toje fakt super. Hned to cloveka povzbudi, uz se na to take moc tesim 😵 😵

danielahe
15. říj 2013

@terezi79 uvidis, ze se to povede 😉 a za chvili budes mit prcka 😉 . Ta moje cesta taky nebyla uplne jednoducha, ale tim, ze jsme s partnerem vporadku, tak se to povedlo...kdyz teda nepocitam spatny spermiogram, ale asi se za ten rok musel spravit, kdyz se tam jedna sikovna mrska nasla 😀 😀 😀 😀

pajafra
15. říj 2013

@vaverunka Moc držím palce, z Hel. máme 2 krásné holčičky🙂

terezi79
15. říj 2013

@danielahe 😀 a mozna je to take tim, jak jste uz byli v pohode-rodinka jiz pocetna, nemeli jste s tim nervy, tak to slo urcite hned lip 🙂 vzpominam si, ze primar rikal, ze je strasne dulezity byt v pohode, tak treba to u vas sehralo roli 😵 😵

danielahe
15. říj 2013

@terezi79 my si zazadali po tobikovi o adopci a kdyz pani prisla k nam domu, tak ji rikam, ze jsem tehotna 😀 😀 😀 😀 😀

terezi79
16. říj 2013

@danielahe No presne to jsem mela namysli 😀 😵 😵 To je fakt parada.Kazdopadne vsude to nefunguje-moje sestrenice se snazila nekolik let, v Jihlave, nic z toho neyblo,tak uz to pak vzdali a adoptovali si holcicku a ted dostali jeste chlapecka. Je z nich stastna rodinka. Trochu me to uklidnuje-hold kdyby to nevyslo, cesta vede i jinudy

danissa
16. říj 2013

Ahoj holky, tak se vám jdu pochlubit s výsledkem dnešního NT screeningu - vše je v pořádku, krev i UTZ OK 🙂 Mimi odpovídá 13plus2, termín porodu 21.4. No a já mám 25.4. třicetiny, to bude oslava 😀 A chlapečka máme potvrzeného 😉 Byla jsem teda vykulená z toho, jak dokonalé rozlišení ten UTZ má. Fakt všechno bylo krásně vidět, moje MUDra se se svým UTZ může zahrabat. Prostě 100 a 1. Doporučuju opravdu všem těhulkám, krásnej zážitek 🙂
@danielahe Tak nakonec jsem měla paní doktorku Čuprovou a byla jsem s ní spokojená. Vše vysvětlovala, popisovala, co zrovna vyšetřuje, byla v pohodě. Tak jsem ráda, měla jsem z ní trošku strach. A taková perlička, když jsem se tam přezula do erárních pantoflí, tak jsem zjistila, že mám jednu ponožku bílou a druhou šedou 😀 jsem umělec. Ještěže v ordinaci bylo přítmí a nebylo to tak vidět, jsem se úplně styděla 🤐
@danaho Jak se cítíš, těhulko 😉 ?

dadakin
16. říj 2013

@danissa tak to je super že je vše ok 😉 😉 😉 já příští týden UTZ v pátek včera jsem byla na té hysteroskopii a ok 😵

danissa
16. říj 2013

@dadakin Jéé, to se hezky čte, další dobré výsledky, zase o krůček blíž k miminku 😵 Moc gratuluju! A jak jinak se cítíš, psychicky? Doufám, že máš stále pozitivní mysl 😉 Moc moc ti přeju, aby teď už ti to vše šlo jako po másle!

danielahe
17. říj 2013

@danissa tak to jsem rada, ze jsi mela dobrou pani doktorku, a ze je vse vporadku. At se vam dari maminko 😉

terezi79
17. říj 2013

@danissa Bezva 😵 😵 fajn ze to mas zas ebou a muzes si bezstarostne tehulkovat 😵 😵

danaho
17. říj 2013

@danissa Moc gratuluju mamko. Chlapeček je super a máš stejně narozky jako moje švagrová a termín porodu máš na narozky přítelovi dcery 😀 U nás jsou všichni v dubnu kromě mě a synovce.
Do včerejška mi bylo skvěle,ale dneska se to láme a jdu do druhé půlky a tak už začínám trochu mít strach. Měla jsem 3 dny dovolenou a pořád jsem někde byla - houby,Ikea, po kámoškách. Dneska už jsem v práci a dřepím u pc tak se ty myšlenky v hlavě honí...

danissa
17. říj 2013

@danielahe @terezi79 Díky holky, doufám, že i nadále bude vše OK 🙂
@danaho No podívej, jaký je duben silný měsíc. To jsou ty letní lásky, moře, slunce, milování - a pak jsou z toho dubňátka 😀 Jinak, myšlenky se honí, to je jasný...jak dlouho chceš čekat s testováním? Budeš takový rychlík jako já 😉 ? Moc mov štěstí ti přeju, aby vám to vyšlo!

engele
17. říj 2013

@danaho teda já jsem určitě nervoznější než ty 🙂) pevně držím pěsti!!!

danielahe
18. říj 2013

@danaho urcite to dobre dopadne, uvidis 😉 🙂

danaho
18. říj 2013

@danissa já už se tak moc bojím,že tentokrát spěchat nebudu. a příteli jsem slíbila,že počkám do toho 10 dne. To je úterý. Na víkedn jedeme pryč tak mě to alespoň nebude lákat 😀
@engele děkuju, no uvidíme... 🙂

danaho
18. říj 2013

@danielahe ahojky, už by bylo na čase. Byla jsme hodně v pohodě,ale už se trochu začínám bát.Ale nemá cenu se klepat pokud to tam má být tak to tam bude a když ne tak s tím stejně nic neudělám 🙂

danielahe
18. říj 2013

@danaho tvuj pristup se mi lipi, jsi statecna 😉 🙂 . Ja si myslim, ze uz si konecne nejakeho prcka zaslouzite 😉 a kolikaty, ze jsi den po transferu? , a abych te uklidnila, tak ze jsme tehu jsme prisla nato az 7 tt, takze zadne sttresy jestli je neco jinak 😉 🙂

engele
18. říj 2013

Tak já jsem dnes po UTZ, sliznice ukázková, ve středu ještě kontrola a ve svátek KET... já se tak těším 🙂))

danaho
18. říj 2013

@danielahe Děkuju 😵 ten přístup to je zkušenostma. Ty neúspěchy mě naučily trpělivosti a taky vím,že jsou věci který neovlivním. Pokud by nám to teĎ nevyšlo tak je další naděje v dárkyni vajíčka. Ale to nebudu předbíhat. Věřím teď tý bublince co mám u sebe. Dneska jsem 6 den po KET. 🙂 A jak se cítíš ty? Co bráškové jak se těší na miminko?

danaho
18. říj 2013

@engele gratuluju to je skvělí. Tak se tu krásně vystřídáme 😅

engele
18. říj 2013

@danaho Určitě to bude v pohodě, mám stejný přístup jako ty, také se nám to poprvé nevydařilo, teď to prostě vyjde, a když ne tak zase příště 🙂
Kdyby jsi měla nouzi příště tě vajíčky obdaruju, měla jsem jich 41, tak si můžeš vybrat 🙂))))) ale věřím, že tu za chvíli uvidím fotečku a na ní // 🙂 drž se!!