Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

flyaway
1. led 2012

@pacinkadol Vnitřně asi víc holčičku, ale ve finále je mi to vlastně jedno - hlavně ať nějaký miminko je a je zdravý, vše ostatní je podružný 🙂

flyaway
1. led 2012

Děvčátka, nemáte někdo zkušenost s tím, že vám po intramuskulární "prdelkové" injekci jakoby chvílemi ochrnovala noha a hlavně že strašně bolela celá noha při každém nepatrném pohybu? ☹
Já po té poslední páteční olejové injekci nemůžu pořádně ani sedět, ani ležet, ani chodit, ani se vlastně moc hýbat, protože mě vystřeluje tak děsivá bolest, že mi to až rve slzy do očí. Navíc mám od té doby neustále teplotu, včera dokonce 37,7, což asi mimču moc radosti nedělá, tak mě tak napadlo, že toto asi nebude klasická reakce na injekci, ale že nejspíš nastal problém při vpichu - buď napíchnutý nerv nebo kost nebo tak něco.
Nechci dělat z komára velblouda, kdyby šlo jen o mě, tak bolest přežiju, ale bojím se o embryjko, aby si to nakonec kvůli blbé injekci "nerozmyslelo" 😢 . Tak jestli se vám někdy přihodilo něco podobného, dejte prosím vědět, případně zda se to nějak řešilo nebo to přešlo samo a případně za jak dlouho... Děkuju!

cuddle
1. led 2012

@pacinkadol no ztrácet to se můžeš, ale páč já normálně nemám MS bez léků ani ovulku, tak je to jedno v jakém jsem rádoby cyklu, protože bez nějaké Provery, nebo Norethisteronu ci Agolutinu, prostě MS nedostanu, takže je to vyvoláno jen " umele " abych si mohla rict jsem 1DC, jinak je to teda dle me uplne jedno....
v laznich zadne leky brat nebudu, jen vitaminy, ted Sarapis a listovku , mozna ty kapky jestli jeste nejake zbydou, tu proveru nasadim az pred koncem pobytu , pokud do te doby nejakym zazrakem nedostanu MS, abych mohla vubec na ten ultrazvuk jit....

hanulka0102
1. led 2012

@flyaway A nechces zavolat koordinatorce? Jen pro jistotu, mozna se to stat muze, ale vis jak...ted uz normalni neni normalni...

hotaska
1. led 2012

Krásný večer všem, hlásím šťastný návrat z hor 🙂
@flyaway Jupí, skvělá novinka!!! Kdy máš UTZ? Ať se můžu taky těšit 🙂 Jinka já ten Saparis právě chtěla na srovnání cyklu, to bude stát celej majlant 😠 Taky dostávám olejovky do zadnice a bolí mně celá. Každý vpich pořád cítím i při velmi lehkém dotyku. Ale nejde mi to do nohy ani nemám teplotu.

U nás nic moc nového, 23.12. jsem byla na UTZ, plod o 5 dní menší a hematom stejný možná i větší. Šance na pokračující těhotenství nula nula nic.Takže jsem dostala instrukce co dělat, když začnu krvácet. Okamžitě do nemocnice a pokud ne tak zítra do Heliosu na UTZ a pak na sál. Celé svátky jsem čekala jestli už nebo ještě ne 😝 sem si to vážně užívala!

pacinkadol
1. led 2012

@flyaway Svatá pravda, mě už je to taky vlastně asi jedno 🙂 Hlavně,abych už to měla 😀
Volala jsi te koordinatorce? Jestli je to normalni?

pacinkadol
1. led 2012

@cuddle Aha,teda u Tebe je to fakt slozity... 😅 tak ja doufam, ze se ti to temi laznemi nejak srovna a bode to O.K....drzim,at to vyjde!

pacinkadol
1. led 2012

@hotaska Ahoj,ach jo, cekjala jsem lepsi zpravy..To snad neni mozne.Kdyz uz se to slibne vyviji,tak to musi podelat hematom.To je neuveritelny 😠 Tak se drz a zitra at je to brzy za Tebou! A vubec, treba se do zitra ten hematom ztrati! Kez by!

flyaway
2. led 2012

Tak jsem dnes byla za mudr. Texlem, vyfasovala jsem antibiotika, mám neschopenku a budu doufat, že to začne ustupovat, páč jestli ne, budu muset na chirurgii 😢 . Mám tam velký hematomy, s největší pravděpodobností nějaká alergická reakce - prý se s něčím takovým ještě nesetkal. No prostě holt zase něco extra... 🤐
Jediný pozitivní je to, že to prý absolutně nemůže mít vliv na miminko... 😵

teruberi
2. led 2012

@flyaway No to si delas srandu...tak kdyz uz se Ti konecne zadari,tak zase tohle....Priznej se! Ze ty jsi nekomu neco strasneho udelala a ted za to pykas! 🙂 to se pak muzou v Heliosu stavet na hlavu 😀 Chuderko, tak at to brzy prejde....

teruberi
2. led 2012

@hotaska Jejda, to me moc mrzi...Neboj,zase bude dobre.Nesmime se vzdavat! 😉

flyaway
2. led 2012

@teruberi No já to prostě potřebuju všechno s velkou parádou okolo, abych se nenudila 😀

flyaway
2. led 2012

@hotaska Moc mě mrzí, co tady čtu, to musely být opravdu pro Tebe svátky za všechny prachy, ach jo 😢 .
A myslíš, že už opravdu není šance, že se drobek třeba ještě neprobere a nedožene to? Nebo se vývoj úplně zastavil?
Zlati, zvládni to, bude líp, uvidíš! 😵

jananovacek
2. led 2012

@hotaska Ja mu verim od sameho zacatku...to urcite jeste zvladne, co? Co ses dozvedela dneska?

pacinkadol
2. led 2012

@flyaway Teda, nechci byt skodoliba a ne ze bych te tu rada nevidela... ale jak se ti sedi u pocitace? 😀

Ne vazne. Uz je to lepsi?

hotaska
2. led 2012

@flyaway Ta teplota je k té alergické reakci? Taky se přidávám, už je líp? Se teda vážně nenudíš ...
@pacinkadol
@teruberi
@jananovacek Tak naše šance nula nula nic, má srdíčko! Taky mu pan doktor změřil na kabát a velikostí přesně odpovídá, hematom se z velké části vstřebal 🙂 čekáme na kontrolu za 14 dní. No ještě se nemáme moc radovat, ale zatím pokračujeme 2v1 ....

flyaway
2. led 2012

@hotaska Krása, já Ti mám takovou radost, že se nakonec vše v dobré obrátilo!!! 😵
Tak jen takhle dál! 😉
S tou teplotou mudr. říkal, že to může být i od toho, ale možná jen proto, že to tak bolelo - každopádně dnes už je teplota (od té doby, co jsem se vrátila z CARu) jen max. 37,2, což už je spíš jen taková ta těhotenská 🙂

flyaway
2. led 2012

@pacinkadol Já nesedím, ale ležím na břichu, na zadku pěkně chladící obkládek a manžel mě obskakuje - prostě sen 😀
No, ještě to chvilku asi bude bolet, ale mám pocit, že to má mírnou zlepšující se tendenci - dávám tomu jeden, maximálně dva dny 😎

jananovacek
3. led 2012

@hotaska Ja jsem to rikala, jupiiii 🙂 Mam velikanskou radost, moc jsem na tebe vcera myslela. To bude ten nejvetsi bojovnicek ze vsech bojovnicku 😉

jananovacek
3. led 2012

@flyaway Tak hlavne, ze se to zlepsuje, to je dobre...

teruberi
3. led 2012

@hotaska No tak to je perfektni! Konecne se to prolomilo! To na Tebe jen mrnousek udelal zevnitr bububu,jak ze jen tak ho proste mit nebudes 😀 Moc gratuluju, super,ze jste to takhle zvladli... 😵 😵

teruberi
3. led 2012

@flyaway Tak to bych si taky klidne nechala libit.U me ale bohuzel melo vse tak hladky prubeh, ze na obskakovani nedoslo 😀 To jsem spis musela obskakovat ja jeho, kdyz se zhroutil kvuli vysledkum spermiogramu 😀 hrdina...tak doufam, ze je to dnes zase o kousek lepsi, drz se! 😉

flyaway
3. led 2012

Ahoj holky, tak dnes je to tak min. o 70% lepší než včera touhle dobou - sice to ještě bolí a chození a sezení mi dělá mírné potíže, ale už jsem se aspoň vyspala a bolesti jsou snesitelné 🙂 . A hlavně - teplota klesla pod 37 stupňů!!! 😀

hanulka0102
3. led 2012

@hotaska Uzasna zprava 😵 Chudatko male ubojovane...Se narodi uplne vyrizenej 🙂 Vis, co to je za mimco? Meli jste PGD?

jananovacek
3. led 2012

@hanulka0102 Tj, se musi protloukat zivotem uz od zacatku...🙂

hotaska
3. led 2012

hanulka0102
@jananovacek Jo, jo holky máte pravdu. Nemá to se mnou ale vůbec jednoduchý už od samého začátku. Je to chlapeček 🙂

hotaska
3. led 2012

@hanulka0102 zapomněla jsem dodat že PGD jsme měli 😉

pacinkadol
4. led 2012

@flyaway Jsem rada, ze je to uz lepsi...tak treba se brzy uz i posadis :D

pacinkadol
4. led 2012

@hotaska Tak to je uplne nejlepsi zprava dnesniho dne! Gratuluju!!!Tak toho maleho klucika poradne opatruj, doufam, ze ted uz vas nic neohrozi! 🙂

pacinkadol
4. led 2012

@jananovacek Kdy jdes na transfer? 😵