Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

teruberi
21. led 2012

@flyaway Ahoj, no tak to je bezva! 🙂 Mam ohromnou radost! Ja jsem vedela, ze se na kazdou z nas jednou usmeje stesti.... 😵 😵 😵 Tak hlavne at ma vse dal ten nejhladsi prubeh,at se muzeme potkavat na tech detskych dnech! 😵 😵

hanka1011
21. led 2012

@flyaway Ahoj,je, tak koukam, vse ma vse hladky prubeh.To je skvela zprava! Gratuluji k srdicku! Takze kolik mesicu uz ted zbyva k miminku? 🙂 A co nevolnosti? Snad jsi v pohode.Zdravim z materske!
Holky, vsem drzim pesti!

flyaway
22. led 2012

@ivetka77
@teruberi
Děkujiii!!! 😀
A může začít nedočkavé čekání na další UTZ za 3 týdny... 😎

flyaway
22. led 2012

@hanka1011 No, ještě je to hooodně měsíců 😀 , Zatím to počítám na týdny do příští kontroly 🙂 .
Nevolnosti jsou nepříjemný, ale zatím pořád nezvracím, i když k tomu nemám daleko. No, uvidíme za týden 😎 .
Užívej "dovolené" a pozdravuj Adélku! 😉

ivetka77
22. led 2012

@flyawayto uz utece, neboj. Ja budu po punkci taky cekat na vysledky PGD, tak na to budeme dve 😉

teruberi
22. led 2012

@flyaway Je fakt,ze ze zacatku mi to pripadalo taky strasne dlouhy,ale ted uplne koukam, jak to strasne leti 🙂 A bude hur 😀 Za chvili budeme rodit a pak uz to povali uplne.Vidim na neteri,jak to strasne leti...tak uzivej kazde minutky a com je delsi,tim vic se raduj a tes 😵 😵

flyaway
22. led 2012

@teruberi Je pravda, že na dětech je opravdu vidět, jak ten čas letí, respektive jak nám ty děti stárnou, zatímco my jsme stále mladí 😀 .
Ale teda přiznám se, že v tomto období si moc té každé minutky neužívám a docela se těším, až se přehoupne ten 1. trimestr a ty šoufloidní dny budou za mnou 😎
No a co Ty, Tobě je fajn? 🙂

jananovacek
22. led 2012

Holky, uzivejte si i tech problitych chvilek 😀 Vzdyt jste tak moc chtely byt tehulky ;) a to k tomu patri, aspon budete mit celej zivot na co vzpominat a o cem povidat ;) Ja jdu na transfer ve stredu. Uz je to vic nez 3 mesice, co jsem sla poprve do Heliosu a nakonec to uteklo rychleji, nez jsem si myslela 😎

ivetka77
23. led 2012

@flyaway 🙂 soufloidni dny prej 🙂 Holky, s vami se clovek nenudi 🙂 Kazdopadne doufam, ze ti uz brzy zacne byt dobre 😉

daguli
23. led 2012

@flyaway Ahoj,nechavali ksme si delat ICSI...a jak se mas tehulko? 🙂

daguli
23. led 2012

Jinak ahoj holky, jsem zase zpatky ...zpetne hlasim, ze ze 14 co nam odebrali se nam v patek vyvijelo 10 a v nedeli zustalo 8, jsem zvedava,jak to zitra dopadne...asi nedospim 😨

flyaway
23. led 2012

@daguli Jak by to dopadlo jinak, než skvěle 😉
A zítra už bude ET? Držím palečky! 🙂

jananovacek
23. led 2012

@daguli Tak nam pak hned napis, jeste jak budes lezet po transferu 🙂))

daguli
24. led 2012

@flyaway
@jananovacek
Ahoj holky, ja mam transfer az pristi mesic,az budou mimousci vysetreni, posilaji nam to na ty mikrocipy 🙂
Jinak dneska nam zamrazilli tri mrnousky a jeste se uvidi, co bude zitra...
...pa pa a dobrou noc vsem!

ivetka77
25. led 2012

Ahoj holky, tak me uz se to taky blizi 🙂 Daguli?Jake bylo to OPU.Myslim jako, jak to probihalo, dekuji? 🙂

hanulka0102
25. led 2012

Ahoj holky, musela jsem to trosku rozdychat, tak jsem se neozvala. Skolila me hrozna viroza a bohuzel to odnesl i nas embrousek :((( Ale co, dame si malou pauzicku a jdeme do toho znova

cuddle
25. led 2012

@hanulka0102 tak to je mi lito, v kolikatem jsi byl tt?

cuddle
25. led 2012

@daguli ahoj muzu se zeptat, mas to cele hrazene pojistovnou nebo kolik se doplaci? ja se minule bavila s doktorem Texlem, ze kdyby 3IVF tak uz to budou posilat do Australie, a ze jim pojistovna neco plati, ale vic jsem nezkoumala, PGD nam pojsitovna u 2 IVF hradila, tak jen abych vedela o kolik nam to IVF pripadne prodrazi, diky moc
takze 3 kousky zamrazene a jdou na testiky, tak drzim palecky, at zustanou vsechny , nam uz PGD z 2 vyradilo 1 a ten 1 byl stejne spatny....jen ne na to co testovali... ☹

jananovacek
25. led 2012

Tak to mam konecne za sebou, juchuhuuu 🙂) Embryjko bylo krasne ( i ja jsem to na monitoru u transferu videla 🙂, vsechno ok, tak uvidime...
@cuddle Ja jsem to CGH zaplaceny od pojistovny cely, platili jsme si jenom mrazeni, ktery je k tomu potreba

cuddle
25. led 2012

@jananovacek tak asponze tak, super info, uz tak jsme platili 30 tis, tak by to bylo skoro stejny

flyaway
25. led 2012

@hanulka0102 Ach jo, zlati, to mě moc mrzí 😢
Hlavu vzhůru, zadaří se příště, uvidíš! 😉

flyaway
25. led 2012

@jananovacek Gratuluju, maminko! 😉
Tak pěkně hladit bříško a chystat se na rodičovskou roli! 🙂

daguli
25. led 2012

@cuddle Ahoj,take jsme to meli cele hrazene. Akorat,jak rika Jananovacek si musis zaplatit kryo, takze pohoda 🙂

daguli
25. led 2012

@hanulka0102 Hani, je mi to lito :( Rikas viroza?To je smula jako blazen...ale takova uz te podruhe nemuze potkat, neboj, vyjde to! 😉

daguli
25. led 2012

@jananovacek Jani gratulujuuu k embryjku a drzim pesti!

daguli
25. led 2012

Jinak holky, dnes nam jeste zamrazili dva kousky, takze mame celkem pet...jsem zvedava, jak dopadne vysetreni,kdyz nam delaji vsecky chromozomy, tak to asibude sito,co?

ivetka77
26. led 2012

daguli gratuluju! To mas dobre sance, ne z peti prece nejake musi byt dobre! 🙂

teruberi
26. led 2012

Ahoj holky!Jak se vsechny mate? Daguli,drzim pesti! Pet mrazacku je super uroda! 🙂 Akorat jsem ted nejak mimo,jak uz sem tolik nechodim, ty mas teda takovy to jiny PGD vysetreni?To musis cekat na vysledky a nemas transfer hned?

teruberi
26. led 2012

@cuddle Ahoooj,rada te vidim po delsi dobe🙂 Tak za chvili uz jedes do lazni, ze? 🙂

hanulka0102
26. led 2012

@cuddle Uplne na zacatku, ale ta viroza me slozila, mela jsem 40ky horecky...pockame mesic, az se trosku otepli a pujdeme znova...