Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

ilonaat
4. zář 2016

@lenusaak
@wendissek Diky moc. Kouknu tam na vas. A holky nebojte. Uz se to blíží ke zdárnému konci 😉 Moc moc moc.....ani nejde rict jak moc vam to preju. I vsem ostatním. ....

wendissek
4. zář 2016

@lenusaak 23 července to byl rok když jsme byla poprvé na revizi 3 prosince byla druha a od te doby jsme začali chodit do heliosu strašný

wendissek
4. zář 2016

@ilonaat pokud to ted nevyjde na rok koncime zase zůstalo jen 1 tak si chceme odpocnout

ilonaat
4. zář 2016

@wendissek ale ono to vyjde !!!!! Musis věřit. My meli pauzu 3 roky....ale uz nych to nedělala..... i kdyz. Vedlo k těhotenství. ..no. snad to dosáhneme do konce 😉 My všechny ...

wendissek
4. zář 2016

@ilonaat víc co po dvou potratech a ted dvou ivf hned po sobě tu pauzu potřebují už jen Ty hormony q nás vztah dostal rošt zabrat hnali jam ese jen za tím jednim ted je ti Dixie a vše je jiny

lenusaak
6. zář 2016

Holky ahojky. Je tu nekterá, která má trombofílii - leidenskou mutaci? a jak to řešíte v Heliosu? Hematologové se mnou nechtěji mit nic společného, dokud se nepotvrdí těhu, pry nerozumí tem hormonum co dostávám, takže neví jake dácky injekci na ředěni krve mi ordinovat, ale pry určite musím pichat přes stimulaci i od transferu embryjka. Helios se k tomu zase staví tak, že at me hlidaji hematologové. Ach jo .. mám si píchat injekce na ředění, ale nikdo me nechce hlidat, tak chápete to? :-/

barisej
6. zář 2016

@lenusaak ahojky ja mam trombofílii uz 4 roky a v heliosu to vedi a neresi rekl mi texl ze to pri ivf nevadi ze to spis u porodu.....ted sem diky heliosu podruhe tehu cekame dvojcatka 15tt a pristy patek odjízdim do bibione autobusem na hematol,,, mi ihned daly na cestu 2 inekce

zabbkakvak
10. zář 2016

Ahoj holky už jsem tu dlouho nebyla.Koukam že bohužel jsou tu pořad i kterým se bohužel nedaří.Patřim k nim i ja 😢 ale přece jen jseme teď prožívali krásné období 3.9.jsme měli svatbu malou ale krásnou 🙂.Teď čekám na mrchu( měla by dojít každým dnem) a začínáme krátký protokol tak snad naše radostné období bude pokračovat dál a bude vše ok.

zabbkakvak
10. zář 2016
cadem
10. zář 2016

@zabbkakvak Ahojky.Jj je nás víc, co tu furt trčíme, tak v tom nejsi sama neboj.Moc gratuluji ke svatbě.Počasí vám vyšlo krásné, tak věřím, že jste si to užili🙂
To je tvé 2.Ivf?Nám první taky nevyšlo a teď jsme konečně na stopě doufám.Manželovi zjistili Varikokélu, tak ještě půjde na detailnější vyšetření a pak nejspíš operace, tak nám svitla naděje, že problém u něj je z tohoto důvodu.Jen nás štve, že jej na Urologii neposlali hned před ivf, ale až na mé naléhání.Proč se nedaří u vás víte?Držím pěsti.To by bylo aby nebylo🙂

zabbkakvak
10. zář 2016

@cadem jj počasí bylo super a moc jsme si to užili.Bude to naše 2Ivf .1 se zadařilo ale samo odešlo (biochemické těhu☹ )U nás zatím našli problém protilátky a ještě čekáme na výsledky genetiky tak uvidíme jestli ještě na něco přijdou.Taky držím palce ať už mate vše ok 😉

zabbkakvak
13. zář 2016

Tak hlásím dnes přišla mrcha tak začínáme krátký protokol v pondělí do Heliosu na krev a ultrazvuk tak jsem zvědavá na rekci kolik vytvoří foliku

ilonaat
13. zář 2016

@zabbkakvak Kratky protokol.....tak to bude rychle a určitě plodné 😉 Tak tfuj tfuj a ted jen same pozitivni zprávy .....Drz se ....

ilonaat
13. zář 2016

@barisej Ahoj prosim te, muzu se te zeptat, kde jsi byla na screeningu? V helios? V kolikatem tt ti brali krev a kdy jsi byla na ultrazvuku? Dekuji

zabbkakvak
14. zář 2016

@ilonaat jjj díkec doufám že to bude jak píšeš 😉.A jak se máš ty těhulko?

ilonaat
14. zář 2016

@zabbkakvak Ja se mam celkem dobře. Jen se strasne bojim. Ted v patek mam dalsi kontrolu, tak uz mam strach jestli bude srdicko a tak. Taky mi budou brat krev a pak screening. No věčný nervy ....

zabbkakvak
14. zář 2016

@ilonaat budu na tebe myslet pak dej vědět.Urcite bude vse ok.To je úděl nás co se tak dlouho snažíme pak máme strach až do porodu.Ale vše bude dobrý uvidíš.

ilonaat
14. zář 2016

@zabbkakvak presne. Porad strach a stres, ale doma o tom nesmim ani ceknout. 😀 Ze furt prej zbytecne nervuju a i Petrovi tim pridelavam starosti. Prej nemam hledat problémy, kde nejsou 😉

barisej
16. zář 2016

@ilonaat nebyla sem jdu az 20tt

fonamor
18. zář 2016

Ahoj holky, jdu se zeptat k vám pro radu.. po IVF po opoldnění vajíček - sami volají výsledky nebo si voláte sami? první, druhý atd den... díky

ilonaat
18. zář 2016

@fonamor ahoj....volas si sama. Dostanes kód, ktery budeš vzdy hlasit a na zaklade toho ti reknou jak se prcci maji. Volas tusim 1den o oplodneni, treti a pátý .....ale tim si nejsem jista, ale myslim ze opravdu obden.

fonamor
18. zář 2016

@ilonaat děkuji za info.

ilonaat
18. zář 2016

@fonamor kdy jdes na OPU?

fonamor
18. zář 2016

to ještě přesně nevím, zatím stimuluju a zítrra jdu na první odběry a UTZ... cca popříští pondělí? jak určí, tak bude... jak jsi na tom ty?

ilonaat
18. zář 2016

@fonamor tak fajn. Hlavne at se ti dari. Ja jsem na tom momentalne skvěle.Tuk ťuk. Ale nervy porad. Jsem v 11tt. Tak hlavne at je u tebe vse v pořádku a parádní úroda 😉

fonamor
18. zář 2016

@ilonaat waw, paráda a moc gratuluju🙂... doufám, že ti není moc špatně a zvládáš to...
Díky, moc a drž se...

ilonaat
18. zář 2016

@fonamor prozivam nejdelsi kocovinu v zivote 😀 ale tak nejak mi to vuuubec nevadi. Dekuji moc a tobe preju moooc úspěchu. Informuj jak jsi daleko a taaaak 😉

zabbkakvak
18. zář 2016

Tak holčeny taky jdu zítra na první krev a ultrazvuk v této stimulaci tak jsem zvědava.
fonamor tak snad budeme následovat ilonaat 🙂
ilonaat tobě se povedlo na kolikátý pokus?

ilonaat
18. zář 2016

@zabbkakvak tak cekam jen same pozitivni zpravy.
Ja jsem mela pred tremi lety prvni IVF.... eloce fiasko v Plzni. No a ted jsme byli v Heliosu od unora na druhem IVF. ET nevysel, spinila jsem celou stimulaci a nikoho nenapadlo rict, ze by se mel odlozit a sliznici nikdo nezkontroloval. Prvni Ket taky nevyšel. ..... a druhy KET uz je výsledek tento......
Takze se musis pozitivne naladit a pred ET si nechat zkontrolovat sliznici.....
Leti to leti. Ani ses nenadala a uz mas kontrolu 😉

zabbkakvak
19. zář 2016

@ilonaat Tak prvni ultrazvuk ukázal že se tam něco rýsuje vypadá to tak na 12 foliku tak uvidíme.Je možný že se ještě nějaký vytvoří nebo jen dorostou tyhle?Po 13 hod. volám a uvidíme jestli dávku necháme nebo zvedneme.Jsem pozitivně naladěná a doufám že tentokrát to dopadne dobře až dokonce.Teda ale hormony účinkují hlavně na mou postavu přibrala jsem aspoň 8 kg to teda nevím kdo to pak bude dávat dolů 🙂.Jo a dnes tam bylo hrozně moc lidi,uplne jsem čučela.