Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

zabbkakvak
24. říj 2016

@dragina Jo tak jste to byly Vy.Já seděla nejdřív u dveří pak se uvolnilo místo hned u ordinace tak jsem šla tam a za chvíli už do ordinace.Tak máš toho taky dost za sebou ale teď nám to klapne ....musííííí :-*

zabbkakvak
24. říj 2016

@ilonaat díkec jsi zlato dokážeš člověka podpořit.Moc si toho vážím a věřím že to bude jak píšeš 😉

ilonaat
24. říj 2016

@zabbkakvak Nemas vubec za co. Kdykoliv budeš potrebovat, jsem tu. Klidne i o pulnoci 😉

dragina
24. říj 2016

@zabbkakvak děkuji, ráda se k Tobě v neděli přidám 🙂, teď už dobrou noc všem 🙂

leoseeeek
25. říj 2016

@zabbkakvak jeeee, tak to je parada😊...budu na tebe v nedeli myslet a drzet palce😘👍..ted uz to klapne. Ja ted naskocila do prace, tak nestiham 😁, pak zase pujdu marodit.
..2.11.mam ten ultrazvuk, tak jsem zvedava, jak budu postupovat ja, taky prvni KET😉

zabbkakvak
25. říj 2016

@leoseeeek moc díkec .🐸...Těším se věřím že to je bojovník který vydrží až do konce .Pak dej vědět jaký máš postup....😉

zabbkakvak
26. říj 2016

@dragina Čauky tak jak si dnes dopadla na ultrazvuku?

fonamor
26. říj 2016

Ahoj holky,nebojte,pozoruju a ctu vas,akorat nejak nestiham,prace atd atd... Vsechny,kdo jdete na ket,tak drzim moc palecky,at vam to vsem trem vyjde.. Ted uz jo,budte v klidu.. Moc na vas myslim a drzim palecky a uz vam normale preju i ty nevolnosti a vse kolem toho🙂... Samozrejme ve srande a hlavne ve zdravi...a tesim se na vase statusy- cekame miminko cerven 2017... Muuck

zabbkakvak
26. říj 2016

@fonamor Ahojík, doufám že to bude jak píšeš to by bylo super 🙂

dragina
26. říj 2016

@zabbkakvak ahojky, děkuji, že jsi na mě myslela - dnes se folik, nefolik neřešil, sliznice 9 mm, prý dobrý, zase odběr krve, ode dnes Utroš a bylo mi řečeno při odchodu že transf. neděle nebo pondělí dle výsledků, ptala jsem se primáře, zda tam bude on, říkal, že ne no a nakonec mi volali výsledky, že už v sobotu a bude mi to dělat primář - holky, trochu se bojím, snad vědí, co dělají, budu teprve 13. DC v tu sobotu, kdy mi prcka zavedou, v pondělí byl Pregny, Utroš ode dneška, takže ho nebudu zavádět ani 5 dní, snad to ničemu nevadí

zabbkakvak
28. říj 2016

@dragina Čauky no na Ket půjdu taky poprvé tak ti nedam radu jestli je to brzo nebo ne.Musime jim věřit že ví co dělají.Me zas znervózňuje že me nebraly krev.Asi podle mi něco zjistili když ti volali že už v sobotu proběhne KET a budeš mít primáře,ty se máš...

lenusaak
28. říj 2016

@dragina je to správně. Pokud mas ovulku tak se KET řidi podle ni. Pokud folikul vypadal, že zovuluje uz takhle brzo, ovulaci mas tentokrat prostě dřiv a transfer musí být taky dřív v tom cyklu. Nebo ho odložit na dalši cyklus, kdy se treba ovulka nedostavi takto brzo. Transfer musi byt proveden urcity pocet dni od te ovulace( je to tech + - 5dni, když máme blastocysty) kdyby později, sliznice začina klesat a byl by tak neuspesny. Diky krvi na progesteron ti to dokažou s přesnosti vypočitat. Lékaři se řídí jen podle tvýho těla, ktery se prostě rozhodlo ovulovat dřiv, kdyby ti transfer naplánovali na dýl, uspech by z toho nebyl zaručeně. Některy holky maji transfery treba az 29DC někdo zase dřív mnohem, je to individuálni, rozhoduje si o tom nase tělo a lekaři se to snaži naplánovat podle něho. Bud v klidu😊 Duležite je, aby bylo cerstve tech par dni po ovulce a byla sliznice dostačující a jestli je to 10DC nebo 30DC je jedno 😊 neměj strach a držim pěsťule!!!!

lenusaak
28. říj 2016

@zabbkakvak krev neni pravidlo, bere se v připade kdy maji podezřeni ze folik zovuloval nebo to tam celkově není moc jasné. U mě brali kdyz jsem odovulovala a podruhe brali kdyz měli podezreni ze folik nemam a je to cysta, jinak pokud je to jasne vše, krev se nenabira😊

zabbkakvak
28. říj 2016

@lenusaak děkuji za uklidnění tak snad bude vše ok.A jak se cítíš ty tehulko ?

lenusaak
28. říj 2016

@zabbkakvak věřím, že už to vyjde!!😊 kdypak jdes, v sobotu?? No ja dobry akorst jsem ptedevcirem jednorázově dost zskrvácela, ale včera na uzv vše v pořádku, prý nejspíš stará sliznice. Nebýt toho, tak se cítím jinak moc dobře

zabbkakvak
28. říj 2016

@lenusaak v neděli v 10.00 jdu. to budu 18DC.Tak to je super že vše ok to je dobře jen tak dál.Za jak dlouho se blastocysta uhnízdí nevíš?

lenusaak
28. říj 2016

@zabbkakvak no texl pise ze do 24hod az 48hod se zacne uhnizdovat a par dni to trva..jee tak na neděli držim moc palce, ať je to už ten šampion!!!!

zabbkakvak
28. říj 2016

@lenusaak jooo v neděli drž pěsti.Taky doufám že už to bude ten šampion.Doufám že se stihne uhnízdit mám kračí cyklus 24-26dní tak bude mít tak týden na zavrtání

lenusaak
28. říj 2016

@zabbkakvak jo to jsem nekde o tom četla o té krátke LF, že to může být problém. To se asi nedá nijak protáhnout lékama viď?? Ten utrogestan to neprotáhne nebo estrofem? Jestli týden, tsk to stihne určitě šikulka!!

zabbkakvak
28. říj 2016

@lenusaak i když od té doby co jsem šla na 1 IVF tak pak jak jsme měli pauzu než jsme byly na 2 IVF tak jsem měla cyklus vždy delší 27 dní tak třeba se to upravilo.Proto si myslím že mě měli rači poslat i na krev.Tak kdybych měla cyklus 24 tak má na to tyden a kdyby byl cyklus 27 tak má na to 9 dní tak snad to prcek stihne.

zabbkakvak
29. říj 2016

dragina @ tak co ,tak co ,ty už to máš za sebou přeju krásné hnízdění.Já se těším na zítra .

dragina
29. říj 2016

@zabbkakvak ahojky, děkuji, žes na mě myslela, já budu zítra na Tebe 🙂. Tak nakonec tam primář nebyl, byl tam mladý Texl, ale byl zlatý. Holky, v kartě bylo napsáno primářem, že ode dnes brát Estrofem, nikdy jsem ho neměla, sliznici jsem měla pěknou 9 mm, nemám moc ráda brání dalších léků, máte ho taky některá? Děkuji

marlah
29. říj 2016

Ahoj holky, dnes 1 DC a začínám stimulovat krátký protokol, mám Diphereline a od zítra k tomu Eigenorm. Ve čtvrtek kontrola krev a utzv. Je to naše 1. IVF.... mám smíšené pocity. Někdo nějakou radu nebo vychytávku? Díky ☺

zabbkakvak
29. říj 2016

@dragina jo mysli na mě budu ráda.Jo mladý je taky dobrý.Ja mám obavy s Filkové taky by tam nemusela byt a mohl by tam byt jeden s Texlů 🙂 Na co je ten Estrofem?Já ho nebrala tak to ti neporadim

lenusaak
29. říj 2016

@dragina ahojik😊 tak ať se hezky zavrtává 😊 já beru estrofem , neublíží ti, celý to hezky podpoři akorat po něm můžeš být unavenějši s kombinaci utrogestonu. V té naši diskuzi to bere každá druhá ten estrofem 😊

lenusaak
29. říj 2016

@zabbkakvak zítra taky tfuj tfuj 😊 Filkovou hsem měla ted a i když jsem se ji vyhýbala, nakonec ten transfer s ní byl super😊 ona he hako lékař moc dobra, jen je jako osí čumáček někdy 😊 estrofem je na podporu sliznice , je to hormon estrogen nekdy se nasazuje i když je sliznice ok, ale lékaři naznaji, že by to i přesto chtělo podpořit. Samozřejmě je pro tělo lepspi, když je to v nejpřirozenějšim provedení, ale tím estrofemem se nic nezkazi.

lenusaak
29. říj 2016

@zabbkakvak je promin za ty chyby 😊 pišu z mobilu a do toho vařim a překlepy jsou na světě 😊

zabbkakvak
29. říj 2016

@lenusaak jjj chyby nevadí stane se taky občas koukám co jsem to napsala 🙂 Děkuji za vysvětlení.Uvidime jak to zítra proběhne.Hlavne ať se pak pořádně zavrtá 😉

leoseeeek
30. říj 2016

@zabbkakvak drzim moc palce dneska a at se bojovnik poradne zavrtaaaa 😉

ilonaat
30. říj 2016

@zabbkakvak myslim na tebe 😉