Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

zabbkakvak
22. lis 2016

@lenusaak to je super 🙂 mám radost,opatrujte se 🙂

soulen
22. lis 2016

@lenusaak super, velka gratulace ke karticce 🙂
@ana1bela my presli jen v ramci Brna z Obilneho trhu kde jsme meli 16 embryi a ani jedno neprezilo rozmrazovani. V Heliosu na poprve prvni ditko, napodruhe druhe ditko 😉

Jinak u me vse jak u prvni cacory, je mi zke uplne pod psa, uz i zvracim, takze vse pri starem. V sobotu jdu na prvni utz, to uz budem v 7 tydnu,.. Tak snad nas ceka srdicko...

ana1bela
22. lis 2016

@soulen takže helios vede..🙂

jawuna
23. lis 2016

Ahoj holky, po očku vás sleduju, ale moc nestíhám psát...krásně se to čte, ty vaše úspěchy 😵 obrovská gratulace všem těhulkám 😉

jawuna
23. lis 2016

@soulen 16 embryí nepřežilo? ježiši, to snad ani není možné, ne?

leila01
23. lis 2016

Holky jak to chodi v heliosu po transferu za tech 14 dni se chodi na krev automaticky nebo jen pri pozitivním testu?

lenusaak
23. lis 2016

@leila01 ahoj😊 chodí se 12ctý den po transferu a chodis tak či tak. I když test neni pozitivní, mela bys na krev dojít. Pokud mas Helios z ruky, můžes ke své gyndařce s tím, že jim výsledek musíš zavolar. Potrebuji si to tam evidovat i v připade neuspechu.

linusha
23. lis 2016

Holky mám na Vás prosbu. Dělali se Vám po stimulaci na břiše modřiny a přišly jste na to jak jim případně předejít? 😉 Já od 6. mám diphereline a teď od neděle 20. Eigenorm. Dipherelin byl dobrý a teď se mi začali dělat modřiny. Díky moc

leila01
23. lis 2016

@lenusaak Jj..dekuji za odpověď 🙂

jawuna
23. lis 2016

@linusha To je podle toho jestli trefíš nějakou žilku, někdy modřina byla, někdy ne...ale nevím, jestli se to dá ovlivnit, spíš ne... 😒

lenusaak
23. lis 2016

@linusha to neovlivníš😊 to misto vpichu potom jen setri lehce a nezatlačuj ho 😊 a copak to pichas ten eigenorm..to ted davaji v heliosu jako FSH hormon? Nejaka novinka😊

linusha
23. lis 2016

@jawuna @lenusaak díky za odpověď 😉

@lenusaak jesli jsem to to správně pochopila tak je to FSH hormon. No asi to nějaká novinka je koordinátorka měla u toho i příbalový leták 🙂

leila01
25. lis 2016

Holky nevite jestli se v heliosu dela embryo glue??? A kolik stojí???

jawuna
25. lis 2016

Nedělá, protože to považují za vyhozené peníze

soulen
26. lis 2016

Tak u nás bije srdíčko jako zvon, tak jsme se v Heliosu rozloučili ...

zabbkakvak
26. lis 2016

Jupiii tak jen tak dál.Ja jdu ve středu tak doufám že taky bude srdíčko tak jak má byt.V kolikátém jsi týdnu?

soulen
26. lis 2016

6+5 ale dle transferu 7+1. Budu drzet pesti!!!

zabbkakvak
26. lis 2016

@soulen Tak se mu u tebe daří skvěle.Budes hodná když si ve středu vzpomeneš 🙂

linusha
27. lis 2016

Holky jak dlouho trvá pohovor u embryologa? Máme tam jít v pondělí a nevím s kolik času na to vyhranit. Díky moc

fonamor
28. lis 2016

@linusha ahoj,zalezi na tom,jak moc se budes ptat🙂.. Cca 30 min?

jawuna
29. lis 2016

@linusha Přesně, záleží i na tobě, já jsem měla pohovor i skoro dvě hodiny 😉

marlah
29. lis 2016

@linusha My hodinu, záleží ale spíš tobě, co potřebujete probrat.

marlah
29. lis 2016

Holky, tak já dnes 12. den po ET a Hcg z krve potvrzeno negativní, bohužel.

zabbkakvak
29. lis 2016

☹ ach jo to mě mrzí.

linusha
29. lis 2016

@fonamor @jawuna @marlah moc děkuji za info nakonec jsem tam byla něco přes hodinu 🙂

lenusaak
29. lis 2016

@linusha wau fakt?? My byli pokazdy tak za čtvrt hodky hotoví😄 takto se uz bliži OPU, 😊 jak zatim vypadaji ultrazvuky a jak se cítiš??

linusha
29. lis 2016

@lenusaak jj fakt asi jsem paní embryoložce musela připadat úplně tupá jelikož jsem se ptala na různé detaily. Předpoklad OPU je o tomhle víkendu 🙂 No z UTZ mám smíšené pocity v pondělí jsem měla 10 vajíček o ale různé velikosti (od 18 až po 5mm) a bylo mi vysvětleno že je lepší když jsou všechny stejně velká. Jinak se cítím úplně v pohodě. Jen mě při pohovoru navrtali s metodou a máme se rozhodnout jestli chceme klasiku nebo ISCI a já nevím, Texl při konzultaci doporučoval klasiku.

lenusaak
29. lis 2016

@linusha tak pokudmáte spermio dobré, hlavne v té morfologii, tak bych volila asi taky klasiku. K čemu se přikláněla embryoložka?? My měli spermio dobré, jen morfologie u hlaviček spermii byla horši, takze poprvé bylo doporučeno jen ICSI, podruhé jsme k tomu kvůli zvýšeni šancí, přidali ještě MACS. Osobně si ale myslim, že přirozený oplodnění je přirozený 😊

linusha
29. lis 2016

@lenusaak právě embryoložka spíš doporučovala ICSI, říkala mi že ve skoro každém spermiogramu co dělají je horší morfologie, i když náš je prý dobrý. Taky říkala že to můžeme nechat udělat tak že se rozhodne až dle aktuálního spermiogramu v den OPU tak jsem tak nějak navážkách 🙂

zabbkakvak
30. lis 2016

Ahoj holky tak dnes byla kontrola.A vše je ok už máme i ❤ a odpovídáme 7+3 máme 1,24cm . 😀 mám velkou radost a doufám že vše půjde tak dobře i dál😍