Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

teruberi
17. říj 2011

@pacinkadol Tak cooo? 😉

teruberi
17. říj 2011

@petra878 uz jsi byla na HCG?

cuddle
17. říj 2011

ahoj všem taky patřim do Heliosu, tak sem tam nakouknu co se tu děje 🙂

flyaway
17. říj 2011

@cuddle Ahoj cuddlíku, tak co, už se Ti blíží 2. pokus, viď? 🙂
Mě čeká konečně první KETík tento pátek, sliznice sice žádná sláva, ale je použitelná, tak jsem se konečně po takřka třech měsících dočkala... 😵

hotaska
17. říj 2011

@pacinkadol taky jsem napnutá, tak jak? 😀

pacinkadol
17. říj 2011

@hotaska
Ahoj holky. Tak v Heliosu to dopadlo tak plus minus...Mame spatny tvar spermii a spatny pohyb, DNA je v poradku,ale bohuzel nam zjistili, ze ma manzel protilatky proti spermiim ☹ Takze nemuzeme mit inseminace. Pan doktor nam doporucil ICSI. Pristi tyden uz zacinam se stimulaci....Rikam si, ze aspon vime v cem to je a ted uz se to da nejak resit.

pacinkadol
17. říj 2011

@cuddle Vitej u nas

pacinkadol
17. říj 2011

@flyaway tak uz v patek, no super, gratuluji k pouzitelne sliznici 😉 Budu moc drzet pesti!

flyaway
17. říj 2011

@pacinkadol Děkuju a držím palečky ke stimulaci, ať to rychle uteče a dobře dopadne! 🙂

petra878
17. říj 2011

@teruberi No koordinátorka říkala, že nemusím, když jsem měla pozitivní 3 testy, ale vnutila jsem se 🙂 chtěla jsem i na ultrazvuk, ale ještě by tam prý nebylo nic vidět, prý snad až od hcg 1000 nebo tak nějak říkal pan doktor Texl 🙂

petra878
17. říj 2011

@teruberi kdy budes testovat?

cuddle
17. říj 2011

@flyaway cau kocko, no tak hura ....co 😉 ja jdu zitra zase na ultrazvuk a jestli sliznice bude mit porad 7mm jako pred 14 dny tak ji asi vymenim a daruju na organy 😀 😀 😀 mrcha neroste kdyz ma.....
no a po ms budu cekat na dalsi ms a pak stimulace, takze prosinec to jisti.....

hotaska
17. říj 2011

@pacinkadol přesně tak, řešit a vyřešit 😉 neboj ono to půjde! A krásně ti vychází stimulace už příští týden 😉

teruberi
17. říj 2011

@pacinkadol presne tak,aspon se vam to konecne rozjede.Uz pristi tyden?To je teda rychlovka🙂To budete do vanoc tehotni;)

teruberi
17. říj 2011

@cuddle Ahoooj🙂 Doufam,ze zitra na ultrazvuku bude duchna jak ma byt ;)

teruberi
17. říj 2011

@petra878 Ahoj, zkusim to vydrzet do stredy...Ale porad pokukuju po testu... 😅

pajafra
17. říj 2011

Holky, všem vám držím palce, my máme z Heliosu skoro tříletou princeznu (ICSI, zavedeno 1 embryjko), vloni zamlklé těhu v 8.tt (také Helios, ICSI, 1 embryjko) a teď jsem ve 33 tt. a v prosinci čekáme další princeznu (také Helios, ICSI, PGD, zavedeno 1 embryjko).

cuddle
18. říj 2011

ahoj krátké info z dnešní kontroly - sliznice pořád 7mm, takže za 14 dnů nepoporostla už ani chlup...prostě stávkuje, dostala jsem včeličku a prý 5-10 dnů a bude MS a rovnou stimulace, mě doktor překvapil, páč říkal předtím, že počkáme 2 MS a najednou změna. Budu mít krátký protokol oproti minulému IVF, že potřebujeme trochu lepší reakci a když ty vaječníky utlumily Dipherelinem, že nebyla taková jaká by měla být. Takže změna léčebné metody. Měla bych mít to PGD pokud bude co testovat na pojišťovnu, takže zase začíná kolotoč...teda až se mrcha uráčí dorazit.... 😉

hanka1011
18. říj 2011

@danissa No perfektní,tak to máš čerstvé zkušenosti...Já rodím v listopadu 🙂

hanka1011
18. říj 2011

Dobré ráno! 🙂

hanka1011
18. říj 2011

@cuddle Ahoj, ach ta sliznice,že?Také se u mě nechala prosit, ale v Heliosu to zvládli 😉 A aspoň se konečně snad brzy dočkáš mimča 🙂

hanka1011
18. říj 2011

@pajafra Perfektní.Tak to už máš také za pár 🙂

hotaska
18. říj 2011

@pajafra můžu se optat, to zamlklé těhu v 8.tt bylo s embryem po PGD?

teruberi
18. říj 2011

Ahoj vsem 🙂

teruberi
18. říj 2011

@cuddle No tak aspon se daly veci do pohybu, ne? Doufam, ze jina stimulace prinese vice stesti, drzim pesti 🙂

teruberi
18. říj 2011

@hanka1011 Jestli to tady ma nekdo za par, jsi to ty? 😀 Jak se citis?

pajafra
18. říj 2011

@hotaska Právě, že nebylo, PGD jsme měli až teď naposled. Kdyby se dělalo i tehdy, tak by zřejmě přišli na to, že embryjko nebylo úplně v pořádku a nezavedlo by se.

hotaska
18. říj 2011

@pajafra a máte ještě nějaká další u ledu?

hotaska
18. říj 2011

@teruberi tak jaká, vydržela jsi netestovat? 😉

teruberi
18. říj 2011

@hotaska asi bych nevydrzela nebyt toho, ze mi vcera chlap schoval test 😀