Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

hanulka0102
9. led 2012

@flyaway Super zpravicky, to mam radost. Doufam, ze te budu brzo nasledovat 🙂 Dneska jsme byli na KETiku, prej nase embrousinka hezoucka, tak uvidime 😎

flyaway
9. led 2012

@hanulka0102 No jasně, už je rozjetá diskuze "termín porodu září 2012", tak šup šup, ať je nás víc 😀 .
A kolik máte vloženo, jen jedno nebo dvě? Držím palečky, ať si za pár dní přečtu samé pozitivní zprávy! 😉

hanulka0102
9. led 2012

@flyaway No vzhledem k tomu, ze uz doma dve mame a byli jsme prozatim 200% uspesni, tak bych fakt dve neriskovala :D

flyaway
9. led 2012

@hanulka0102 To chápu 😀 To už byste museli ořizovat místo rodinného vozu mikrobus 😀

teruberi
9. led 2012

Ahoj holky!

@hanulka0102 gratuluji ke Ketíku a držím pěsti!

@flyaway Gratuluji k srdíčku! Mám radost 😵 😵

flyaway
10. led 2012

@teruberi Děkuju! 🙂 Na srdíčko si sice ještě počkám do přítího týdne, ale důležitý je, že se drobek zabydlel 😀

pacinkadol
10. led 2012

@flyaway Je tak to je bezva! Pripojuji se ke gratulantum! 🙂 A drzim pesti k srdicku! 🙂

flyaway
10. led 2012

@pacinkadol Děkuju moc 🙂 ! Teď už to ten náš bojovníček musí vybojovat až do zdárného konce 😵

hanulka0102
10. led 2012

@flyaway Nestras 🙂

pacinkadol
10. led 2012

@flyaway Vsadim se,ze uz nebojuje a pekne si tam nekde hovi zachumlanej a spokojenej v teploucku 😎

teruberi
10. led 2012

@flyaway No vidisto jak jsem prdla, jsi sotva po KETiku a ja uz bych chtela srdicko :D to si vazne jeste chvilicku pockas 😀 Ale preji Ti at je to co nejdrive!

hanka1011
10. led 2012

Hezký večer, holky! Přišla jsem vám zkontrolovat,jak se vám daří! Koukám, že jdete tvrdě v mých šlépějích a brzy se budeme potkávat s kyblíčkem a lopatičkou na písečku ! 😀
Jak se všechny jinak máte?

pacinkadol
11. led 2012

@hanka1011 Ahoj! No jak vidis, dari se nam, dobre 🙂 A jak je na materske?Mame se na co tesit? Pomalu jsme tu uz spise tehu diskuze 😀 a za chvili tu budeme mimi diskuze 😀

flyaway
11. led 2012

@hanka1011 Ahoj mamino, té Tvé princezně už jsou dva měcíce, to to letí, to je neuvěřitelný 🙂 .
Tak moc moc zdravím, ať roste a sílí 😉 ! Já doufám, že se opravdu k té lopatičce a kyblíčku zdárně dopracujeme a pokud se nesejdeme na písečku, tak alespoň na dětském dni v Heliosu 😎 .
A jak se máš Ty, povídej, přeháněj 🙂

hanulka0102
11. led 2012

@flyaway Detskej den v Heliosu je super, vloni jsme se tam byli podivat a bylo to skvely 😀

janijacek
11. led 2012

Teda holky, tak me prave doslo, ze krome Dagíka jsme tu vlastne uz vsecky tehotne 😲 To je bomba! 🙂 Tak dagíku, sup, sup! 😀
Jeste vlastne na cudlika jsem zapomela
@cuddle Jak se dari cuddliku? Kdy jedes do lazni?

cuddle
12. led 2012

@janijacek ahoj jedu 29.1 takze pomalu premyslim co si vezmu sebou .... 😉

teruberi
12. led 2012

@cuddle Tak nechces si pribalit me? 🙂 To bych si nechala libit🙂 Ja jsem jeste nikdy nebyla v laznich 🙂

pepitas
12. led 2012

Ahoj holky, dlooouho jsem tady nebyla a jak tak sleduju, tak se vám skoro všem zadařilo... Mám z toho velkou radost. Moc, moc všem gratuluju!!! Já si po druhém neúspěšném IVF dávám pauzu. Před Vánocema jsem teda byla "jen tak" na IUI s dárcem, ale nevyšlo to. Tak teď na to vše kašlu a možná za 2 až 3 měsíce půjdu znovu na IVF, ale to už naposledy.

mimon31
12. led 2012

@janijacek ahoj no my este nie sme tehotni :( ale ideme na darcovske tak snad

cuddle
12. led 2012

@teruberi no jo víš co lazne ma clovek jako utechu zato, ze nema to miminko v brisku, takze urcite bys se mnou nemenila....bud rada, ze nemas lazne, ale prcka tam kde je - ja bych menila hned a lazne klidne ozelela.... 😒 treba se do lazni pak vypravis jako ciperna duchodkyne, nebo te tam poslou deti na rekreacni pobyt 😉

pacinkadol
12. led 2012

@pepitas Ahoj,no tak to moc drzime pesti 😉

pacinkadol
12. led 2012

@mimon31 Aha a kdy vas to ceka? Doufam, ze se brzy priradite do klubu :D

pacinkadol
12. led 2012

@cuddle Cuddli,tak snad ty lazne udelaji sve,nareste ti pekna duchnicka a budes tam moc supnout posledniho zmrzlika🙂To by bylo supr,kdyby to vyslo!

teruberi
12. led 2012

@cuddle To mas uplnnou pravdu...ja teda doufam, ze na tom rekreacnim pobytu se tam potkame a budeme si tam o tech nasich detech vypravet 😀 moc drzim pesti...

teruberi
12. led 2012

@mimon31 A kdypak vas to ceka? Kamoska je take na darcovskych,takvim, ze to v Heliosu frci docela docela rychle.... 😉

hanka1011
13. led 2012

@flyaway Ahoj,teď už se mám dobře....přešly prdíky a rázem máme spokojené spící miminko 🙂
A Ty jsi už koukám 6tt, to je skvělé. Moc gratuluji! 🙂 Tak už jenom 7,5 měsíců! 🙂 Držím pěsti...A jak Ti je?

flyaway
13. led 2012

@hanka1011 Že prý "jenom" 7,5 měsíců 😀 , vtipálku 😀
Mě se začínají pomalinku objevovat nevolnosti, zatím nezvracím, ale dávám tomu jen pár dní 🙄
No hlavní je, aby bylo příští týden vidět srdíčko, to ze mě spadne takový ten největší kámen, který mě teď dusí - no, ale těch kamenů tam bude ještě (nejen) do konce těhu tolik, že už bych si asi měla začít pomalu zvykat 😎
Mějte se i s Adélkou a taťkou krásně! 😉

daguli
13. led 2012

@flyaway No vsak ono to ubehne urcite jak voda🙂 Hanka urcite vi co rika 😀 Tak hlavne se ted tesim pristi tyden na to srdicko! 😵 😵

flyaway
13. led 2012

@daguli Děkuju 🙂
No a co Ty, v jaké jdi teď fázi? 🙂