Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

teruberi
24. říj 2011

@hanka1011 Ahoj Hanko, je porad stejne, jako by nic-cekam , co prijde a doufam, ze to neni ticho pred bouri 😅

flyaway
24. říj 2011

@hanka1011 No snad máš pravdu a opravdu neutečou 🙂
A co Ty, už je to skoro tady, že? 😉

hanulka0102
24. říj 2011

@flyaway Drzim palce, urcite se mu u tebe libi a uz se zavrtal do poradne narostle perinky ;)

hanulka0102
24. říj 2011

@teruberi Ten tvuj embrous se bude drzet zuby nehty jen aby jeho brachy nepotkalo to stejny...dvakrat do mrazaku, chudacek 🙂))

jananovacek
24. říj 2011

Holky ja vam tak zavidim, ze uz to mate cely za sebou a mate miminka v brisku, my jdeme pro vysledky spermio az za tyden :( to cekani je hrozny

pacinkadol
24. říj 2011

Ahoj holky!Ja jsem dneska mela zacit stimulovat,ale nejak jsem se asi nakazila od cuddle a mrcha neprisla 😒 Tak cekam 🙄 Snad uz brzy 😵

pacinkadol
24. říj 2011

@jananovacek To utece, neboj. Je to chvile, co jsem tady taky vypislovala, jak je mi to dlouhy a najednou uz mam doma injekce a jen si je pichnout 😉
Ke komu v Heliosu chodis?

flyaway
24. říj 2011

@pacinkadol Tak držím palce, ať brzo dorazí - neboj, to je jen takový to jedno až dvoudenní napínání před velkým finále, nemůže to být přece všechno až tak moc dokonalý, ne? 😉

flyaway
24. říj 2011

@jananovacek Máš pravdu, čekání je hrozný, ale ve finále máš stejně pocit, že to uteklo, ani nevíš jak 🙂 . Tak ať Ti to uteče co nejrychleji a ať je to čekání co nejpříjemnější!!! 😉

jananovacek
25. říj 2011

@pacinkadol @flyaway Ja vim, utece to, ale chtela bych byt tehotna ted hned okamzite 🙂)) Doufam, ze to stihneme aspon pod stromecek... Chodim k panu primari Texlovi, je uplne uzasny, sice trosku rychle mluvi 🙂 ale oproti jinym doktorum, se kteryma jsme predtim mluvili, je uplne normalni a strasne v pohode

jolana222
25. říj 2011

Urcite si na ty vysledky v klidu pockej, mozna budete prekvapeni, co vsechno se dozvite. Nam delali v Heliosu uplne kompletni spermiogram i s nejakymi funkcnimu testy, takze uz jenom pocet vysetreni na spermiich ve srovnani s Reprofitem, kde jsme byli predtim, neuveritelny 🙂 Nam zjistili hodne spatnou morfologii a taky jsme meli poskozenou DNA u spermii - sice to bylo jeste tesne v norme, ale po domluve s panem primarem jsme udelali PICSI. V Reprofitu me akorat cpali do minimalni stimulace a ICSI, zadna diskuze :(

janijacek
25. říj 2011

Mohu potvrdit, ze Texl je super,byla jsem i u Suly, taky je fajn. Oba jsou vecni, pekne vse vysvetli a je s nimi legrace 🙂

pacinkadol
26. říj 2011

Ahoj holky.Tak ja uz stymuluju 🙂

pacinkadol
26. říj 2011

@jolana222 Souhlasim s Jolanou, prosla jsem toho take vic a v Heliosu nam udelali nejkomplexnejsi vysetreni. Ja tomu samo jako laik nerozumi,ale minimalne to na nas udelalo ten nejlepsi dojem...Jsem rada, ze jsem tady...

pacinkadol
26. říj 2011

@flyaway Jak se mas? Tehulko?

cuddle
26. říj 2011

holky tak ja zitra 5ty den stimulace a krev, tak jsem zvedava, asi mi nechaji 3 ampulky a po ultrazvuku zase nabehnu na 4 pac budou folici male...

flyaway
26. říj 2011

@pacinkadol Gratulace ke stimulce 😉 ! Co máš za léky?
Já se mám celkem fajne, jen se mi trochu motá ta moje kebulka, ale pokud jsou to opravdu těhu příznaky, tak ať se klidně motám celá 😀
No už se mi to testíkování blíží, tentokrát chci vážně vytrvat do víkendu, ale už teď jsem z toho trošku nervózní 😕

flyaway
26. říj 2011

@cuddle Tak tfuj tfuj tfuj na ten zítřek, ať je krev O.K. - a ten UTZ Tě čeká kdy?

cuddle
26. říj 2011

@flyaway no byl predtim 8my den, to je nedele, tak uvidim na kdy mi reknou ze mam dojit

flyaway
26. říj 2011

@cuddle Tak v neděli je taky UTZ, takže by to neměl být problém 🙂
Já přemýšlím, jak to vymyslet s krví - 10. den mi vychází na pondělí, 12. den na středu, kdy bych se měla ozvat, jak to vypadá s testíkem, ale na krev se asi dostanu až v sobotu, což je 15. den 😒 . Tak nevím, jak se na to budou tvářit. I když, pokud bude test pozitivní, tak by to asi vadit nemuselo, ne? 😵

flyaway
26. říj 2011

@cuddle A jak se cítíš při druhé stimulce? 🙂

hanka1011
26. říj 2011

@flyaway To vypadá nadějně, také se mi po tansferu motala hlava 🙂

hanka1011
26. říj 2011

@cuddle Máš teď přece jinou stimulaci, ne? Tak třeba to bude jinak? Budu na Tebe ráno myslet...mě by 4 ampule položily... 😅

cuddle
26. říj 2011

@flyaway ja myslim, ze kdyz jim 12ty den zavolas a reknes vysledek testu a reknes , ze muzes az v sobotu, tak to nejak pujde...

cuddle
26. říj 2011

@hanka1011 ted mam akorat kratky protokol, minule dlouhy, ale leky stejne

hotaska
26. říj 2011

@flyaway já byla na HCG taky v sobotu. V pátek jsem volala, že je slabě pozitivní test (11. den po ET) a v sobotu jsem klusala na krev úplně automaticky 😉

cuddle
27. říj 2011

holky dneska jsem byla v Heliosu snad nejdyl co to slo, pocitam - li cestu ( autem ) tak krev a cekani na leky 2 hodiny 20 minut, teda dneska tam bylo na koordinatorku fronta jak na Madonu minimalne, navic je tam nova holcina, tak v tom asi jeste trochu plave, takze cupr ...no nic vyfasla jsem leky a v 1 budu volat co a jak

flyaway
27. říj 2011

@cuddle A co krvička, všechno v normě?

cuddle
27. říj 2011

@flyaway jojo zrovna jsem volala, pry dobry - mam pokracovat ve 3 ampulich a pondeli krev a ultrazvuk, takze uvidime to bude 9 den, sem zvedava co dam naroste za poklady 😉 jak se drzis ty? kdy planujes testik?

flyaway
27. říj 2011

@cuddle Tak to se možná v to pondělí uvidíme na krvi, jestli to teda neodsunu až na tu další sobotu 🙂 . Testíkovat asi budu v sobotu, to bude 8. den a už by se mohlo mimi ukázat, pokud je zavrtáno 🙂 . Jinak mě teda ukrutně bolí v kříži a občas mě ostře píchne v levém podbřišku, tak snad je to dobré znamení... 😵