Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

teruberi
7. lis 2011

@cuddle Tak uvidis, treba pomuze PICSI a bude ten vyvoj lepsi...

teruberi
7. lis 2011

@flyaway No,zatim je to jako by nic...zadne vedlejsi ucinky...ono asi neni ani moc o co stat, leda tachut na sladke, ta by se mohla uz dostavit 😀

cuddle
7. lis 2011

8 embryjek má nad 7 bunek jak má 3 den PK mít ( některé prý i 10-12), 1 má 6 bunek ( mozna to dozene ) a 1 má jen 3 a to asi se zastaví, dnes udělali AH a uvidíme ve středu jak to dopadne po zlomovém 4tém dnu....

petra878
7. lis 2011

@cuddle pekny skore mate 😉 my jsme meli ze 3 na vysetreni 2, neboj, to pujde 😉

petra878
7. lis 2011

@flyaway nam rikali, ze se proto dela asistovany hatching, aby ty blastocysty vyhatchovaly...jestli jste meli expandovane blastocysty, tak je to jen krucek od hatchujicich, po AH by byly urcite hatchujici a sly by vysetrit
Když se koukneš na ten vyvoj, co maji na strankach, tam je to pekne videt http://www.sanatoriumhelios.cz/kultivace

hanulka0102
7. lis 2011

@cuddle Gratulace ke skolce, jen tak dal 😎

pacinkadol
7. lis 2011

@cuddle Je,tak perfektni...vypada to dobre 🙂 Jen tak dal! 🙂

pacinkadol
7. lis 2011

@teruberi No, to ja bych mohla byt tehotna cely zivot 😀

pacinkadol
7. lis 2011

@petra878
@hanulka0102
Jak se dari, holky? 😉

pacinkadol
7. lis 2011

@cuddle jezis...ja uz blbnu, odpovidam ti tu na den starou zpravu...no snad se mi to podarilo vymazat :D Jdu uz radeji na kute, nadelam tu vic skody jak uzitku :D

teruberi
8. lis 2011

@cuddle no super 🙂 Tak uz se tesime na dasli zpravy ! 🙂

teruberi
8. lis 2011

@pacinkadol 😀
Vsak uz brzy take bude 🙂Kdy mas OPU?

teruberi
8. lis 2011

@flyaway Jak se mas?

flyaway
8. lis 2011

@teruberi Tak nějak podzimně 😀 . Teď se už celkem těším na ten pátek, věřím, že mě mudr. Texl trochu uklidní, protože už si tady pomalu začínám spřádat scénáře, co všechno může být u nás za problém... 😅
No a jinak se samozřejmě těším, až zas budu koncem měsíce těhulovat a doufám, že mi to vydrží o pár měsíců déle, než posledně 😵
No a japato, že nemáš zaktualizováno, že čekáš miminko?! 😉

petra878
8. lis 2011

@flyaway pan doktor Texl urcite neco vymysli, neboj...a na Vanoce uz se budes nekontrolovatelne cpat cukrovim ;)

flyaway
8. lis 2011

@petra878 To se budu cpát tak jako tak 😀 😀 😀
Ale samozřejmě pokud se budu už cpát za dva, tak snad zase začnu věřit na Ježíška 😀

hanka1011
8. lis 2011

Ahoj holky, jak se máte?Já jsem stále ještě neporodila, to je hrůza...jsem jako balón... 🙂 V tom Heliosu dělají tak chytlavý embrya, že pak ani nejdou dostat ven 😀

hanka1011
8. lis 2011

@flyaway No to si piš, že začneš 🙂 Už bys měla začít sepisovat dopis za okno 😀

hanka1011
8. lis 2011

@cuddle Gratuluji k embryjkům, snad to takhle skvěle půjde i nadále! 🙂

cuddle
8. lis 2011

@hanka1011 vsak mas jeste 2 tydny a holcicky se vetsinou nederou na svet ne, rika se , ze chteji jeste zkrasnet 😀 😀 😀 neboj do Vanoc to mas urco za sebou 😉 😀 😀 😀

flyaway
8. lis 2011

@hanka1011 😀
V tomhle stádiu už asi nemá cenu Ti říkat "užívej těhotenství", co? 😀
Nicméně už to bude opravdu jen chvilka, ve čtvrtek máš ofiko termín, tak třeba se zrovna u Tebe trefili... 😉
A s tím dopisem máš pravdu, měla bych to začít sepisovat - když já bych si nejraději přála to miminkooo!!! 😀 Zatím aspoň v bříšku, do vánoc už to jinak asi fakt nestihnem... 😀 😀 😀

cuddle
9. lis 2011

ahoj holky tak dnes 5ty den PK - na test PGD se jeví 2 embryjka - ale jeste nemaji vytlacenych dostatecny pocet bunek ven na test, takze nechavaji kultivovat do zitrka, pak tam jsou pry jeste 2 embryjka ve stadiu casne blastocysty a 2 velmi casne blastocysty....( moc sice nevim ten rozdil, ale uz jsou to blastocysty....) a pak 2 morulky, rikala, ze na test PGD to vypada u tech 2 nejlepsich a mozna i dalsi 4 pujdou zamrazit, ale bez testu PGD, uvidime jak se jeste posnazi do zitra a jake budou zitra zpravy, ET 10.11.2011

teruberi
9. lis 2011

@hanka1011 No diky teda, to mi to tu pekne licis...mam se na co tesit 😀 A vubec, zadne stezovani!!! Prvne nas stve, ze nejsme tehotne a pak nas stve, ze jsme tehotne uz moc dlouho... 😀

teruberi
9. lis 2011

@flyaway Fakt je, ze to by byl nejhrasnejsi darek 🙂

teruberi
9. lis 2011

@cuddle No vida, jak se nam kulihrasci pekne kuli 🙂 to by bylo dobre skore 2 na PGD a jeste ctyri mrazacky....drzim pesti at to vyjde....byla by skoda, kdyby pekne neuzraly, kdyz uz je ted PGD zadarmo...tfuj tfuj...

teruberi
9. lis 2011

@flyaway jeee, no vidis, musim to hned aktualizovat...ale az po o bede,pac nevim, jak se to dela a nez na to prijdu,umru hlady 😀

cuddle
9. lis 2011

@teruberi no snad jo, ale dostat embryjka do toho spravneho stadia, tak aby to nebylo pro ne nebezpecne a zaroven se to dalo testovat je tezky, tak budu rada i za 2, horsi kdyz pak neprojde ani jedno ☹ tak snad to tak nebude a budou pekne , zdrave obe dve - snad uz jsme si to spatne vybrali a ceka nas taky kupa stesti 😉

petra878
9. lis 2011

@cuddle Urcite jo...tfuj tfuj, drzim palce, at vam to s pgd i s transferem i s mrazenim dopadne uuuuuplne nejlip jak muze ;)

cuddle
9. lis 2011

@petra878 dekuju 🙂

cuddle
9. lis 2011

@petra878 prosim te z tech 2 kousku co Vam vysetrovali byli obe dobre, nebo jak jsi dopadla? ani netusim jestli jsi mela uspesny ET, KET nebo jak to u tebe je