Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

danielahe
7. bře 2012

@veverka.terka terezko, minimalne 2 mit budes ( to byl muj pripad), ale verim, ze jich budes mit vic 😉 .pa

daguli
7. bře 2012

Ahoj holky, pozde,ale prece hlasim HCG 510! hura hura hura 🙂

daguli
7. bře 2012

@veverka.terka Terko nemusis se niceho bat🙂Urcite to dobre dopadne;)Me se jinde nedarilo a tady mi pomohli,tak vim co rikam;)

danielahe
7. bře 2012

@daguli tak to gratuluji 🙂 , ja se tesim a dohromady obavam patku...uvidime, co mi utz ukaze.hezky vecer a drzim palecky at je vse ok 😉

veverka.terka
8. bře 2012

@daguli krása!!! 😉

daguli
8. bře 2012

Holky diky 🙂

@danielahe drzim pesti,at jsou to jen dobre zpravy...musi byt krasny pocit videt poprve mimouska 🙂

daguli
8. bře 2012

@danielahe
@veverka.terka
Vy mate vlastne obe zitra velky den! 😵 😵

veverka.terka
8. bře 2012

@daguli jj, máme, každá sice v jiné etapě, ale dá se to tak říct 🙂🙂 😉

danielahe
8. bře 2012

@daguli
@veverka.terka
😀 , jo tak nejak 🙂 , jak budu mit prvni info tak dam vedet 🙂,pa jdu dodelat obed 🙂

veverka.terka
8. bře 2012

holky, mně je poslední 2 dny tak špatně od žaludku, těším se, až pudu mít po oděru vajíček a snad se to upraví, přijdu si nafouklá jak kouple, i když jím teďka minimálně, protože nemám na nic chuť, ale sem jak šíleně přejedená...fuujjj, ať už spuchnu...taky vám tak někomu bylo při konci stimulace?!

lca180
8. bře 2012

@veverka.terka Ahoj,nečetla jsem všechny tvoje příspěvky,tak nevím co máš za sebou.Já byla na stimulaci (Gonalem)v únoru a nyní jsem těhu po 1.IVF.Stimulaci jsem zvládala bez problémů,v den odběru mě hodně bolelo břicho,ale vyřeší to Ibalgin a další 4 dny jsme měla nafouklé břicho,jak již nyní popisuješ ty.Přišla jsem si jak tak ve 4.měsíci těhotenství 🙂 Je možné,že jde o hyperstimulační syndrom,radši na to upozorni před odběrem.Mně v den odběru UTZ nedělali.Asi je dobré hodně hodně pít.Držím ti palečky,ať to vyjde.

veverka.terka
8. bře 2012

@lca180 děkuju za informace a za podporu, ať se ti daří🙂

flyaway
8. bře 2012

@daguli Juchůůů, a máme tu další těhuli!!! 😀
Tak moc velká gratulace a ať se zdárně vyvíjíte 😉

flyaway
8. bře 2012

@veverka.terka Tak bříško před OPU mě bolelo a byla jsem celkem nafouklá, ale v den OPU už mi začaly opravdu celkem velké bolesti a nakonec to byl rozjíždějící se hyperstimulák, který se ale zadařilo stopnout pár injekcemi. Doporučuju hodně pít a jíst hodně bílkovin. Zkus po OPU třeba i nějaké nutridrinky, ty pomůžou doplnit živiny, pokud trpíš nechutenstvím. A co čůrání, chodíš normálně, nezadržuješ vodu?
Ono přeci jen ta nezvyklá úroda v bříšku a vysoké množství hormonů v těle udělají své a člověk se necítí ve své kůži - ale těš se, v těhu to bude ještě "lepší" 😀
Držím palce, ať je pěkná zásobička! 😉

jananovacek
8. bře 2012

@veverka.terka Terko, to je asi celkem normalni a taky pracujou nervicky, neboj, jsme s tebou ;) Tfuj tfuj, at ti to zitra dobre dopadne a mas peknou urodicku...pak dej urcite vedet, jak jsi dopadla. Za 3 tydny uz bys mohla byt teoreticky docela dost tehulkovata 🙂

jananovacek
8. bře 2012

@lca180 To je pekny, ze ti to taky dopadlo, gratuluju ;) V den OPU si myslim ze ultrazvuk neni potreba, dela se prece primo u odberu, ne? Aspon tak mi to ukazovali na obrazku u pohovoru. Ja jsem teda problemy nemela, asi celkem v norme, ale vim, ze v Heliosu pichaji nejaky injekce hnedka po odberu, aby se ten hyperstimulacni syndrom nerozjel, pry to vetsinou pomuze.

veverka.terka
8. bře 2012

@flyaway no, tak přesně, co popisuješ, tak to je i u mě....i to čůrání je hrozný, chodím relativně často, ale jenom kapku...tak snad se mi pak uleví, děkuju, ať se vám s mimouškem daří 🙂

veverka.terka
8. bře 2012

@jananovacek děkuju za podporu, dodává mi to sílu a optimismus...jj, nervičky taky pracujou pěkně, i když z toho samotnýho strach nemám, tak sem celkově docela dost nervózní, pak bude ale snad líp a hlavně to stojí za to 😉
kéž bych byla za chvíli těhulka, božínku, to by byla paráda!!!! 🙂

danielahe
8. bře 2012

Hezky vecer vsem,zitra utz nebude 😢 ,dneska jsem zacla krvacet a to hodne,dostala jsem injekci,ale ta moc zatim nezabira,takze s terezkou se potkame nahore,jdu na krev,ale moc tomu neverim.neco je asi v mem tele spatne,ach jo.tak pa a vsem tehu drzim palecky a terce taky.pa

veverka.terka
8. bře 2012

@jananovacek no, říkala sem si, že to asi zítra řeknu, že mi není dobře, pro jistotu....

veverka.terka
8. bře 2012

@danielahe to nee, Dani, neztrácej naději...moc mě to mrzí ☹ tak snad se zítra potkáme a kdyby nee, tak se drž!!!já vím, je to těžký to takto říkat, ale doufej a nevzdávej to!!!!

daguli
8. bře 2012

@flyaway Dekuju a jak se vyvijite vy?Uz urcite mrskate rucickama a nozickama na ultrazvuku🙂na to se strasne tesim...ja mam prvni ultrazvuk pristi tyden...

daguli
8. bře 2012

@danielahe Dani to me moc mrzi,ale treba to jeste nic neznamena...nektery holky psaly, ze krvacely a mimisek se udrzel, neboj, neztracej nadeji! Moc na Tebe myslim..

daguli
8. bře 2012

@veverka.terka Terko, na zitra drzim pesti,at vse v pohode vyjde.Kdyby to mel byt ten hyperstimulak, tak me na to pichli nejakou injekci a bylo to dobry, tak neboj;)

jananovacek
9. bře 2012

@veverka.terka Tak dneska držím palečky ;)

jananovacek
9. bře 2012

@danielahe Dani, třeba to ještě bude dobrý, už tady bylo pár holke co hodně krvácely a přesto to všechno pokračovalo jak mělo...myslíme na tebe, drž se

hotaska
9. bře 2012

@danielahe ahojky, nemáme to vůbec jednoduché 😠 chodím se na vás všechny "už jen" dívat a moc fandit a teď mi to nedalo a musím Ti pár řádků napsat. Patřím mezi ty co krvácely, začalo mi to šestý den po ET a test byl pozitivní. Začala jsem jezdit na injekce jako ty. Vůbec jsem tomu nevěřila, měla jsem téměř regulérní měsíčky. Bolesti v podbříšku a silné krvácení tři dny a pak dalších několik dní špinění. Dokonce jsem i málem vysadila léky, protože mi bylo jasné že je to v pytli. Dávala si horké koupele, aby se mi ulevilo. Holky zlatý mně tu podporovaly. A světe div se mimouš se udržel. Když už to vypadalo, že to bude ok, objevil se velký hematom a hrozila mi revize, ale všechno dobře dopadlo. Dneska jsem na začátku pátého měsíce, není vyhráno,ale pořád se držíme ...... moc na tebe myslím!

daguli
9. bře 2012

@hotaska Je,tebe uz jsem tu nevidela,ani nepamatuju. 🙂 To jsem rada, ze se Ti tak dobre dari! 😵 😵 Jsi vzorem pro nas pro vsechny, doufam, ze muj i Danielin mimisek budou taky takovi bojovnicci jako je ten Tvuj

danielahe
9. bře 2012

@jananovacek
@hotaska
@daguli Ahoj holky,moc vam vsem dekuji za podporu a tobe hotasko,za velkou pomoc, ze to bude dobre. 😉 .a mas velky obdiv,pac to krvaceni je na psychiku neprospivajici 🙂 Byla jsem u sve gyndarky a mimisek je v deloze,krev byla taky super,takze se hodim do klidu 🙂.opravdu kazde tehu je jine. mam narizeny klidovy rezim,hodne odpocivam a jim dobrutky 😉 🙂. Holky vsem preji krasny vikend a budu verit,ze to vsechno bude vporadku

danielahe
9. bře 2012

@veverka.terka tak jaka terousku,urcite je vsechno ok.