Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

hotaska
26. bře 2012

@veverka.terka já to taky nečekala, že tak brzy půjdu. Původně jsem byla objednaná jen na krev a nakonec jsem šla i na UTZ. Byla vidět jen výška sliznice, kterou jsem měla hraniční pro případné těhotenství. Takže jsem stejně čekala na hodnotu HCG z krve .....

veverka.terka
26. bře 2012

@danielahe Dani, my sme měl izákladní, trial wash test, vyš.integrity spermií, vyš.autoprotilátek proti spermiím a stálo nás to 3800kč, tedka to mám tady před sebou...to je zvláštní?!hmm, nevím, my sme taky čekali tuším těch 10dní.a za chvilku už budu vědět, na čem sem🙂

veverka.terka
26. bře 2012

@hotaska hmm, takže stejně plůdek vidět nebyl že? hmm, tak to asi dělají u každýho kapku jinak, já sem si ale spíš myslela, že na UTZ nepudu, že je to hodně brzo

danielahe
26. bře 2012

@veverka.terka tak my tam nemeli ty autoprotilatky proti spermiim 🙂 🙂 , jinak ja byla na utz asi tak 19 den po ket a byla tam videt bublinka o velikosti 10mm a v tom byla mini carecka bez srdicka 😉

kinos
26. bře 2012

@veverka.terka díky moc za odpověd, tak snad nám to půjde hezky, jak vám tady. Je fakt, že když byl manža na spermiogram v ostravě, tak jsme platili 200 ale takového něco jako integrita, autoprotilátky tam nejsou, tak asi proto. A držím palečky!!!

veverka.terka
26. bře 2012

@kinos no, on ti Texl nabídne, co by bylo vhodný a my sme si nechali udělat téměř všechno, aby manžel nemusel na spermiogram třeba 2x, kdyby pak bylo potřeba dodělat nějaký to vyšetření a sem ráda, že sme to takto udělali, protože stejně by nám jenom ten obyč základní nestačil, ale to uvidíte, všechno vám vysvětlí 😉 a vy už za sebou máte nějaký pokus v ostravě?

kinos
26. bře 2012

@veverka.terka to je moc dobře, že jsou tak pečliví. nee, jsem úplný nováček 😒 . Můj gynekolog byl taky pečlivý a když jsem k němu přestoupila, tak mě udělal hormon. profil a manžel šel na spermiogram. A pak následovala další laparoskopie (po té první, kde se zánětem nic nedělali) a tam mi rovnou odstranili oba vejcovody. Teď jsme vybírali který CAR, tak to zkusíme tady, na Ostravu reference moc dobré nejsou.

veverka.terka
26. bře 2012

@kinos jj, myslím si, že jsou pečlivý a ví, co dělají 😉 teda, to máš dobrýho gynekologa.já sice nemám takový problém, že bych neměla vaječníky, pouze nějaký cystičky, ale můj gynekolog by pro změnu pořád jenom čekal a nic nedělal, tak sme se s manželem sbalili a rovnou se objednali do Heliosu a hotovo a sem za to ráda 🙂 a ještě, že sme nečekali.chyba nakonec nebyla ani tak moc ve mně, jak spíš v manželovým spermiogramu, takže bysme se asi přirozeně nedočkali...přeju hodně štestí a my tě budem povzbuzovat 😉

hotaska
26. bře 2012

@veverka.terka ne, to určitě ne

veverka.terka
26. bře 2012

tak krev je pozitivní!!! sice malá hodnota, ale je to dobrej začátek.ve středu mám dojít na další hcg, jestli to stoupá....holky, vůbec se mi neulevilo, pořád mám jenom strach, achjo, asi sem divná....

onno
26. bře 2012

@kinos Ahoj doktor Texl je moc fajn a je sním sranda.Vše vysvětlí a když něčemu nerozumím tak vysvětlí.Jak holky psaly někdy mluví moc rychle.I pan dok. Šula je moc fajn

onno
26. bře 2012

@veverka.terka no vidíš to určitě to bude dobrý .Hlavně se nenervuj a určitě divná nejsi ,taky bych měla strach.Říká to asi ta pravá já mám taky nervy jak špagáty.Dneska mě bolí břicho.Takové píchání.Mám dojem že mě bolelo i v noci ,ale nevím jestli se mě něco zdálo nebo jestli bolelo.Cítila jsem to tak podvědomě.

veverka.terka
26. bře 2012

@onno jak vidím, tak každá se nervujem z něčeho jinýho 😉 božínku, to sou nervy....ale to pobolívání břicha si myslím, že vůbec nic není, mně bolelo včera taky a pak zase dobrý....sem celkově hroznej nerváček, manžel už je ze mě na nervy taky 😎 a kdy ti vychází testíkování, na neděli?

hotaska
26. bře 2012

@veverka.terka SUPER!!! Já měla na první odběr taky hodnotu celkem nízkou, myslím kolem 108. A to že se ti neulevilo je bohužel normální, třeba mě se neulovilo ještě dodnes 😠

veverka.terka
26. bře 2012

@hotaska já mám hodnotu jenom 48, ale prý to vůbec nevadí, nad 5 je to pozitivní....

onno
26. bře 2012

@veverka.terka na útery raděj počkám 12 dní.Ta hodnota Hcg je pěkná určitě to bude dobrý a budeš se kulatit

veverka.terka
26. bře 2012

@onno a myslíš, že to tak dlouho vydržíš? já už testovala 9.den, je to hrozný na psychiku.....kéž bych se kulatila 😉

onno
26. bře 2012

@veverka.terka U syna jsem si dělala test taky přesně jak řekli .
Když jsem se šla podívat jestli tam něco je po 3 min . Nic tam nebylo zahodila jsem ho.řvala jsem v posteli asi za půl hodiny přišla mamka a vytáhla test .A byla tam úplně slaboulinká skoro nebyla vidět.Tak přemejšlím že si ho udělám možná o den dýl.Abych zas nevyšilovala kdyby náhodou to vyšlo.

danielahe
26. bře 2012

@veverka.terka terousku to bude dobry, hlavne aby to stoupalo 🙂 , davali ti jeste injekci nebo uz se ti to krvaceni ustalilo?

danielahe
26. bře 2012

@onno me tak bolelo bricho, to k tomu proste patri 🙂 , tak to jsi dobra ze jsi to vydrzela, ja testila asi 8 🙂 , vychazelo to na pondeli..sla jsem do prace a uz jsem mela na male, sla jsem si koupit test a spolupracovnice me okamzite odkazala na zachod 😀 ..no a o 2 dny pozdeji jsem zacala krvacet jak terezka ted. Tenkrat mi hodne pomohla hotaska prosla si uplne stejnou patalii 😠 . Budu drzet palecky at to dobre dopadne 🙂

veverka.terka
26. bře 2012

@danielahe no, právě, aby to stoupalo....ještě mi dávaly inj., krvácím pořád stejně, je to docela dost, ne úplně jak měsíčky, ale víc než špinění ☹

danielahe
26. bře 2012

@veverka.terka pijes jeste ten kontryhelovy caj?Jestli jo, tak uz ho nepi, mne ho v lekarne nedoporucovali a zkus horcik. 🙂

jananovacek
26. bře 2012

@veverka.terka Veverusko, chvilku jsem tady nebyla a udalo se veci... 🙂 No hlavneze tam to hcgcko je, pan primar mi rikal, ze nezalezi na hodnte, ale aby to roslo, ze to muze byt malo, ale musi to rust, takze je to dobry, nebud smutna, at se mimcovi u tebe libi a zbytecne si to nerozmysli 😠 😉

jananovacek
26. bře 2012

@kinos Cauky, taky te vitam...Vybrala sis dobre, kdyz to tady trochu proctes, tak zjistis, ze je tady skoro kazda z Heliosu tehule ;)

daguli
26. bře 2012

@veverka.terka AHoj, tak to je boziii!Mas HCG! Tak drzim pesti,at to ve stredu pekne povyskoci 🙂 Jinak my jsme Terko meli take ten stejny balivcek vysetreni spermii jako vy a platili jsme taky 3800 😉

daguli
26. bře 2012

@onno Ahoj a kolikaty jsi uz vlastne den? Ja bych to taky radeji vydrzela az na jistotu;)

daguli
26. bře 2012

@kinos Ahoj, myslim, ze se Ti v Heliosu bude libit. Texl je fajn chlapik,necha vam prvne vysetrit krev a spermijky,pak knemu pujdete na konzultaci a on z tech vysledku navrhne,co pro vas bude nejlepsi 😉

onno
27. bře 2012

@daguli Ahoj dnes 5 den den transféru nepočítám.Snad vydržím testy doma nemám.Horší kdybych doma je měla

veverka.terka
27. bře 2012

@danielahe ahojky Dani, nee, nepiju, hnedka před transferem sem ho přestala pít, dívala sem se na net a nedoporučují ho, vím to 🙂 ale krvácím pořád dost ☹ dnes už 7.den....

veverka.terka
27. bře 2012

@jananovacek ahojky, dívala sem se na netu, že ta hodnota fakt nevadí, ale jenom, aby stoupala, jak píšeš...mám hrozný obavy, když pořád krvácím, přijde mi to prostě divný....uvidíme zítra, pořád jenom čekání ☹