Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jawuna
7. čer 2013

@rakoska A ještě vás tady my úspěšné heliosačky budeme podporovat 😉

jawuna
7. čer 2013

@evulatko To mi moc na Helios nesedí, tam se žádné zálohy dopředu neplatí...

jawuna
7. čer 2013

@ilonaat Jinak teda za mě naprostá spokojenost se vším všudy. Byli jsme překvapení, co všechno se dá vyšetřit a co se z toho dá vyvodit a jak se podle toho třeba volí postup, atd....všichni lidi v Heliosu byli hrozně milí a trpěliví, rozhodně si nemyslím ze srovnání, co jsme si dělali, že by byli dražší než jinde, spíš naopak.
Za mě jednoznačně jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsme udělali 😉

ilonaat
7. čer 2013

@jawuna Super, děkuji za názor, já už jsem pro Helios taky rozhodnutá. Ted už se jen dát opět do boje 🙂 A ty čekáš prcka nebo už ho máte doma?

jawuna
7. čer 2013

@ilonaat Nee, teprve čekám 😵 ale už jsem byla těhu předtím 4x, ale vždycky to skončilo špatně 😢

ilonaat
7. čer 2013

@jawuna Tak ti moc přeju, at je tentokrat vsecho jak ma byt a narodi se zdravej a krasnej rostak/rostanda 😀

engele
7. čer 2013

@jawuna Také držím palce k úspěšnému těhu, ve kterém jsi TT ?

jawuna
7. čer 2013

@engele teď 15. 😎

jawuna
7. čer 2013

@ilonaat Děkuju moc, bude to kluk, víme to už od transferu 😵

evulatko
7. čer 2013

@jawuna, ahojky, spatne jsem to napsala, platila jsem tam při punkci, nicmene zadne vajicko se nam neoplodnilo a pak jim strasne dlouho trvalo, nez nam peníze navíc vratili

evulatko
7. čer 2013

@dadakin, moc Ti drzim palce, at Ti to tam vyjde🙂 Ja jsem tam do Heliosu sla taky jako pro poslední záchranu, ze třeba vymysli něco jiného a zadny zazrak se tedy nekonal☹

evulatko
7. čer 2013

@danaho, drzim moc palce, at jste tam uspesni🙂 Je jasne, ze zadny car se nezavdeci vsem...

jawuna
7. čer 2013

@evulatko Nikdo asi nemůže pomoct všem :( příroda je krutá 😒

jawuna
8. čer 2013

Holkyyyyy, sluníčkoooooooooooooooooooo, jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀 😎 😎 😎 😎 😎

ilonaat
8. čer 2013

@jawuna U nás svítí už pár dní 🙂 .....to je hned lepší nálada 😉. Litam sr psem po venku, až se ze mě kouří 😀

jarmisek
8. čer 2013

@ilonaat Ahoj,ja jsem v 23 tydnu, uz se nemuzu dockat 😵 😵 😵 No a pak mame jete snehulacky a pro ty si taky urcite pujdu!!!

jarmisek
8. čer 2013

jj, holky, se slunickem se nam to bude tehulet a otehulkovavat jedna basen!!! 😵 Krasny vikend vsem a hlavne at to vydrzi!!! 🙂

jawuna
8. čer 2013

@jarmisek jj, hlavně ať to vydrží, zlepší se počasí, nálada...a konečně přijde to jaro a všichni budou těhu 😀

engele
9. čer 2013

Holky, tak slavíme úspěch už se válím doma po OPU s výsledkem 41 vajíček.. nechali jsme jich 20 na ISI a ty půjdou pak na PGD, tak nám držte palce!

zuzzu11
9. čer 2013

@engele ahoj 🙂 . Ty jo to bola urodicka 😵 🙂 . Super super 🙂 . Tak teraz drzim palce at pekne bojuju 🙂 .

dadakin
9. čer 2013

@engele super fakt tolik paráda 😵 😵 😵 😵 😵

jarmisek
10. čer 2013

@engele Bezva!Drzim pesti at to jde dal stejne dobře!😉

jarmisek
10. čer 2013

Ahoj holky, tak jak jste se mely o vikendu? 😵 Uzily jste si teploucka? 😵 😵

engele
10. čer 2013

@jarmisek Bylo krásně, myslím že jsou byli všichni veselejší... snad nám to sluníčko vydrží 🙂

engele
10. čer 2013

@zuzzu11
@dadakin
@jarmisek

Holky tak všech 20 se podařilo oplodnit pomocí ICSI, tak ve středu budu volat znovu jak se těm bojovníčkům daří 🙂

danaho
10. čer 2013

Ahoj holky,tak dneska je u nás zase zamračeno a mrholí. To léto letos asi nebude. ☹

@engele gratuluju k takové snůšce 😅 To já neměla dohromady ani za 3 IVF. Jak to s embryjkama vypadá dneska?
@jarmisek učím se řídit po 13 letech,takže já měla veselo 😀

rakoska
10. čer 2013

@engele Juuuuu 😵 tak to moc gratuluju, teeeda...seš 100%ní 😵

engele
10. čer 2013

@danaho Právě jsem dnes volala, tak se jim všech těch 20 podařilo oplodnit, ve středu mi řeknou jak se jim daří dále 🙂

danaho
10. čer 2013

@engele To je nádhera. To bude možná Klapzubova 11 😀

engele
10. čer 2013

@danaho uvidíme jak budou pokračovat 🙂)