Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

wendissek
1. srp 2016

@lenusaak Leničko tak co dnešní kontrola doufám že vše v pořádku

lenusaak
1. srp 2016

@wendissek vendi tak normálka. Jeste to vypada na par dni stimulace řikal mlady Texlik🙂 jakpak ty? My se tam oper sešly už podruhé s @dragina , ale o tobě nevím :-/ jak u tebe kontrola?

wendissek
1. srp 2016

@lenusaak já byla hned v 7 jen na krvi a v jednu si mám volat

lenusaak
1. srp 2016

@wendissek jo tak to ja chodim klasicky pozde 😀 nebo spiš na poslední chvíli

wendissek
1. srp 2016

@lenusaak no to já někdy taky 😊😊

zabbkakvak
1. srp 2016

Zítra nás čeká genetika tak jsem zvědavá.Dozvíme se hned tam co zjistí nebo později nám to řeknou?

wendissek
1. srp 2016

Jako genetické vyšetření párů myslí s karyotyp na výsledky se čeká 6az 8 týdnů

lenusaak
1. srp 2016

@wendissek tak jak vendi, kolik pícháš? ja pokračuju ve 300j ješte do čtvrtka, o 4 dny mi natáhnou stimulaci ..🙂

wendissek
1. srp 2016

@lenusaak nic zítra me chce texl na ultrazvuk takže vůbec nevím co.se děje volala me sama pavlikova když sem se ptala esi je něco špatně tak ze ne jen ze me chce zítra vidět už začínáme byt opravdu nervni

lenusaak
1. srp 2016

@wendissek a zatím nic nepícháš? jenom diphereline? a co ti rekl mlady dneska na ultrazvuku?

wendissek
1. srp 2016

@lenusaak já byla dnes jen na krvi a picham porad jen dipherelin

lenusaak
1. srp 2016

@wendissek a proč te neposlali dneska na ultrazvuk? a co ms? ta se dosavila v plne paráde? no tak zitra te skoukne Texlik a budeš moudřejší

wendissek
1. srp 2016

@lenusaak jo mrchs se ve čtvrtek dostavila v plně parade dnes me.chtěli jen na kontrolni krev na jedne už jsem byla v patek a zítra zase na utz tak vážně nevím co je

dragina
1. srp 2016

Jejda Wendi, tak to je mazec, úplně tě chápu, taky by mě to nervovalo, ale zkus vydržet, zítra už budeš vědět víc a určitě už začneš. Já tam taky dnes byla hned na 7 hod., protože jsem spala v Luně, takže jsem měla parádní relax. Nepamatuji si, že bych Tě tam viděla, to
@lenusaak jsem podle fotky poznala a oslovila 🙂. Jinak já si dnes za hoďku píchnu svou poslední dávku Menopuru (13 dní), zítra ve 21.15 hod. Pregnyl a ve čtvrtek OPU

wendissek
1. srp 2016

@dragina já nebyla na utz jen na krvi

lenusaak
1. srp 2016

@dragina jeee to se máš!! Ja jdu jeste na kontrolu ve čt. Do té doby si píchám svých 300j 🙂

wendissek
2. srp 2016

Mám na vaječníku cystu 25mm proto me porad neklesly hormony ted me.ji budou pichat ach jo proč se vše tak komplikuje

zabbkakvak
6. srp 2016

@wendissek to mrzí že se ti to tak komplikuje.Jak ti je už je čistá pryč?

wendissek
7. srp 2016

@zabbkakvak cystu odsali ještě ještě v to úterý za plného vědomí docela to bolelo a od pondělí si mam začít konečně pichat menopur jen jsem s toho nervni ze už budu 11 den cyklu esi to není pozdě ale tvrdí ze ne

ilonaat
7. srp 2016

Ahoj holky, jsem 9ty den po ket a mam pozitivni TT. Jeste ne uokna dalnice, ale pozitivni je a snad bude silit. Pořád tomu nemůžu uvěřit a abych pravdu řekla, uleva moc nenasta. Mám spíš strach, jestli je to vážněj tak a neni něco špatně a tak.... Tfuj tfuj vsem.
@wendissek Oni urcite vedi co dělají. Uvidis, ze to bide vse dobré. Myslim na tebe.....
myslim vlastne na nas všechny. 😉

wendissek
7. srp 2016

@ilonaat jede to je paráda gratuluji a moc děkuji snažím se byt v klidu neboj za chvilku bude dalnice

petra_r_
7. srp 2016

@ilonaat mooooooc gratuluji!!! :*

ilonaat
7. srp 2016

@wendissek Dekuju moc. Ani jsem v to nedoufala uz a neverila. Urcite zde za chvíli takybudes psát takovyhle zpravy 😉. Vim ze byt v klidu je hodne těžký, ale snaž se. Bude to dobré 😉

wendissek
7. srp 2016

@ilonaat já vim už jen 14 dni mám tu svoji princeznu doma tak bude o zábavu postarano

ilonaat
7. srp 2016

@petra_r_ Dejuji moc e jeste neni moc k cemu. Tohme uz tu byli pred tremi lety pozitivni test a oak oodezreni na mimodelozni a pak to skoncilo samo od sebe....ale stejne doufám 😉

wendissek
7. srp 2016

@ilonaat na to vůbec nemysli že by to špatně dopadlo alemsama to znám po dvou potratech na konci 3 měsíce

dragina
7. srp 2016

@lenusaak čekám na samé dobré zprávičky od Tebe 🙂

ilonaat
7. srp 2016

@wendissek to je fakt strašné. Nervy celou dobu. Ale ted uz ti to urco dobre dopadne 😉 nam vsem! 🙂

wendissek
7. srp 2016

@ilonaat to vis ze tobě taky za chvilku to utéce buses mít za sebou první screening a pak už se jen budeš zakulacovat

lenusaak
7. srp 2016

@dragina ahojik mam 12 vajuch, oproti minule, kdy jich bylo pet jsem spokojena. Jakpak ty? Co si se dnes dozvedela?