Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

wendissek
10. srp 2016

@ilonaat zlato mas krásné hodnoty a vše bude v pořádku neboj a věřím ale vim jak ti je

ilonaat
10. srp 2016

@petra_r_ Ahoj...anoooo byla 😉 Tys sedela vedle vody?

ilonaat
10. srp 2016

@wendissek abych pravdu řekla, ani nevim, jake by ty hodnoty mely byt.....vim, ze 250 a vejs je dobry....teda myslim..... 😉 A dekuju..... moc :-*

sisik10
10. srp 2016

@ilonaat Gratulace 🙂 a netrap se. Užívej si , že to vyšlo 😎

ilonaat
10. srp 2016

@sisik10 Děkuji moc 😉

petra_r_
10. srp 2016

@ilonaat Jooo, já jsem si pořád řikala, jestli jsi to ty, ale nechtěla jsem vypadat jako blbec, kdyby jsi to ty nebyla 😀

dragina
10. srp 2016

@lenusaak tak jak se bobci vyvíjí 3. den?

ilonaat
10. srp 2016

@petra_r_ jeee...tak to je smůla. ....to me mrzí, ze ses nepřihlásila. Me, abych pravdu rekla ani nenapadlo, že bych tam mohla nekoho potkat a ani jsem se moc nerozhlizela.....Jak ty pokračuješ?

doubravka62
10. srp 2016

@ilonaat moc gratulujuu 🙂 na kolikaty pokus se zadarilo?me ceka 4transfer doufam moc doufam ze uz se nam konecne zadari to sklamani je dicky hrozne ☹ ale budu bojovat dal jednou se dockam 🙂 uz aby to bylo.Chtela jsem se zeptat holky je neco misto udrogestanu a gynprodylu?moc me to nedela dobre strasne mam po tech lekach nafoukle bricho jakmile neco snim je to jeste horsi.

ilonaat
10. srp 2016

@doubravka62 Dekuju moc. Tady v Heliosu se povedlo na potřetí. Tedy druhy KET. Lodle me prvni transfer nemel proběhnout, celou stimulaci jsem spinila a druhy transfer jsme se silene smaly s embryolozkou a tak myslim, ze transfer se nepovedl, coz jsem zjistila az pozde, ze je hodne dulezita a hraje roli technika transferu. No a ted tedy ten druhy KET tohle. ....
jinak utrogestan mam ted. Predtim nebyl a mela jsem gynprodyl a ten me teda desne ale desne nadymal. To se nedalo.....ale utrogestan je pro me celkem ok.... Preju ti, at je dalsi transfer úspěšný. Na kdy ti vychazi?

doubravka62
10. srp 2016

@ilonaat v Heliosu jsou dobri verim ze jsem si vybrala dobre na transfer si zadam primare Texla je nej.20.8 jdu na kontrolu tak cekam ze transfer bude 25.8 ale abych rekla pravdu mam stoho sileny strach po tech neuspesnych.Jak to myslis technika transferu?a kdo ti delal transfer?

ilonaat
10. srp 2016

@doubravka62 No to.2 jak se transfer provede. Rikala mi Filkova, ze je to asi 40 % uspechu. Transfer mi delal vzdy primář. Nechtěla jsem nikoho jineho..... A ty nemej strach. Jednou se to vsem povede. A kolik máš mrazacku?

doubravka62
10. srp 2016

@ilonaat mela jsem 10 a vsech 10zustalo do 6dne kultivace ted uz jich je 7 miminek primar mi rekl ze 4pokus je 85% dal mi nadeji a doufam ze se zadari.Nechala jsi dat jedno nebo dve embrijka?doporucuji jen jedno ale na prani daji dve nevis cena je jedna?nebo se pocitaji dve?jsem pro jedno jen me to zajima jak to je.

sisik10
11. srp 2016

@doubravka62 Mužu se tě optat a jak sis primaře Texla vyžádala na ten KET? Já jsem myslela,že to nejde. Některý dny tam není a ty nemužeš vědět přesně kterej den to bude takle do předu.

lenusaak
11. srp 2016

@dragina jee ja uplne zapomněla tady napsat , psala jsem jen do naši lednové diskuze. Tak jich máme stále 6 , všechny splňovaly podmínky dělení, tak snad na tom budou stejne i zítra 🙂)

lenusaak
11. srp 2016

Holky mám dotaz, u prvního IVF jsem šla až na KET, takže nevím jak to chodi u ET. Jde mi o to, zda před transferem překontroluji vaginalním ultrazvukem všechno. Vím, že výšku sliznice si zjišťovaly u OPU, snížit by se neměla, jde mi spíš o ty vajenčíky po OPU a tekutina v břiše. Dost mě pořád pobolívá břicho, i když ty injekce Solu-medrolu to celý zmírnily. Stručně řečeno, zajímá mě, zda si překontrolují, že jsem hodna transferu po OPU 😀

doubravka62
11. srp 2016

@sisik10 ptala jsem se dicky potredu treba pri kontrole koordinatorky jestly tu pan primar bude dicky tam byl ale je mozny ze treba nekam vycestuje.Psala jsem si snim po emailu a rekl ze kdyz ho budu chtit u ketu mam se dopredu zeptat koordinatorek zda je v CR.I kdyz neni v praci dojede jen by byl problem kdyz by byl uplne mimo.

doubravka62
11. srp 2016

@lenusaak ja nemela ET mela jsem to odlozeny skrz Hyperstimulacni syndrom a kontrolu pred transferem jsem mela to oni musi udelat aby se ujistily ze jsi pripravena.

lenusaak
11. srp 2016

holky s tím Texlíkem.. ja se u obou transferu s ním vždycky přímo domluvila, ale to jen díky tomu, že kontrola 14DC cyklu, mi vyšla na něho a tam jsme se dohodli, že mi uděla i transfer. Zítra mě čeka ET, tak si říkám, že to řeknu ráno embryoložkám, jak budu volat, že bych ho chtěla a zda tam bude, popřipade jeho synátora. Filkovou tam nechci vidět i kdyby tam tudy měla jen projít 😀 ( jen můj osobní ne - dobrý pocit z ni )

lenusaak
11. srp 2016

@doubravka62 no jasan u KET ti vagninalní delaji 14DC, ale přímo u transferu se už vaginální neděla. Ale toho ET zda delaji vyjimku a před transferem ješte ten den to překontrolují vaginálně - jestli je to v poho všehno od odběru . No uvidíme, vyptám se zítra 🙂

wendissek
11. srp 2016

@lenusaak já tam jdunzitra na kontrolu 5 den stimulace su zvědavá co me řeknou zacunam spinit a bolí me bricho

lenusaak
11. srp 2016

@wendissek Vendí špiníš? :-/ no snad bude všehno v pohodě.. zítra napiš.. máš to druhý IVF taky takový cely až moc pestrý vid..

ilonaat
11. srp 2016

@lenusaak kočko, me uz nekontrolovali nic a i kdyz jsem soinila ET byl. A podle me ubytecne. Urcite jsem nemela sliznici jak by mela byt.....talze se nech prekontrolovat. Mas na to narok. Rekni si o to.
@sisik10 ja jsem vzdy rekla ze nych chtěla primare a vzdy tam byl. Jen jednou mi rekli ze je volna Folkova a ja rekla ze si klidne pockam hodinu na Texla ze ji nechci. I kdybych se mela pocurat 😉
@doubravka62 jak je to s transferem dvou fakt nevim. Ja mela transfer dvou pred tremi lety. Dopadlo to spatne a podle me je to blbost. Ale je tu holcina co mela transferovany dve. Projed par stranek zpet. A zadarilo se ji. Jsem na mobiku a nevim presne jmeno a nemuzu ji oznacit.

ilonaat
11. srp 2016

@lenusaak nejen tcuj pocit. Ja vylozene rekla, ze beru klidne i uklízečku nebo ze mi to tam da pritel treba, jen ne Filkova 😀

ilonaat
11. srp 2016

@wendissek Vendy, ja jsem spinila celou stimulaci a na vajuchach se to nepodepsalo. Bude to dobre, jen doporucuju odlozit transfer potom a pockat si na KET.

sisik10
11. srp 2016

@lenusaak Leni mě taky nekontrolovali před ET, ale já neměla žádny potíže. Podle mě ty bydlíš kousek od tam vid. Tak tam ráno přijd na ten UT mě řekli minule koordinátorka, že se tam nemusím obědnávat a uvidíš. Když se jim něco nebude zdát, tak ti embrijka zamrazí ne. Hlavně at víš, že jsi v pořádku 🙂

sisik10
11. srp 2016

@doubravka62
@ilonaat Holky dík za radu 🙂 Zítra jdu na ultrazvuk, tak jim to tam řeknu. Jen doufám, že bude vše ok

ilonaat
11. srp 2016

@sisik10 urcite bude vse ok. A kdy ze jdes na transfer? Abych mohla drzet co pujde?

wendissek
11. srp 2016

@lenusaak jooo šílený mám strach ze to dostanu do heliosubsem volala mám dojít zítra stejně mém kontrolu to druhé je pěkně peste

wendissek
11. srp 2016

@ilonaat u nás let nebude máme mít pdg takže bude az ket