Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

zuzzu11
24. únor 2013

@katuleb ak je to mozne tak po ms sa planuje Ket. Na 14den cyklu des na kontrolni ultrazvuk sliznice delohy a ak je jej vyska aspon 8mm tak na 19 den vyklu byva vklad 🙂 . A od 14 dna cyklu beries Utrogestan lieky. Ktore sa bd vkladaju alebo prehltaju 🙂 .ale citala som ze ked sa prehltaju tak dost z ňeho byva unava, ze je lepsie ho vkladat. Mne predpusali 2-0-2 brat Utrogestan.

katuleb
24. únor 2013

@zuzzu11 děkuji za info ,je to sice ještě daleko ,ale jsem zvědavá jak to je potom...

zuzzu11
24. únor 2013

@katuleb neni za co 🙂 . A na kedy vam vychadza stimulacia 🙂 ?

katuleb
24. únor 2013

@zuzzu11 NO OD 8.3 ZAČÍNÁM BRÁT TEPRVE PROVERU A TAK KOLEM 24.3. BUDE DALŠÍ MS A PAK STIMULACE....

jarmisek
24. únor 2013

Ano po ms se naplanuje KET a podle toho jakou budes mit perinku but budes bastit nejaky leky nebo ne, ja jsem mela perinku peknou, tak jsem dostala jenom utrogestan 😉

zuzzu11
24. únor 2013

@katuleb tak to mas uz za par 🙂 . Inak ja som nedostala ms po Provere a rovno som Zacala pichat na 26dc Diphereline a potom Merional.

katuleb
24. únor 2013

@zuzzu11 aha takže pokud bych ms nedostala do doby co mě řekli tak i tak se muže začít stimulace:???

jawuna
24. únor 2013

@katuleb Řekli mi, že před KET 14. den na kontrolu na UZ, od 15. dne Utrogestan a asi 19. den bude transfer.

danaho
24. únor 2013

Holky jak tu píšete o KET,tak na ten UTZ budu muset jet do Brna a nebo bude stačit u mé gynekoložky?

katuleb
24. únor 2013

@jawuna děkuji za info,holky nějak mám strašnou depku a moc se bojím ,že nám ten poslední pokus nevyjde....

katuleb
24. únor 2013

Holky a prosím Vás jak dlouho jste asi stimulovali na dlouhý protokol??

katuleb
24. únor 2013

@zuzzu11 ještě dotaz,prosím já mám v tom stimulačním protokolu napsáno že ms se má dostavit po vysazení provery 30-32 den cyklu....tak kolikátý den cyklu jsi začala??? Psala jsi 26 dc tak proto se ptám...děkuji

zuzzu11
24. únor 2013

@katuleb ja som Proveru brala od 16dc a brala som ju 10 dni. Potom som na 26 den zacala pichat Dipherelin. A mala som dostat ms. Ale som ju nedostala. Ked som bola aj na kontrole aj som volala Vranovej mi povedala ze to nevadi, ze sa to stava. Aj ten dr.Fiser ktory mi vacsinou robil utz mi povedal ze to sa stava. A podla utz a krvi mi potom povedali ze mozem zacat pichat Merional. Neboj sa preco by vam to nemalo vyjst? Ste v dobrych rukach 🙂 . Neboj bude dobre urcite 🙂 .

zuzzu11
24. únor 2013

@danaho ja ti neviem, asi ti bude stacit aj ist k svojej gyn. Ak ma sono tak by ti mala bez problemov zmerat sliznicu a ty im zavolas vysledok. Ja pojdem radsej do Heliosu. My to ale nemame az tak daleko.

jawuna
25. únor 2013

@katuleb Neboj se....myslim, ze sis nemohla vybrat lip, slysim na ne ze vsech stran samou chvalu a sama nemuzu rict jinak, urcite se to povede 😵

katuleb
25. únor 2013

@zuzzu11 děkuji za zprávičku a za podporu 😀
@jawuna Děkuji za uklidnění....
Holky ještě, že Vás tu mám jinak bych se zbláznila a asi nejen já...děkuji Vám moc všem... 😉

jawuna
25. únor 2013

@katuleb Pro tady všechny jsme, ne? 😉 Je dobré vědět, že v tom člověk není sám a hlavně těžko to popisovat a vysvětlovat někomu, kdo to nezažil, takže...společně to zvládnem!!! 😎 😎 😎

katuleb
25. únor 2013

@jawuna přesně tak zmákneme to a dotáhneme to do vítězného konce.... 🙂

ilonar
25. únor 2013

Jasně! 😉

zuzzu11
25. únor 2013

Ano 🙂

jarmisek
26. únor 2013

Ahoj holky, presne tak! A ja jsem chodici dukaz 🙂 A protoze jsem si tim vsim taky nekolikrat prosla, budu vas sem chodit podporovat minimalne dokud se ten nas kulisek nevykuli z briska ven a nezavali me plinkama 😀

zuzzu11
27. únor 2013

@jarmisek Ahoj maminko 🙂 . Ako sa citis 🙂 ? vies uz co cakate ? Chcela som sa opytat,tu v Heliose vam to vyslo na prvy sup 😉 ?

jarmisek
27. únor 2013

@zuzzu11 Ano Zuzi-vsadila jsem na to vse, byl to nas posledni pokus...ani jsem nedoufala, ze to pujde takhle hladne, ale prvni pokus v Heliosu,prvni KETik a zanedlouho uz me zacne nadskakovat brisko! 😵 😵 Doufam holky, ze se vam vsem taky rychle zadari!...nevim co cekame...premyslela jsem, jestli se zeptam embryolozky co nam dali, ale nechame se asi prekvapit 😵 😵

jarmisek
27. únor 2013

@zuzzu11 Jinak ano,citim se dobre, ja se pozvracim na kazdem kolotoci nebo pri jizde autobusem,ale tehotenstvi kupodivu snasim zatim dobre! 😀

zuzzu11
27. únor 2013

@jarmisek To je super ze ti nie je zle 🙂 . Tak si uzivas tehulkovanie 🙂 . Tesim sa ze vam to hned vyslo 🙂 . Verim ze aj nam ostatnim to vyjde 🙂 . Ale tak za mesiac by ste uz aj mohli vediet co skryvas v brusku 😉 , nie?

jawuna
27. únor 2013

@zuzzu11 Mozna i driv, kdyz se zeptaji 😀 ja bych to nevydrzela nevedet, kdyz to nekdo vi 😎

zuzzu11
27. únor 2013

@jawuna ja to asi nebudem chciet vediet hned pri vklade 😉 . Manzel ano, ale ako sa ja poznam budem to z neho tahat aby mi to povedal 🙂 .

danielahe
28. únor 2013

@jarmisek tak to bych nevydrzele nevecet, kdyz vim, ze oni to vedi, ja jsme strasne zvedava 😀 😀 😀 😀 . Tak at se bobkovi u tebe dari 😵 😵 😵

marcyk
28. únor 2013

Holkyyy, jsem smutná, měla jsem 17 vajíček, z toho 7 zralých, doufala jsem ve víc ☹ a oplodněny byly 4 plus jedno bylo oplodněné o den později, protože to chtěli jen zkusit, řekli nám, ať v to páté ani nedoufáme. A dneska je třetí den kultivace a představte si, že dvě se ani nerozdělily, dvě jsou dneska dvoubuněčná, takže taky nic. A co je na tom to nejlepší? Že to páté, v které jsme neměli ani doufat, se pořád držíííííí, dneska je čtyřbuněčné, takže budeme doufat, že se bude dál vyvíjet a zítra budou dobré zprávy. Asi je to bojovníček 😉 . Nevěděla jsem, že mě to tak dostane, říkala jsem si, že v první pokus nebudu moc doufat, ale asi jsem doufala víc😒 . Za jak dlouho můžeme jít na další pokus? Ale asi je lepší počkat a trošku se srovnat i po psychické stránce, že? Ach jooooooo 😒

jawuna
28. únor 2013

@marcyk Ještě není nic ztracený, nesmutni, určitě to ten jeden bojovníček dožene i za ostatní, tfuj tfuj...