Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

veverka.terka
16. kvě 2012

@ivetka77 Ivi, ale to bys musela být zdravotník, nebylo to jen tak pro veřejnost, jenom pro zdrav.sestry, laboranty, embryology a doktori, víš. to je v rámci vzdělávání zdrav.pracovníků. ale byla sem ráda, že sem to náhodou na stránkách Heliosu objevila, bylo to pro mě přínosem jak ve vzdělávání, tak hlavně teďka pro mě samotnou.
no, to není JENOM 2X, ale JEŠTĚ 2X 😎 je to ještě docela dlouho, normálně mi čas utíká, ale teďka se to pěkně vleče... 🙂

ivetka77
16. kvě 2012

@veverka.terka to musis delat jako adriana-postahuj si filmy a hned to bude lepe utikat!!!
A co jsi se pekneho vcera dozvedela?

veverka.terka
16. kvě 2012

@ivetka77 nevím, kde stahovat zadarmo a nevím, jestli máme natolik rychlý připojení, že by to šlo....dozvěděla sem se hodně věcí, co už sem věděla a ještě i něco navíc, něco víc odbornýho, taky něco ohledně reprodukční imunologie, podrobnýho spermiogramu, taky tam měli spoustu statistik, bylo to zajímavý.

danielahe
16. kvě 2012

@veverka.terka tomu verim,ze ten seinar musel byt uzasny,jinak filmy se daji stahnout na torentu a ulozto.cz 🙂 ,jinak ja testikovala po ketu 8.den, mela jsem drazsi tehu testik a bylo to videt... zadne komplikace nemas,tak se uz tesim na // az nam to tu ukazes,budu potrebovat partaka pro tobika 😉 .drz se

kinos
16. kvě 2012

Ahojte holky, tak lázně schváleny, potvrzeny, jedu 3.6. Sice ne do Belvederu, ale taky dobré. A už jsem objednána i u Texla na 2.7 (to už tady budete všichni těhule 🙂 🙂 ), ale já mám radost, že termín už je hmatatelný a jdu si v ten den pro recepis 🙂.

danielahe
16. kvě 2012

@kinos super,ze ty lazne vysly 🙂 a ten termin,co jdes k texlovi,tak mame termin na rovnatka s jirkou 😀 ,tak preji pekne relaxacni valeni a nicnedelani,mas to za chvilku a pak hura na miminko 😉

veverka.terka
16. kvě 2012

@danielahe ahojky, jj, seminář byl fajn. na ty filmíky se kouknu a uvidím, jak mi to pude. já mám jenom testy Mamatest od GS, ale myslím si, že sou dobrý a myslím, že stačí, když budou // slaboučký a pak se budou zesilovat, jenom mám zase strach, pokud by se ukázaly //, aby to nedopadlo, jak minule- bioch. těhu ☹ ☹ ☹
@kinos no, to je super!!!hnedka bych se k tobě přifařila a frčela s tebou, já sem si to tam fakt užila se v ším všudy, je to úžasný 😉 🙂 no, vidíš, a termín v Heliosu už máš taky jistej, takže pěkně všechno naplánovaný a teďka už jenom si to hezky v lázních užít, odpočinout a šup pro mimouška 😉

veverka.terka
16. kvě 2012

@danielahe a jak to na těch serverech funguje, to se musím nějak přihlásit? je to bezplatný?

adriana1010
16. kvě 2012

@ivetka77 Ivetko, a můžu se zeptat, kolik ti je let? Já jen, abych si to mohla porovnat 🙂

adriana1010
16. kvě 2012

@veverka.terka Ahoj Terezko 🙂, teda, ty budeš ted víc naštudovaná jak my 🙂, nás můžež poučovat o nových technikách 🙂, už jsem vážně napjatá, asi ne úplně jak ty 🙂, ale neboj, bude to sílit z minuty na minutu 🙂, jinak se pak můžeme zkusit potkat v heliosu, nebo jak sem budeš mít cestu, tak se můžeme potkat na kávičku a já ti donesu na dvd ty série a filmy sex ve městě vypálený, at ti to pak jako těhuli rychleji utíká 🙂

danielahe
16. kvě 2012

@veverka.terka ahoj, tak na torentu se myslim plati asi 10kc na mesic...nejsem si jista, pac to zarizuje ten muj ajtak 😉 , na ulozto to neznam, ale zeptej se toho sveho drahouse, treba bude vedet 😉 . Jinak ja mam doma celkem slusnou sbirku filmu, si klidne rekni 😉
@adriana1010 jinak ten sex ve meste mam taky shlednuty a to nekolikrat..na dvojku jsem sla do kina s kamoskou, staroch sel se mnou, ale moc si to neuzil, spis to mel za trest, ale kdyz chtel 😀 😀 😀 .

Jinak na netu jsem sledovala serial Games of thrones 😉 , moc jsme si to zamilovala, je to na serialycesky.cz a je tam toho vic 🙂

jananovacek
16. kvě 2012

@veverka.terka Ty jo, Teri, docitam a koukam, ze tady na nas ted budes vytahovat nejaky moudra, jo? 😀 A co ses dozvedela? Neco prevratnyho? 😀
Uz se ti to krati, hlavne klidecek, uz to vydrzis 😉

ivetka77
16. kvě 2012

@kinos no bezva! To si krasne odpocines-vzdycky to vsem zavidim🙂 A kdy jedes?

ivetka77
16. kvě 2012

@veverka.terka ja jsem mela taky ten GS mamma test...myslim,ze je dobrej-ukazal tehu a jsem tehu 🙂

ivetka77
16. kvě 2012

@adriana1010 zanedlouho "oslavim" 35 narozeniny 😝

adriana1010
16. kvě 2012

@ivetka77 Děkuju 🙂, víš pořád váhám zda udělat to pgd klasický, což prý v mém věku stačí, nebo raději to kompletní, mám jen strach z opětovného potratu :(

adriana1010
16. kvě 2012

Holky ještě se chci zeptat, to pgd je hrazené pouze do určitého počtu embryí? Konkrétně se vyšetřují jen tři a zbytek si musíš zaplatit? Nechápu to :(. Já myslela, že vyšetří všechny, které hatchují..:(

ivetka77
17. kvě 2012

@adriana1010 tu metodu si určitě nech doporučit, oni vědí, proč kterou doporučí-tou kompletní metodou budeš ještě měsíc čekat...a myslím,že pokud jsi poprvé na IVF,tak se vážně prvně zkouší ta základní metoda.protože ve většině případů stačí...Ale uvidíš...Jinak ano,nám vyšetřovali všechny pěkný embryjka-asi jak píšeš všechny, co hatshovali a neplatili jsme nic..

ivetka77
17. kvě 2012

@adriana1010 Mimochodem,Ty jsi teda noční pták-to Tě ta kinománie asi pěkně bere,co? 😀

ivetka77
17. kvě 2012

@veverka.terka Dobré ráno Veverko!Tak ještě jednou se vyspíš a uuuž!!!! 😵 😵

danielahe
17. kvě 2012

@ivetka77 ahoj, taky my stacil ten mama test, ale kupovala jsem si i tu tycinku, ktera se pocura 😀 😀 , tam to bylo lepe videt a pak zacla testovaci manie 😀 😀 😀 😀
Taky jsem byvala nocni zivel, ale od et doby, co jsme v jednom tele dva, odchazim nejpozdeji v 11 chrnet a to uz je celkem pozde 😀
A co dela prcek a uz vite co to bude? 😉 jestli to neni tajemstvi 🙂 😉. A mas uz nejake to kilo nahore? Ja se bojem abych nepribrala zase 25 kilo jak u jiruly, zatim jsem nabrala 5,5 😎 😀 😀 😀

@adriana1010 Ty jsi zatim vlastne bez vychazek, ze?

Jestli se sem krom rana jeste dostanu netusim, mam doma starouse a zabral si pc jen pro sebe...masti tu nejakou strileci hru s ufony 😀 😀 😀 😀 a marne ho ukecavam, aby mi vratil sims (na tom jsme si ujizdela zase ja 😀 😀 😀 )

danielahe
17. kvě 2012

@veverka.terka ahoj terisku, tak co, uz si okuszjes nechty? 😀 😀 😀 😀 , ten 7. 10. den yva nejhorsi, ze? jsem rada, ze jsem toto obdobi prezila 🙂

veverka.terka
17. kvě 2012

ahojky holky, tak sem to už nevydržela a testovala.......sou tam // !!!!! 😀 sice samozřejmě tenčí, ale pěkně v limitu a hezky vidtelný. mám radost, ale pořád hodně strach, aby to zase nebylo jenom bioch. těhu, uvidíme, jestli budou sílit 😀 doufám, že joooo 😉 😉 😉 zatím žádný gratulace jasný 🙂 jenom mi držte pěsti, ať to tentokrát klapne.

adriana1010
17. kvě 2012

@ivetka77 Ahoj Ivi 🙂, no jsem trošku noční pták, pořád se nemůžu rozhodnout, tak pročítám všemožný stránký, ale upřímně už jsem z toho pěkně na větvi :(.., Ale ta moje kinomanie ze mě akorát ještě neudělala internetovýho magora 🙂

adriana1010
17. kvě 2012

@danielahe Jj Dančo, jsem bez vycházek, zatím 🙂, ale dá se to, zítra už by mi je měli napsat 🙂

adriana1010
17. kvě 2012

@veverka.terka ..............................................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To máš místo gratulace, aspoň tohle, víc nevydržím 🙂, kdyby jsi to viděla, drahouš chystá snídani a já zařvala přes celý byt, když jsem to čelta :D, tak mu vypadl hrneček z ruky a rozbil se, střepy přinášejí štěstí, tak a máš to 🙂))

veverka.terka
17. kvě 2012

@adriana1010 tak to je úžasný Adri, děkuju za podporu,moc si toho vážím!!! a chudák přítel, teďka bude uklízet střepy a ještě máte o hrneček míň 😀 jenom, aby to takto pokračovalo i dál....

adriana1010
17. kvě 2012

@veverka.terka Na hrnek se vykašli 🙂, důležitý je, že to .............................., achjo, to nechci zakřiknout, ale je to i tak supeeeeer 🙂, kdy jdeš na krev? 🙂

danielahe
17. kvě 2012

@veverka.terka Vidis, ze tam mas // 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , to bude vporadku uvidis vsechno 🙂 . Nic bio nebude, volej na helios, ze jdes na krev 🙂 . huraaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂

veverka.terka
17. kvě 2012

@adriana1010 @danielahe ještě počkám na zítřejší testík a zítra tam kdyžtak zavolám a jela bych na krev v sobotu. a nevadí, že v sobotu to bude teprve 10. den? není to brzo na krev? já sem minule byla myslím 11.....holky, děkuju za velikou podporu 😉 🙂