Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

danielahe
14. čer 2012

nic holky, jdu uspat jirulu, jeste tu strasi, taaak paaaa, zitra mam kontrolu, tak nam drzte palce 😉

ivetka77
14. čer 2012

@kinos Ahoj na lazenskyho doktora prd, urcite je to nejakej zapsklej ztracenej pripad co vidi problem i v plochejch nohach 😀 (pac jinak by nedelal v laznich, kde se na gynde vlastne nic nedela, jen blbe keca,ze) Hlavne si to tam uztivej, at si telicko pekne odpocne a je pripraveny na mimco ! 😉

ivetka77
14. čer 2012

@adriana1010 Tak co mamco? Jak je? Zitra bude dalsi HCG jako blazen! 😉

ivetka77
14. čer 2012

@onno To je fakt s tou barvou, taky jsem to slysela a tak uz mam ted pekne udrostlo...ale jsem rada, ze po patem mesici teda zase muzu 🙂

ivetka77
14. čer 2012

Koukam, ze jsem tu zase sama 😅 Tak dobrou vsem tehulkam i budoucim tehulkam! 😵

adriana1010
15. čer 2012

@ivetka77 Ahoj Ivi, no právěže ne :(, až příští pátek tak mám jít rovnou na utz..tak to musím vydržet..🙂

veverka.terka
15. čer 2012

@kinos ahojky, jéé, to bych si taky hlavu z toho doktora nedělala, ale určitě se ho příště zeptej, co se mu nezdálo. byl to takovej dost starej, nevíš, jak se jmenuje? já sem v lázních chodila k mladé doktorce, byla zároveň i sexuoložka, byla moc fajn 😉 no, po věcičkách koukám a taky bych hnedka něco koupila, ale všechno je buď zelený, modrý nebo růžový a já nevím, co to bude, tak se mi nechce koupit něco jen tak, ale prsty mě svrbí už dost 😀 včera sem se byla dívat u nás v prodejně na kočárky a valila sem oči, kolik jich tam měli a jaký pěkný 😉 hezky si to tam užívej, za chvilu už budeš mít po lázních a budou tě čekat přípravy na mimouše, tak ať seš pěkně čilá a odpočatá 😉

veverka.terka
15. čer 2012

holky, teďka sem pročítala články o tom barvení vlasů v těhu a co článek, to jinej názor....já bych to asi až tak nehrotila, po prvních 3. měsících si myslím, že se to dá....já teda určitě barvit budu, protože bych vypadala dost hrozně, už mi i bohužel vlasy trochu šednou a když sem tmavovláska, tak je to hodně vidět 😒 počkám po 3. měsíci a bude 😉

veverka.terka
15. čer 2012

@adriana1010 Adri, a co hlava a zub, je to lepší?

adriana1010
15. čer 2012

@veverka.terka ahoj Terezko 🙂, hlava ani zub nebolí, dneska je krááásný den 🙂, akorát mě trošku chytly střevní potíže, což mě dost děsí, protože rozeznat křeče ve střevech či podbříšku je problém, tak se vždycky vyšokuju, hned kontroluju zda mi neteče krev..no magor :D ale už je to lepší..

veverka.terka
15. čer 2012

@adriana1010 tak to je fajn, že je ti líp. ty střeva se uklidní, částečně je to určitě i z nervozity že 😉 tak jez opatrně a určitě to bude OK. jj, dneska je konečně krááásně!!!už se těším, až se bude dat moct jet na koupák, to bude paráda!!! 😉

adriana1010
15. čer 2012

@veverka.terka přesně tak 🙂 a od kolikátého týdne je bezpečné se koupat? doted mi pan doktor bazény zakázal..to asi kvůli infekci, že?

veverka.terka
15. čer 2012

@adriana1010 určitě kůvli infekci,ale nevím, od kdy už je to bezpečný...v úterý du ke svojí gynekoložce, tak se na to právě chcu zeptat, ale myslím si, že po těch 3 měsících by to už šlo.ale ono i stačí, když si člověk namočí nožky, sedne si na okraj bazénu, to je pohodička 😉 ale teďka bych to ještě neriskovala to koupání, měla bych strach právě kvůli té infekci a určitě vůbec v těhu nešla do nějakýho rybníka nebo přehrady.

adriana1010
15. čer 2012

@veverka.terka fakt? Já si právě myslím, že tam je mín infekcí, protože tam není taková koncentrace lidí..tak ještě, že jsi mě vyvedla z omylu 🙂, já právě raději rybníky a přehrady než bazény..🙂, nesnesu jak je okolo mě 1500 lidí na koupácích 🙂

veverka.terka
15. čer 2012

@adriana1010 no, já si myslím, že rybníky a přehrady sou špinavý a já po nich mívám často zánět, i když sem těhu nebyla, takže sem raději volila jenom koupaliště. tam je sice chlor, taky nic extra, ale je jistota, že je to čistá voda.teda aspoň dle mýho názory...
jak to vidíte ostatní holky?!

kinos
15. čer 2012

Ahojte holky, dokdy po provere má přijít MS? Jinak co se týče koupání já nevím, zrovna dneska jsme si taky o tom povídali a někdo říkal, že lepší je rybník a přehrada, že je tam méně chemikálií, ale já jsem byla taky spíš pro bazén, no nevím. No ale na koupališti je zas spousta lidí a kdoví od koho tam co chytneš a pozor na to, že třeba chlamydie se přenášejí právě i na bazénech apod.

veverka.terka
15. čer 2012

@kinos ahojky, tak to ti neporadím, já sem Proveru brala a hnedka pak píchala injekce, takže samotná nevím, jak působí...
no, teda s tím koupáním ste mi nasadily brouka do hlavy, zeptám se svojí gynokoložky, abych byla klidnější a věděla se, jestli se můžu vůbec na koupání těšit nebo nee 😀

adriana1010
15. čer 2012

@veverka.terka no já nad tím přemýšlím už docela dlouho 🙂, ale myslím, že se na to vyprdnu, letos to vynechám, jsem posera..: 😀

veverka.terka
15. čer 2012

@adriana1010 tak to já, pokud mi to doktorka nezakáže, určitě neodolám, miluju to a už teďka se těším, jak pofrčím s dětma od ségry se rochnit 😀

adriana1010
15. čer 2012

Holky a jak je to s tím sexem po Et? Může se, nebo se nemůže? Všude čtu něco jiného..., jak orgasmus způsobuje stahy, které vypuzují plod a dochází k potratu, atd...tak jsem z toho jelen.. 😒

veverka.terka
15. čer 2012

@adriana1010 tak to nevím, ale já bych do toho rozhodně zatím nešla, až podle kontrol a jak bude těhu probíhat a co ti řekne doktorka. my už máme abstinenci skoro 3 měsíce, ale teďka je mi stejně blbě, takže bych na to chuť ani neměla....ale tak krátce, jak si ty po ET, bych to ještě nepokoušela.

danielahe
15. čer 2012

@adriana1010
@veverka.terka ahoj kelisky, vy tady zas vedete diskuzni krouzek 😉 😀 😀 😀 , tak k tomu koupani, ja jsme nekde cetla, ze bazeny a tak asi az tak v druhem simestru, sice je delozni cipek obalen hlenem, kvuli infekci, ale clovek nikdy nevi, ja se teda i do ted sprchuji ( pry se daji sehnat tehu tampony, ale nic o tom nevim, nemam vyzkousene), ale jak bude teplo, urco vyrazim nekam na koupak...radeji miloin lidi, nez spinavy rybnik...asi uz jsme hodne zmlsana 😒 😉 ....co se sexu tyce, se divim, ze si jirka nenasel milenku 😀 😀 😀 😀 😀 , kvuli memu krvaceni, jsme ze zacatku nesexovali vubec a ted chudak to ma minimalne, ja mam u toho proste smisene pocity, v brichu miminko a sex....ja mam splneno, takze jsme ted frigitka 🤐 😎 😀

Na barveni jsem se zapomnela u mudr zeptat, tobulka je nastesti vporadku 🙂

@ivetka77 ja mam placentu na predni strane delohy, takze jsou u me pohyby mene znatelne, ale kdyz se chlapec trefi do mocaku, stoji to zato 😀 😀 😀 , u doktorky se furt mlel, takze asi nadeje na hodne spave dite me neceka, hura druhy jirula 😀 😀 😀 😀

veverka.terka
15. čer 2012

@danielahe taky sem to četla, co tady píšeš, že existují těhu tampóny a že je čípek je obalen a tak částečně chráněn....jo, s tím sexem to mám hodně podobně, taky mi to přijde divný no 😀 to je dobře, že ste v pořádku 😉

danielahe
15. čer 2012

@veverka.terka skoda, ze to neprijde divny tem chlapum 😀 😀 😀 , ale u jirky jsme pak mela chute asi kolem 7 mesice, ale to uz je nemel jirka, kdyz videl ten sloni pupek 😀 😀 😀 😀 😀 . Tak jsem se vazila a mam nahore 7,5 kila 🤐 ...bedu pevne verit a doufat, ze pribrat 25 kilo jak u jirika se mi nepovede 😀 😎

adriana1010
15. čer 2012

@danielahe Prosímtě, to je krásný..většinou se říká, že podruhé se přibere mín, ale to se potom shodí, aspon si to pořád říkám :D, ted se stejně dietama trápit nemůžeme, tak co 🙂.
Danuš, tak sem to vykoumala..Do vyškova je to po rovince, pak do Prostějova téměř taky, vlastně budeme lemovat dálnici a vychází to na 79 km...takže hodka a půl cca určitě podle mě..uvidíme 🙂, ale bude sranda.. 😀 😀 😀

danielahe
15. čer 2012

@adriana1010 hele dve hlavy dohromady, to by bylo, aby jsme tam my zeny netrefily 😀 😀 😀 . Nechci tu nikomu brat iluze, ale ja naivne doufala, ze po porodu shodim diky kojeni, ale ucinek se nejak nedostavil 😀 😀 😀 , v porodnici jsm enechala ai 10kg, takze domu jsme sla se 72 kilama, po nekolika tydnech jsem zhodila na 68 kg a pak uz se to zastavilo a nikam se to nehejbalo 😀 😀 😀 , ale pak se zadarilo a ten zbytek sel dolu, ale byl to zahul 😀 😀 😀

adriana1010
15. čer 2012

@danielahe správně :D NEBER NÁM ILUZE 😀 😀 😀

onno
15. čer 2012

@kinos Ahoj po vysazení nejdéle sedm dní brala jsem jí před Ondráškem.Nedostávala jsem měsíčky.
@adriana1010 , @veverka.terka jinak já z bazénů mám hned záněty radši mám rybníky.Mám jeden koutek kde můžu být jen tak a nikdy jsem nic nedostala.A jí v těhu jsem se koupala v rybníce.Nikdy nic.
@danielahe do pátého měsíce jsem nic nepřibrala zpíš naopak 3 kg jsem zhubla.V sedmím měsíci jsem měla 2,5 kg na hoře v osmím 5,5 a v devátým 9,5kg.Posledním měsíci jsem přibrala nejvíce.Bylo to moc hezký mít takový pependo malej když se narodil měl 3,342 a 48 cm.Hlavně když jsou mimiscí zdraví.

danielahe
15. čer 2012

@onno tyjo, takove ukazkove pribirani 🙂 , taky bych moc chtela, jenze mam malo pohybu a jidlo mi holt chutna 😀 😀 😀

onno
15. čer 2012

@danielahe tenkrát jsem byla bez práce akorát jsem si přešla k našim a to bylo vše.Jedla jsem hodně.Ono je to taky v genech.Mamka ta dokoce přibtala jen 7kg a u švíci 8kg.Teď má švíca mimčo Rafaelka je 8 měsícu .Za těhotenství myslím přibrala kolem 15 kg.Jenže jí zůstalo přicho a vůbec jí to nejde dolu.Na mě byla samozdřejmě naštvaná,ale teď už se stím tak nějak smířila.Snaží se držet dietu a cvičit.Kojení jí nepomohlo ba naopak.