Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

veverka.terka
27. čer 2012

dobrý ránko všeci 🙂

danielahe
27. čer 2012

@veverka.terka my dve si muzeme zacit vykat 😀 😀 😀 😀 ..jsme tu zase sami 😅 😀 😀 😀 😀

jananovacek
27. čer 2012

@cuddle Ja bych se ani nedivila, kdby se nekdo "vysinul" z te cele pripravy a vsech testu...vubec si nedovedu predtsvit, jak je to narocne, asi hodne, vid? 😒
To je super, ze mate doma kocici miminko, to musi byt zabavicka 😉

jananovacek
27. čer 2012

@danielahe Neee, ja jsem mu takyyy 🙂

jananovacek
27. čer 2012

ale jenom na skok...uz zase pujdu, nebo fakt dostanu depku z tech vasich vybavicek 😀

kinos
27. čer 2012

@danielahe ahojky, jééé no to je krásné, ta 3dílná sada dětského povlečení je přenádherná!!! 🙂

danielahe
27. čer 2012

@kinos dekuji, taky to stoji penez 🤐 , ale co, aspon se pokocham, sobe nic poradnyho koupit nemuzu, kdyz rostu, tak aspon mimous bude mit peknou vybavicku 🙂

jananovacek
27. čer 2012

@danielahe Mimous taky roste 🙂 a rychlej jak ty 😉

danielahe
27. čer 2012

@jananovacek no tomu verim a mozna roste rychleji nez bych se zdalo, termin podle ms mam na 7.11., ale podle nejakych mereni se tam objevilo cislo 2.11. a dokonce 30.10. 😀 😀 😀 , neutralni termin mam na 4.11. - 5.11. 😀 😀 , tak si muzeme vybrat, kdy se nam to bude hodit 😀 😀 😀 😀 ...a jak e mate vy dva? 😉

ivetka77
27. čer 2012

@danielahe Jak se tak na to divam, nase mimca budou chodit ve stejnem 😀

ivetka77
27. čer 2012

@veverka.terka Ja budu mit taky vetsinu oblecenicka pouzityho, mame rocni neter 🙂

ivetka77
27. čer 2012

@danielahe Pamatuju si dobre ze cekas chlapecka?

danielahe
27. čer 2012

@ivetka77 jojo pamatujes dobre a kdyz sjedes sipkou na moje foto, tak tam uvidis, ze cekame tobika 😀 😀 😀 a vy mate kluka, jestli si to taky dobre pamatuji 😉 , zatim papa

danielahe
27. čer 2012

Holky s vami je tu nuda, nejak se tu nekleveti, kde vsichni jste? 😎 😉 🙂 😵 😅

Posílam svoji obri malickost na okouknuti, uz mame 105cm pres garsonku 🙂

veverka.terka
27. čer 2012

@danielahe to je mazec, krásnej domeček pro mimouše 😉 😉 😉

danielahe
27. čer 2012

@veverka.terka tak snad se mu tam vede dobre prckovi 😉 a co ty, uz je lip nebo tak nejak stejne?

tulipanek82
27. čer 2012

@danielahe Parada! Strasne Ti to brisko slusi!

tulipanek82
27. čer 2012

@veverka.terka Tobe uz take za chvili taky zacne rust domecek,ze? 😵

danielahe
28. čer 2012

@tulipanek82 děkuji 😵 😵 😵 , vsak tobe za chvili poroste takeee 😀 ...a kdyze jdete na stimulaci? 😉

veverka.terka
28. čer 2012

@danielahe mně je pořád stejně, někdy kapku líp, jindy hůř, ale zatím to neustupuje ☹ 😒 ☹ 😒
@tulipanek82 no, já už takovej větší tukovej domeeček mám, takže to těhotenský bříško na mě asi nebude vidět delší dobu 😎 😀

jananovacek
28. čer 2012

@danielahe tyyyy jo...kočena 😉 😎

danielahe
28. čer 2012

@jananovacek dekuji za pochvalu 😵 😵 😵 .... taky nahod nejake foto 😉 , nebo jsem tu jediny exibicionista 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@veverka.terka neboj plus minus od 18 tt to videt pujde 😀 😀 😀

tulipanek82
28. čer 2012

@danielahe Snad-doufam...no ja uz jsem trosku zacala.Mam dlouhy protokol, bastim proveru a za chvili zacnu pichat 🙂

tulipanek82
28. čer 2012

@veverka.terka Aha 🙂 tak aspon tam ma prcek utulno, ne? 🙂 Skoda, ze mas porad nevolnosti....v tech vederech...ja pocitam, ze bych mela byt tehu az v srpnu,tak pak uz to snad bude dobry 😅

adriana1010
28. čer 2012

Ahoj holky, já se zrovna vybabrala z postele, je mi pořád hrozně, to prostě nepřestává, nejsou to ranní nevolnosti, ale celodenní !, Bože to je děs, je pozitivní, že hubnu, protože sním za den půlku rohlíku, kterou následně stejně vyzvracím, tak jsem zvědavá jak dlouho to u dvojčat trvá, termín 2.7. už se blíží, to už by měly být srdíčka, snad ano, když je mi tak špatně, doufám, že to značí dobrý vývoj 🙂.
Jinak Dančo, kráááásné bříško, připadá mi větší od té doby co jsem tě viděla naposledy 🙂
Já jdu zatím dál zvracet 😖

tulipanek82
28. čer 2012

@adriana1010 chudacku,ti dva nezbedove Ti davaji zabrat...ale aspon vis, ze se jim dobre dari 😉

danielahe
28. čer 2012

@tulipanek82 uz se nemuzes dockat, ze? neboj injekce ti dojdou na to tata 😀 , za kratko bude opu a budes kynout jako my ostatni 😀 😀 😀
@adriana1010 jojo roste a uz mi jsou mala i tricka, co nosim normalne 🙂 a uvidis, ze srdicka budou 😉 🙂, to by ti takhle blbe nebylo 😀 😎 😉

Lidi hledam partaka na koupani na zitra 🙂 , po slavnostnim obede se pujdu se synatorem vylepit k vode, jestli mate nekdo zajem, dejte vedet 😉 a musim rict, ze internet je za trest, prodedim tu cast dne 😀 😀 😀 furt ocumuji detske hadriky nebo koukam na latky ( nejak si pohravam s myslenkou, ze bych zacla sit, kdyz mam doma nastroj zkazy 😀 😀 😀 )

adriana1010
28. čer 2012

@tulipanek82 No to mi povídej 🙂, na jednu stranu jsem ráda, protože vím, že se tam něco rozvíjí, ale na druhou stranu, nedokážu si představit, že to bude trvat dýl jak týden 🤐 🤐 🤐

adriana1010
28. čer 2012

@danielahe Danoušku jak píšeš, budou a hotovo, už jen pár dní, chjo, to je ještě doba, myslíte, že už mě dají dál, no dál..chodím na gyndu do heliosu :D, tak daleko to nebude a nebo si mě tam ještě pozvou jednou? Jinak sem holky přemýšlela, neznáte někdo Dr. Bílkovou? Není to rodina s koordinátorkou Bílkovou? Se na to musím zeptat, jak tam budu 🙂

tulipanek82
28. čer 2012

@danielahe To moc doufam, dekuji za povzbuzeni 🙂