Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

veverka.terka
17. bře 2012

@danielahe 😀 no, já teďka ještě na masisko chuť docela mám, miluju grilovačky, akorát ten alko si pro tentokrát odpustím, i když většinou si dávám 1 Frisco-ovocný pivo, takže to by mě asi ani teďka nezabilo 🙂 a včera nám dovezli cihle na baráček, tak manžel celej den skládal a dneska už pracuje zase, já sem v roli kuchtíka 😀
@daguli jj, sem v klidu 😉 ....teda,tak už taky uvidíš mimouška 🙂
taky přeju krásný prosluněný den, je krásně jarně, úplně cítím ten krásnej vzduch 🙂

danielahe
17. bře 2012

@veverka.terka frisco bych si taky dala 😎 .chudak manza, skladat cihly by se mi teda nechtelo 😉 v cekacim obdobi jsem si dala asi 2 sklenky cerveneho...kdyz si dal jirka, tak jsem si vzdycky trosicku cucla 😎

onno
17. bře 2012

Dobrý odpoledne ,tak jsem se vrátila z Heliosu mám sliznici 7 mm prý to stačí. Ve čtvrtek jdu na transfér.Myslím že to je málo ta sliznice.Dám ale na doktory.Nechám si zavéct 1 embrio. Je prý jedničkové.Otěhotněla jste některá s takle nízké sliznice?Dík

veverka.terka
17. bře 2012

@onno ahojky, jéé, to já ani nevím, jak moc narostlou sem ji měla, ale podle mě opravdu doktoři vědí, co říkají..nebála bych se toho 😉
@danielahe myslím, že si taky aspoň cucnu na chuť 😉 manžel musí makat, abysme měli co nejdřív domeček hotovej, ale on se v tom docela vyžívá, jinak by seděl u netutak ať pěkně pracuje 😎 vyrážíte někam na procházku, když je tak krásně?

onno
17. bře 2012

Embryoložka říkala že teď májí období že je každá maminka těhotná.Že se teď daří za měsíc únor březen ze 100% jich je těhotných 92%.Což je teda si myslím dost.Tak budu doufat.

danielahe
17. bře 2012

@veverka.terka jojo byli jsme na prochazce, sli jsme na stezku, jirula se aspon projel na kolobezce, ja se stavila za beruskama do prace, tak jsem splkla a koupila jsem jirulovi darek k narozeninam, tak uz to mam z krku 🙂 , 2.4. bude mit 7 🙂
@onno mne bylo taky receno, ze to staci,ale do toho ctvrtka ti to jeste naroste 🙂 , ja se nekde docetla, ze by mela byt 8 az 9 mm, ale ja ji taky mela 7, kdyz jsem byla na utz 🙂 . Pry pomahaji lneny seminka, grepy a cervene vino...ja volila dobre kvalitni cervene 😀 , ted uz si ho dlouho teda nedam 🙂 , uvidis, ze to klapne

ivetka77
17. bře 2012

@danielahe Ahoj holky, jeste kokos,na ten nesmite zapomenout, ten je hlavnim tahounem nasi diskuze 😀

ivetka77
17. bře 2012

@onno vazne na tom neco bude-co si ted narychlo vzpominam ,tak ja, daguli,jananovacek,danielahe a jeste jsem urcite na nekoho zapomela a brzy pribude i veverkaterka🙂 Tak zadne obavy a hura na transfer! 😉

danielahe
17. bře 2012

@ivetka77 jo to myslis ty kokosky baunty 😀 😀 😀 😀

danielahe
18. bře 2012

ahoj vsem preji krasne slunecne rano :p)

veverka.terka
18. bře 2012

také přeju krásné nedělní ráno.... už bych brala příští neděli, abych mohla testíkovat 😀 užijte si sluníčka 😉
@ivetka77 no, doufám, že přibudu, nesmím přece trhat partu 😀
@danielahe tak to ste měli pěknou vycházky, teda, to už máš doma velkýho chlapa 🙂

danielahe
18. bře 2012

@veverka.terka hlavne je to velkej rozumbrada, to je nejhorsi ty jeho otazky 😵 . Jo potrebuji se hejbat, jinak do 9teho mesice naberu 25 kilo a to se mi nechce, davat to dolu byla pekne fuska 😀 ...jojo kdyz jsme sla rodit vaha statecne ukazovala o 25 kilo vic 😀 😀

jananovacek
18. bře 2012

Cau holky, taky preju krasny den...
@onno Neboj, oni ví, co dělají. Já jsem měla 4mm a to říkali, že je málo...ale pak už myslím těch 7 a podívej, jak to dopadlo 😀 97%, to je nějak moc, ne? 🙂

ivetka77
18. bře 2012

@jananovacek Treba to pocitali z nasi diskuze, to by tak odpovidalo 😀 Holky jen tak dal!

A jak jste si vlastne ktera uzili vcerejsi krasny den a co planujete dneska? My smejdime po Brne, kde se da najit kousek prirody 😀

danielahe
18. bře 2012

@ivetka77 da se najit kousek prirody, jen musis hledat 🙂 , vcera jsme byli na cyklisticke stezce, jirka jezdil na kolobce a ja se opatrne sourala pesky za nim 😀

hanulka0102
18. bře 2012

Cau holky, moc nestiham psat, ale stiham vas cist 🙂 97% je super, to asi zapocitali uz i me 🙂 Zitra jdu na ultrazvuk, jestli uz tam bude neco videt...

onno
18. bře 2012

Taky se mě zdá že je to moc..Jestli jsem se nepřeslechla,ale určitě si myslím že to říkala.Píchaly Vám pregnyl?Mě ne.

danielahe
18. bře 2012

Poprve bylo psano, ze uspesnost je 92% 🙂 , pri ketu se nic nepicha, aspon teda mne nic nepichali, jen utros 🙂

jananovacek
18. bře 2012

Uz jsem slysela, ze kdyz je tam hezky folikul, tak se picha Pregnyl, ale nejaka mala davka...pry to nejak trochu jeste podpori. Ale moc casto se to asi nedela, sysela jsem asi o dvou pripadech, ja jsem mela jen Utros. 94% je fakt moc, to by opravdu asi brzo nemeli co delat 😀 Ale pisou na fejsu, ze meli v unoru 60%, i to je hodne

jananovacek
18. bře 2012

@onno A tys mluvila s embryolozkou pred KETem? Nemohlo to cislo byt, kolik preziva embryjek rozmrazeni? To by tak mozna mohlo byt, ne? Rikala mi embryolozka, ze skoro vsechny...tak 97% by slo 🙂

onno
18. bře 2012

Mě právě při prvním ketu píchli pregnil a teď ne .Mám také jen ultroš a estrofem. Ano na vložení jdu ve čtvrtek.No tak o tem taky mluvila.Tak jsem to asi fakt popletla

daguli
18. bře 2012

@onno 😕 Tyjo, ja myslim, ze pred ketem se pregnyl nepicha...Me ho pichali jen pred odberem vajuch...Nemohli ti pichat neco jinyho?

daguli
18. bře 2012

@hanulka0102 Tak dej urcite vedet!Ja jdu zitra taky na ultrazvuk 🙂

veverka.terka
19. bře 2012

ahojky, jak se máte po víkendu?já mám dneska nějakou blbou náladu, sem nějaká depresivní a navíc mě pobolívá v podbřišku, hrozně se bojím.... ☹ tak jenom doufám, že to nic nebude. u nás je dneska pořádně zatažený, za chvilu určitě začně pršet, takže dneska to moc na procházení nevypadá ☹
a co holky těhulky?jak se vám daří? 😉 užíváte si to?

danielahe
19. bře 2012

@veverka.terka cuz terousku, z toho bricha si nic nedelej, mne taky pobolivavalo v podbrisku...proste je to podobne, jako bys mela dostat menzes..takze bud anebo 😉 , hlavne nestresuj a snaz se byt v klidu, vim, ze to cekani je nejhorsi 🙂 , ale mam pocit, ze cekas na neco az do porodu 🙂
U nas pocasi taky nic moc 🙂

veverka.terka
19. bře 2012

@danielahe no, teda to čekání je fakt děs, snažím se být v klidu, zaměstnat se, abych na to nemyslela, ale jde to blbě...uvidíme 😒 a tobě je fajn, není ti špatně? už na sobě nějak cítíš, že je mimčo v bříšku? 😉

danielahe
19. bře 2012

zatim mimco necitim, jen mi roste spek...uz jsme pribrala 2 kila a problem je v tom, ze nezapnu ani jedny kalhoty, takze nosim leginy 😀 . jirka mi rikal, ze jedu slusne, prcek je velky sotba 6 mm a ja uz budu potrebovat tehu kalhoty 😀 😀 😀 😀 , spatne...no urcite potraviny nepozru a jsme furt takova unavena a boli me prsa trochu a jsou o neco vetsi 😉 , ale dolly buster zatim nejsem.
To bude dobry uvidis, tech 10 dni utece jako voda 🙂 . Pokud je vsechno vporadku, tak se embryjko krasne uhnizdilo a roste do krasy 😵

veverka.terka
19. bře 2012

@danielahe prosím tě, jakej špek?! to bych ho chtěla teda vidět 😀 seš jak nitka hubeňoučká! ale jenom si dávej, na co máš chuť, však co 😉 myslím si, že stejně 10 dní nevydržím, ale aspoň 8 a pak už to testnu 😀

daguli
19. bře 2012

Ahoj holky, jsem doma z odberu,v jednu si volam, jsem nervozni jako sanky v lete...

daguli
19. bře 2012

@danielahe No jo, hubnout uz ted asi nebudeme 😀 alespon nejaky cas ne...