Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jananovacek
7. kvě 2012

Tak ja zacnu, ja jsem 17. tyden 😎

veverka.terka
7. kvě 2012

@jananovacek tý brďo, to teda utíká, krásný 🙂

danielahe
8. kvě 2012

Dobre rano holky, dneska budeme travit svatek v zoo, uz se tesim na prochazku 🙂
@veverka.terka terousku tfuj tfuj, budu tio drzet palecky, aby se mrnousek pekne uhnizdil a rostl jako z vody 😉 ( doufam, ze nejsem sklerotik a nepopletla datum 🙂 )
@jananovacek ahoj, uz citis pohyby?

Jinak vsechny moooc zdravim a preji hezky den, papapa 😉

veverka.terka
8. kvě 2012

@danielahe ahojky, jj, popletla 😎 jdu zítra 😉 ale i tak díky 😉užijte si zoo, bude krásnej den 🙂

danielahe
8. kvě 2012

@veverka.terka ty kraso, ja mam totiz dneska stredu 😀 😀 😀 😀 ....

adriana1010
8. kvě 2012

Je tu prázdno, protože my čekající pořád čekáme 🙂, ale už se to blíží Terezko 🙂, ty jdeš už zítra, že? Budu na tebe myslet od rána do večera 🙂))

veverka.terka
8. kvě 2012

@adriana1010 ahojky Adrianko, jj, utíká to a i tobě se to blíží 😉 jj, frčím si pro mrazáčka zítra, děkuju za podporu! 😉

adriana1010
8. kvě 2012

@veverka.terka Jj, Terezko ještě jsem se chtěla zeptat, my máme klasický spermiogram, bez fragmentace DNA, ale můžu si přesto zažádat ke klasickému isci tu metodu pisci? Je to navíc tři tisíce, což mi nepřijde tak moc a je jistota, že vyberou tu správnou spermii, nebo je nutné předchozí vyšetření?..

veverka.terka
8. kvě 2012

@adriana1010 nee, určitě není podrobný spermiogram a fragmetace DNA podmínkou, abyste si mohli nechat metodu PISCI, určitě můžete, pokud chcete....

adriana1010
8. kvě 2012

@veverka.terka Jasně, protože mě přijde zbytečný platit 2500 za vyšetření s nejasným výsledkem, to raději rovnou zaplatím 3000 za pisci a mám jistotu, že vyberou dobrou spermii a když to nevyjde, tak aspon vím, že to nebylo ze strany partnera ale opět spíš špatné vyjíčko...nebo tak nějak jsem si to vysvětlila 🙂

veverka.terka
8. kvě 2012

@adriana1010 no, já si teda nemyslím, že je to vyšetření úplně zbytečný, určitě vědí, proč se dělá a i my sme si ho nechali udělat a člověk pak ví, zda je DNA spermií v pořádku, víš...ale to je vaše věc Adri, poraďte se ale určitě i v Heliosu.

adriana1010
8. kvě 2012

Nemyslím, že je zbytečné,to určitě ne, jen když jsme rozhodlý tu metodu PISCI udělat, tak sem si říkala, že už ho přímo nepotřebujeme.Už jsem zmatená :(, tolik rozhodnutí, to je děs...A jak dlouho to vyšetření trvá ? 10 dní? Abysme ho případně ještě stihly.

veverka.terka
8. kvě 2012

@adriana1010 Adri,.no, já nevím, jestli ta metoda PISCI by odhalila i nějakou DNA chybu ve spermiích, tak dalece tomu nerozumím,, fakt netuším. a myslím, že trvá těch 10 dní, jak píšeš....už nad tím tolik nepřemýšlej, oni přece ví, co je nejlepší a poraď se kdyžtak v heliosu, zbytečně se tím trápíš a užíráš...

adriana1010
8. kvě 2012

Já vím, poradím se s něma, jak tam půjdu ted na krev, už nad tím nesmím tak přemýšlet, pořád čtu na internetu, zkoukám co ještě udělat..no není minuta kdy bych to neměla v hlavě..:(, musím se něčím zaměstnat..

veverka.terka
8. kvě 2012

@adriana1010 to bys teda měla, se něčím zaměstnat 🙂 je jasný, že se nedá na to nemyslet, ale zbytečně se nedeptej a nezkoumej, co všechno by se mohlo zase stát a co by kdyby....určitě sou tam lidi na pravým místě a chtějí pro tebe udělat maximum, aby se to podařilo, ale bohužel doktoři a medicína není všemocná ☹ optej se jich, ať máš jasno a nešpekuluj nad tím tolik! 😉 😉 😉

adriana1010
8. kvě 2012

ted zkusím jít něco uvařit 🙂 aspon chvilku budu mít pokoj a jak píšeš, nechám to na nich, aspon to nebudu muset rozhodovat já 🙂

veverka.terka
8. kvě 2012

tak zítra jdu pro mimouška, snad se mu u mě bude líbit víc než poprvé...ale beru to víc s rezervou a zatím nervičky nepracují 😉

jananovacek
8. kvě 2012

@veverka.terka Teri, budu na tebe moc myslet a drzet palecky!!!! 😉

jananovacek
8. kvě 2012

@adriana1010 No Adri ja taky myslim, ze nad tim moc dumas...ja jsem teda taky dumala a nechtela nechat nic nahode, ale pak jsem to finalni rozhodnuti na zaklade vsech vysledku nechala na nich - vi co delaji 😉

veverka.terka
8. kvě 2012

@jananovacek děkuju Jani 🙂
@adriana1010 souhlasím s Jančou 😉

jananovacek
8. kvě 2012

@veverka.terka No fakt holky, všechno šlo mnohlem líp, když jsem od toho odpojila hlavu 😀

adriana1010
8. kvě 2012

Já vím děvčata 🙂, jen chci udělat maximum co můžu, nejradši bych pod ultrazvukem zůstala celých 10 dní po transferu a sledovala každý pohyb embria, ještě, že to nejde 😀 😀 😀 Dala jsem si slib, že si naplánuju každý den po transferu tak, abych neměla čas nad tím přemýšlet 🙂, i když uvidíme, jak to dopadne 😅

adriana1010
8. kvě 2012

@veverka.terka Terezko doufám, že jsi výborně naladěná a natěšená na zítřek 🙂), zítra už budete spinkat dva nebo dvě 😉

veverka.terka
8. kvě 2012

@adriana1010 tak kdyby něco takovýho šlo, s tím ultrazvukem, taky bych do toho šla 😀 😀 😀 Adri, sem dobře naladěná a natěšená, ale mám i dost strach...ale sem docela zatím v pohodě 🙂

veverka.terka
8. kvě 2012

@adriana1010 dej mi nějakou inspiraci, co budeš mít v plánu...hlavně ne žádný ruční práce-pletení, vyšívání 😀 😎

danielahe
9. kvě 2012

Dobre rano vsem 🙂

@veverka.terka Tak kdy jedes pro mimouska? 😉

adriana1010
9. kvě 2012

@veverka.terka Terezko všechny na Tebe myslíme 🙂, drž se a vůbec se neboj, dobře to dopadne 😉
Inspiraci? Já toho mám tolik, ale jsem zvědavá jak se budu cítit a co mi můj zdravotní stav dovolí 🙂, ale určitě máme naplánované kina, pikniky, zahrádky se zrmzlinkou 🙂, procházky, natáhnout se na dece a odpočívat někde u vody 🙂, jet na chatu, zkrátka dělat všechno bez miminkovské tématiky 😀 A kdybych ležela doma, tak mám stáhnutých asi 50 nových filmů, který by mě měli cca 3 dny vydržet 🙂, pak sem si stáhla celé série Sexu ve městě 🙂 a Přátel, aby mě něco rozsmívalo 🙂 a zařekla jsem se, že se na to nebudu dívat dřív, než po trasnferu, asi jsem šílená 😀 Už mi to vážně leze na mozek 😎

ivetka77
9. kvě 2012

Ahoj Terko,ja jem ted podle me doktorky 13+3 😵 😵

ivetka77
9. kvě 2012

@veverka.terka Jinak mooc na Tebe myslim, uz mas urcite mimiska v briska-pekne si je hlad, at se mu tam libi! 🙂

ivetka77
9. kvě 2012

@adriana1010 Nejsi silena, to je nahodou bezva napad-jeste si porid zasobu popcornu a kino manie muze vypuknout 😀 uplne te vidim 😀