Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

flyaway
14. únor 2012

@janijacek No já věřím, že po návratu z lázní se zadaří i jí, jednou se ta smůla zlomit musí, ne? 🙂
Tak jen dál pokračuj v tom bezproblémovém těhotnění, doufám, že si z Tebe vezmu příklad! 🙂

janijacek
15. únor 2012

@flyaway Tak zatim si ho beres 😀 Navic mas take mimco made in Helios, takze stejna znacka, stejna kvalita,ne? Urcite tu budeme mit bezrpoblemove tehotenstvi vsecky 😀 Pred casem jsem se videla s teruberi-potkaly jsme se na zvuku v Heliosu, porad jsme po sobe pokukovaly, az jsem to nevydrzela a zeptala se, jestli je to ona 😀 , ta uz to tu take pekne flaka, ale tehotensvi ma take v pohode...tak drzim pesti na vsem,at se dari az do konce!!!

veverka.terka
15. únor 2012

ahojky holky, chtěla bych se optat, měly ste někdo problémy při stimulaci s bolestí hlavy? mě pobolívá v podbřišku, to je asi normální, ale i hlava. ne nijak silně, ale vytrvale už 3.den. dík za radu.

daguli
15. únor 2012

@veverka.terka Ahoj, me teda slabe bolelo brisko a migreny mam permanentni,tak tam jsem si niceho nevsimla..ale myslim, ze tohle bude normalni-to budou ty hormooony...ale kdyby ti to prislo divne, zavolej pani koordinatorce a budes mit jistotu a klid... 😉

ivetka77
16. únor 2012

Ahoj holky, uz vime vysledky, mame 3 miminka zdravy a to jedno bylo nemocny ☹ Ale hlavni je, ze ted mame tri pokusy na miminko!! 😵

ivetka77
16. únor 2012

@daguli Zitra drzim pesti na transfer!!! 😉

danielahe
16. únor 2012

@daguli ahoj, drzim pesticky na transfer 🙂
@ivetka77 tak to gratuluji k 3 mimouskum, hodne stesticka pri transferu 🙂
@veverka.terka , ahoj, me bolelo bricho taky, nevim sice od kdy, ale byla jsem hooodne nafoukla, jak mi to tam rostlo 😀

danielahe
16. únor 2012

No tak uterni UTZ vysel snad ok, delozni sliznice byla 6-7mm, nekde jsem cetla, ze by mela byt 9 pro uhnizdeni mimouse, ale bylo mi receno, ze tech 7 staci. Nevite nekdo neco o tom 🙂. Pokud me do nedele nic neskoli a mimous se rozmrazi a bude vse ok, jdu v nedeli na KET.....tak uvidime jestli se drobek udrzi nebo me ceka cele to kolo jeste jednou 😠 .Vsem preji krasny den, i kdyz je tam celkem chumelenice 🙂 .

daguli
16. únor 2012

Ahoj holky, dekuju!!! 😵

daguli
16. únor 2012

@danielahe Tak ja myslim,ze tp staci, vic jsem snad nikdy nemela...

hanulka0102
16. únor 2012

@ivetka77 Taky moc drzim palecky!

hanulka0102
16. únor 2012

@daguli A tobe taky 😉

ivetka77
16. únor 2012

@hanulka0102 dekuji!!!A kdy Ty planujes KETik? 😉

hanulka0102
17. únor 2012

@ivetka77 No myslela jsem si ze hned, ale asi pockame az na jaro...na jare to tak priroda chce, tak to urcite bude snazsi 😀 Bojim se dalsi virozy, uz bych to asi znova zazit nechtela, takze radsi jeste mesic nebo dva pockame. Co ty? Jak je?

janijacek
17. únor 2012

@danielahe Ahoj,ja mela sliznici 7 mm a miminko se chytlo, tak neboj 😉

janijacek
17. únor 2012

@hanulka0102 To se Ti nedivim, po takove zkusenosti...virozy ted cihaji na kazdem rohu...na jare uz pujdes na jisto! 😉

hanulka0102
17. únor 2012

@daguli Tak co, jaky to bylo? Byli na tebe hodni? 🙂

daguli
17. únor 2012

Ahoj holky, tak dnes jsem si byla pro mrazacka, uz ho mam pekne v brisku, jipiii! 😵 Potransferu jsme si s manzou udelali prijemne odpoledne-sli jsme do nasi oblibene kavarny a pak do kina, proste supeeer 😵

@hanulka0102 Ano, byli super, pani embryolozka i pan doktor Sula-doktor Texl tam toitz dnes nebyl...ale se Sulou byla taky sranda 😀
@ivetka77 Ivetko, tobe opozdene gratuluju k mrazackum! 😵

jananovacek
17. únor 2012

@daguli Drzim moooc palce, at je mu u tebe teplicko 😉

veverka.terka
18. únor 2012

@daguli taky moc moc držím pěsti, ať se zadaří!!!

veverka.terka
18. únor 2012

@danielahe budu na tebe moc myslet, aby šlo všechno, jak má být a byl z embryjka krásnej mimoušek 🙂

veverka.terka
18. únor 2012

nemohla sem sem tedka 2 dny kouknout, měla sem 2 dvanáctky v práci a dneska noční ☹ pokračuju v píchaní injekcí a dobrý 🙂 akorát mě pořád bolí hlava a su děsně unavená, tak nevím, jestli z toho nebo z nečeho jinýho....
mějte se krásně,užijte si nemrazivý víkend a všem ať se moc moc daří.

ivetka77
18. únor 2012

@hanulka0102 Tak ze bychom radeji s transferem pockali take az na jaro? Hm..ale asi neeee, to bych nevydrzela 😀 Uz ho chci taky do briska!!! 😵

ivetka77
18. únor 2012

@veverka.terka Ahoj,snad ne nejaka chripka nebo viroza...doufam, ze na sebe davas pekne pozor,abys na transfer pak byla pekne v pohode 😉

ivetka77
18. únor 2012

@daguli Dekuji a moc na tebe myslim, at to vyjde!!! 😵 😵

veverka.terka
18. únor 2012

@ivetka77 to snad nee, nevím, co se děje...snad to nic nebude. dávám na sebe pozor, ale v práci se to moc nedá a hlavně o tom nikdo neví, takže žádný úlevy nemám a když zvedám nějakýho 120kg člověka, tak je to síla...☹ ale stejně asi brzo pudu na neschopenku a budu mít klid

danielahe
19. únor 2012

@veverka.terka ahoj, dekuji za podporu 😉 , ja myslela, ze jak si zacnes pichat injekce, tak zustanes doma 🙂 , hodne cecka a magnesium a bude lip...ja v pondeli jeste resila, jestli to nemam odpiskat, pac me bolelo v krku, po vitaminový kure uz je ale dobre 😎 .myslim na tebe.pa

danielahe
19. únor 2012

@daguli ahoj tak at se tam mimisek pekne zavrta 🙂

danielahe
19. únor 2012

@janijacek , dekuji za uklidneni, jak se to jednou nepovede, tak clovek zacina sam resit, co je spatne a co by pomohlo...trosku panika 😀.pa

danielahe
19. únor 2012

Tak v jedenac si jdu pro naseho snehulacka, no uvidime jestli bude natolik silny, aby u me zustal 🙂 , pa a vsem krasnou nedeli