Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

adriana1010
23. kvě 2012

@veverka.terka však jak to bude potvrzený tak razím za tebou a protáhneš mě zase ty 🙂, když se bude danči chtít, pojedem spolu 🙂, uděláme si krááásný výlet 🙂

veverka.terka
23. kvě 2012

@adriana1010 to víš, že jo, už teďka se těším 😉 😉 😉

adriana1010
23. kvě 2012

@veverka.terka super 🙂, tak já si jdu ještě lehnout, jsem grogy 🙂, zatím pa děvčátka, hezký den !

danielahe
23. kvě 2012

@adriana1010 uvidis, kdyby to byl problem, tak by nam to v heliosu rekli, ze se nemame pribizovat k zasuvkam 😀 😀 😀

danielahe
23. kvě 2012

@veverka.terka sonduji, kam muzu na dovolenou, tak se klidne upisu s neschopenkou na tyden k vam na baracek i s jirulou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veverka.terka
23. kvě 2012

@danielahe jo, fakt?! 😀 ale museli byste pracovat 😀 😀 😀 a celá zahrada je zaskládaná cihalma 😎 a myslíš, že fakt jde, že si přepíšeš na nějakej čas místo pobytu na PN, i třeba do zahraničí? mně se to zdá divný...

danielahe
23. kvě 2012

@veverka.terka ja jsme nekde cetla, ze to jde i do zahranici..nevim, jak by reagovali na hotel, ale pokud tam bude adresa nejakeho bytu, tak proc ne,v eu jsme, tak co 😀 , ale v ramci cr to jde, na jedne diskuzi jedna mamca rikala, ze uz si to menila 2x, tak snad jo, v lete jedu za kamoskou do uherskeho hradiste na tyden, tak to musi jit 😀 🙂

pepitas
23. kvě 2012

@jananovacek Na pojišťovnu mám ještě nějaký cyklus k dobru, protože dvakrát se nekonal transfer. Ale netuším, jestli by to šlo nějak udělat s tím darovaným embryjkem. Každopádně manžel má teď nějaké problémy v práci, takže nebudeme mít peníze ani na splátky, natož na embryjko. Je to hrozné, nevím, kdy se nás ta smůla pustí. ☹ Asi si budu muset najít třetí práci, ale to už netuším, jak to budu stíhat. Už teď je to docela náročné.

veverka.terka
23. kvě 2012

@danielahe tak jo no, mně se to prostě zdá divný...a jak ti tam budou hlídat vycházky?to jako může dojet kontrola někam tam? já bych strašně ráda třeba jela jenom jeden den na výlet, ale mám strach.....

pepitas
23. kvě 2012

@daguli Akorát jsem v tom ceníku nepochopila, proč darované vajíčka stojí stejně jak už hotové embryjko.

danielahe
23. kvě 2012

@pepitas chudaku, to je strasne, kdyz se neco posere, tak vsechno ☹ , taky to znam to i na posranyho zachod spadne, nebo tak nejak se to rika...urcite se to ale vsechno otoci a bude dobre, jednou vas ta smula musi opustit, jste oba vporadku, mate krasnou zdravou holcicku a zbytek se doresi, uvidis... 😉

danielahe
23. kvě 2012

@veverka.terka no prave na vylet asi ne, ale pokud si napises adresu pobytu nekde jinde, tak to jde...ale adresa pobytu treba 5.6. Karlstejn, to by asi neproslo 😀 😀 😀 😀

pepitas
23. kvě 2012

@danielahe Je to tak, když se sere, tak se sere. Tych problémů už je tolik, že už si říkám, že to nemůžu ani unést. U mě bohužel ani to zdraví není ideální. Aspoň z dcerky mám radost, to je fakt...

danielahe
23. kvě 2012

musis verit, kdyz jsem na tom byla fakt blbe, ak jsem si rikala, ze na tom nejsem tak spatne, aby nemohlo byt jeste hur 😠 , urcite se to obrati, kamoska mi pujcovala knizku, jmenuje se miluj svuj zivot, tak se pise hodne o pozitivnim mysleni....precetla jsem jen par stranek, ale ta autorka te uci, milovat sebe sama a svuj zivot a tim, ze mas pozitivni energii, tak na sebe poutas to dobre....... 😒 , drz se a hlavne se usmivej, urcite to dobre dopadne 😉

pepitas
23. kvě 2012

@danielahe No, mamka mně pořád říká, ať myslím pozitivně, ale i když se snažím, tak stejně nic. Zkusím tu knížku sehnat a přečtu si ju. 🙂 Třeba to pomůže... 🙂

danielahe
23. kvě 2012

@pepitas ja bych ti ji klidne poslala, ale prave neni moje 😒 , napsala to Louise L. Hay - Miluj svuj zivot 🙂 ..a mamka ma pravdu 🙂 , dokud nejde o zivot, nejde o nic 😉 😀 , teda skoro 😉 😉 😉 😉

pepitas
23. kvě 2012

@danielahe To já ji někde seženu, neboj.... A pak už budu mít jenom štěstí... 😀 😀 No jo, ony ty mamky mají většinou pravdu... 😒

danielahe
23. kvě 2012

@pepitas ja to jirkovi taky rikam...nerikala jsme ti to? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a on, jaktoze mas vzdycky pravdu? 😎 😀

pepitas
23. kvě 2012

@danielahe Jj, je to tak... 😀

danielahe
23. kvě 2012

no nic moc se mi nechce,ale musim jit koupit kralikovi granule, tak zatim papa a moc tu nekecejte, at tu nemam mocstranek na cteni 😀 😀 😀 😀

A musim od pc, Terez me s tema kocarkama nakazila, jeste jsem nasla adepta znacku jane 😉 papa holky

ivetka77
23. kvě 2012

@pepitas Ahoj,to taky moc nechapu,ale asi bud rada,ne? 🙂 Vis, mozna je to pro to, ze kdyz si vezmes darovany vajicka a pouzijes spermie manzela,tak vlastne nevis, co z toho bude,ze?Protoze treba muzou byt spatny i spermijky, co?A nebo jsou spermijky dobry a budes mit vic embryjek...ale na zacatku nevis... Takze vlastne to cely embrio uz je takova jistota, tak mozna proto to stoji stejne...Podleme je to stejny jako kdyz jdes poprvy na IVF a nevis, co z toho bude,takhle uz mas embryjko jasny...

ivetka77
23. kvě 2012

@danielahe Holky, kdyz rikate,tak to si taky prectu 🙂

ivetka77
23. kvě 2012

@danielahe
@adriana1010
Do brusli jdu s vami 😵 😵

danielahe
23. kvě 2012

@ivetka77 budeme muset dat rezervaci na stezkud..od - do jezdi heliosacky 😀 😀 😀

werinka1
23. kvě 2012

Ahoj, tak sme objednaní na 4.června!!!! Docela mam radost. Vyžádala jsem si přímo Texla a prý ty konzultace dělá on. Takže v 11 hod na spermio a pak v 13.15 hod konzultace. Dneska mě nakrkli v CARu kam jsem doteď chodila. Zítra jsem měla přijet na krev (80 km tam, 80 zpět) a já tam volala, že jsem dostala MS a test negativní. A že prej musim stejně přijet na krev. Skoro jsem chtěla křičet ať mě sakra nechaj bejt. Nakonec jsem se s dr. domluvila, že si teda dojdu tady v Sušici k praktický. Prý se musí vyloučit případné mimoděložní. Ale já mam úplně negativní test a MS úplně klasickou. Myslim, že kdyby to bylo mimo, tak to bude vypadat trochu jinak....No nic. Zítra ráno dojdu na krev a kapitola uzavřena.

veverka.terka
23. kvě 2012

@werinka1 to je fajn, že ste domluvení, to je za chvilku a uvidíš, že vám začně nová etapa života a budete spokojení a mimoušek se zadaří 😉 teda, to je blbý, když bys měla na krev tak daleko a už stejně víš, že je skoro zbytečný...njn, to víš, oni z toho mají peníze a je jim fuk, že musíš přijed tak zdaleko, ještě že sis to dmluvila takto, jak píšeš

jananovacek
23. kvě 2012

@werinka1 Taky myslim, ze za nezavaznou konzultaci a spermio nic nedas...aspon uslysis dalsi nazor. Pan primar je super, urcite budete spokojeni, my teda jsme 😵

jananovacek
23. kvě 2012

@veverka.terka Hele Teri, to je ta konferene, co si o ni mluvila? http://www.facebook.com/#!/SanatoriumHelios a jak si na ni prisla? Ja bych tam taky priste chtela jit 🙂

veverka.terka
23. kvě 2012

@jananovacek jj, Jani, to je ono, vidíš, ani sem se nedívala, že je to na FB. no, ono to bylo ale jenom pro zdravotníky víš, to je v rámci celoživotního vzdělávání, tam nemohla jít veřejnost. a přišla sem na to tak, že to měli na stránkách heliosu.

ivetka77
23. kvě 2012

@werinka1 Tak teda definitivne vitej do party-snad se Ti take postesti tak rychle,jako nam!