Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

ivetka77
23. kvě 2012

@danielahe 😀 i tak tam bude jak koukam pekne nacpano 😀

jananovacek
23. kvě 2012

@veverka.terka Hm, to je skoda, urcite to bylo zajimavy, tak treba budou mit nekdy i neco pro verejnost 🙂 nebo aspon pro me, hrozne by me to zajimalo...teda mam takove tuseni, ze to asi delaji dobre 🙂 ale takova konference musi byt super. Bylo tam asi hodne lidi, co?

werinka1
23. kvě 2012

@ivetka77 🙂 Už už už aby to bylo 😉

danielahe
24. kvě 2012

Dobre rano holky 😀

veverka.terka
24. kvě 2012

@jananovacek jj, bylo tak tam kolem 100 lidí a třeba fakt někdy něco bude i pro veřejnost 😉 ale Jani, neboj, fakt, to co povídají nám v Heliosu, tak tam říkali taky, akorát trochu víc odborně a víc podrobně, ale určitě dělají všechno správně, to můžu potvrdit!!! 😉 😉 😉

veverka.terka
24. kvě 2012

@adriana1010 Adri, tak co, jak proběhla dnešní kontrola? myslela sem na tebe...šup sem se zpávičkou 🙂

pepitas
24. kvě 2012

@ivetka77 Ahoj, u nás by stejně asi darované vajíčka byly k ničemu. Manžel má špatný spermiogram, takže by to byly opět jen zbytečně vyhozené peníze. Teď to necháme tak a třeba někdy vyhrajem ve sportce a půjdem si pro embryjko. 😀 😀

cuddle
24. kvě 2012

@werinka1 tak super, ze jste se dohodli 🙂

veverka.terka
24. kvě 2012

@cuddle a jakapak si dopadla s testíkem ty? sem napnutá, od rána na tebe myslím....

cuddle
24. kvě 2012

@veverka.terka moc se nechci rozepisovat, testík je pozitivní, ale čárka není uplne jak by mela byt na 11 den po KET, nicméně hned ráno začaly mé dobře známe křeče v břiše a po navsteve wc ruzovy toaletak, takze predpokladam uplne stejny postup jako minule, kdy jsem uz na krev sla a normalne krvacela - krev mam zitra , takze uvidime jak to dopadne

veverka.terka
24. kvě 2012

@cuddle achjo, to mě mrzí ☹ ale neztrácej naději, třeba to vyjde....budu moc držet palce a moc ti to přeju!

veverka.terka
24. kvě 2012

holky, tady je dneska nějak mrtvo.... 🙂

danielahe
24. kvě 2012

@cuddle ahoj a nechces si tam zajit pro tu injekci agolutinu? 😒 , ja vim, ze jsis prosla silenou cestou, ale trba to nic nebude, ja krvacela 8 den...mne nastesti agolutin pomohl 😉 ...budu myslet na tebe, aby to dopadlo dobre

danielahe
24. kvě 2012

@veverka.terka tak co, uz se nemuzes dockat utz? 😉

daguli
24. kvě 2012

@cuddle Tak drzim pesti a preji moooc stesticka,to uz musi byt on!!! 😵

daguli
24. kvě 2012

@cuddle Jejda,ctu to az ted...no nezapomen,ze stale neni nic ztraceno...zavolej do Heliosu, neco Ti jiste poradi...

daguli
24. kvě 2012

@cuddle moc na Tebe myslim...

veverka.terka
24. kvě 2012

@danielahe to víš, že se těším, a jak 😀 mám strach, aby tam mimoušek ještě vůbec byl, zítra si jenom pro svoji jistotu udělám testík 😎

daguli
24. kvě 2012

@veverka.terka A kdy ze mas ten utz? Neboj prdolka se z briska na tebe bude ucite krasne usmivat: 😵 😵

daguli
24. kvě 2012

@veverka.terka To by bylo super,kdyby udelali prednasky pro verejnost...take bych se tam mchtela jit podivat...

cuddle
24. kvě 2012

@danielahe nechci injekci - minule mi ji dali a mela jsem diky tomu asi jeste horsi prubeh, pac ty krece se zhorsily, asi diky tomu, ze telo chtelo nejak pracovat a injekce to brzdila, ale nedokazala zastavit
uvidim jak mi bude zitra, kdyz uz tam budu

cuddle
24. kvě 2012

@daguli diky

veverka.terka
24. kvě 2012

@daguli za týden, ve čtvrtek-to je ještě dlouho 😒 kéž by se držel a nepustil 😉 jo, tak to nevím, ale fakt to bylo fajn,ten seminář, stálo to za to 😉

daguli
24. kvě 2012

@cuddle cuddli,ale nektery holky pisou,ze jim zvedly utrogestan,vazne tam radeji zavolej at nic nepodcenis...

daguli
24. kvě 2012

@daguli Neboj,uz to utece 😉 A urcite je zavrtanej az po usi 😉

veverka.terka
24. kvě 2012

@daguli a ty už cítíš mimouška, jak se hýbe? 🙂

danielahe
24. kvě 2012

@veverka.terka neboj mimous tam bude, nema kam utect 😀 , terousku kdyz jsi ta studovana sestrcka, vis neco o pasovem oparu?...muze se snim clovek lecit 4 mesice, nebo to uz jsou jenom nejake ty pridatne komplikace?

cuddle
24. kvě 2012

@daguli minule jsem ho mela polykat, ne zavadet, volala jsem vysledek a dojdu zitra na krev
kdyby to bylo jen to spineni, tak to je dobry, problem jsou ty krece..... 😒

danielahe
24. kvě 2012

@cuddle jak pise daguli s tim utrosem, ja jsem ho pak musela polykat a brala jsme ho 2-2-2.....uvidis, jak embryjko zabojuje 😉 myslime na tebe a drz se.

veverka.terka
24. kvě 2012

@danielahe snad tam bude 🙂 Dany, určitě se s ním může člověk léčit tak dlouho, taky sme měli v práci už dost lidí a pásovým oparem a každýmu to trvá kapku jinak, taky podle toho, jak to má rozsáhlý a jak dlouho to nechal bez léčby, někomu pomůžou jedny léky, někomu dvoje.a masti se aplikují hodně dlouho, až do úplnýho vymizení a to klidně trvá i půl roku...ta tvoje tchýně to ještě pořád má?kde to má na těle?