Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

cuddle
1. črc 2012

@veverka.terka my jedeme jen na chalupu, ale to mi stačí - a v září pak Krkonoše, letos jen ČR, holt na nic luxusnějšího letos nevyslo...

jinak věciček krásných spousta, měla jsem ted supr kup, ze jsou tam opravdu paradni kousky, hlavne tricenka, ryfliky, takze jsem byla spokojena, vse bych oblekla klidne svemu ditku, takze si myslím, ze maminky budou spokojene

veverka.terka
1. črc 2012

@cuddle však to stačí, hlavně, že člověk vypadne pryč 😉 určitě ti udělám kšeftík, až se dozvíme, co to bude 😉 😉 😉

cuddle
1. črc 2012

@veverka.terka no jo presne tak, me staci jen relaxovat a byt mimo mesto a praci 🙂
no tak to se budu tesit, az budes vedet pohlavi dej vedet a neco vymyslime, nejaky setik nebo mix - je mozne samo se pak domluvit a prijit i osobne preci jen je to neco jineho si to osahat 🙂

adriana1010
2. črc 2012

Holkyyyyy 🙂, tak mame dve srdicka 🙂, hlavicku, telicko a vse ok 🙂, ted jdu az 11.7. Uz do poradny k bilkove a v 30.7. Nt screen. 🙂

veverka.terka
2. črc 2012

@adriana1010 to je krása!!! 🙂 tak vidíš, už bude všechno jenom dobrý 😉

danielahe
2. črc 2012

cau holky, tak dneska po dlouhem stavkovani jsme neco doma uklidila, jeste my zbyva detsky pokoj, obyvak a koupelna... 😝 😝 a navic jeste mam pradlo na zehleni,ale to az zitra 😎 . Lidi dneska jsme rekordne spala asi 10 hodin, posledni dobou jsme strasne unavena, nechapu z ceho, kdyz nic nedelam 😀 😀 😀 😀 😀
@adriana1010 jinak gratulace k srdickum 🙂

ivetka77
2. črc 2012

@adriana1010 Adri to je parada! Tak ted uz ty dva bojovniky v ceste na svet snad nic neohrozi!! Gratuluju a uzivej si spokojeneho tehotenstvi! 🙂 😵 😵

ivetka77
2. črc 2012

@danielahe No,to mi povidej, v tech vederech...ja jen lezim a funim, uz ani k pocitaci se mi nechce chodit,protoze od nej jde teplo 😀 Ja teda na uklid prdim,leda az pominou ta vedra...ikdyz za tyden mozna budu mluvit jinak 😅

veverka.terka
3. črc 2012

ahojky, kdepak se všichni couráte?! 😀 jak se vám daří zvládat ty úmorný vedra? já mám dneska dobrou náladu, i když je mi dost mizerně a celá snídaně šla do záchodu 😝 ale před chvilou sem dorazila z kontroly a mimoušek krásně roste a už má i nožičky a ručičky, byl krásňoučkej 🙂 🙂 🙂

veverka.terka
3. črc 2012

tady je náš bobeček 🙂

danielahe
3. črc 2012

@veverka.terka no my courame doma, jirka ma zanet spojivek, je protivnej jak prdel, tak ani na planovanou navstevu za tetou se nejde 😠 , takze skacu klem prcka a resime masticku a obklady 🙂 .zitra mam naroszky, tak pecu nejakou buchtu apson..a potim se jak prasatko 😀 😀 😀 😀 , naststi korpus je hotovej a ted jenom krem...no a pak jeste jahodovy dorticek, moje premiera, snad to bude pozivatelny 🙂

Krasny mimousek 🙂 , jen at pekne roste 🙂

kinos
3. črc 2012

@veverka.terka gratuluji ke krasnému miminku, super že kontrola dopadla moc dobře 😵 😵 😵

jananovacek
4. črc 2012

@adriana1010 Ty jooo, tak to fakt velka gratulace 😉

jananovacek
4. črc 2012

@veverka.terka Moc hezky, Teri 😉

adriana1010
4. črc 2012

ahoj holky :(, tak dneska mám teda den, mám šílenej strach o mimoušky.., náš pejsek (německej ovčák), už je mu 14 let..což je úctyhodnej věk je už na tom dost zle, asi před měsícem jsme volali veterinářku přímo domů a řekla, že je ještě zdravej, ono mu nic není, ale na zadní už skoro nemůže a dneska se sekl v brance a šíleně křičel a já mu nemohla pomoct, byl hrozně těžkej , tak jsem brečela jak šílená,křičela a nemohla jsem mu pomoct, pak jsem ho nějak z toho vytáhla..:(, ted u jen leží a knučí, volala jsem at ho přijedou uspat, že ta kráva mi řekla, že mu nic není..., že já hloupá se nechala ukecat, on už zadek táhne za sebou, vůbec na zadní nestoupne, myslíte si, že jsou miminka v pořádku? Já měla šílenej šok ☹ , ted se snažím uklidnit, ale nejde to, pořád brečím..:(, to je hnusnej život, fakt..

ivetka77
4. črc 2012

@veverka.terka Terko to je ale boucek, jak ty nase potvurky doukazou byt rozlomily uz na ultrazvuku, ze? Toci si nas kolem prstu predem 🙂

ivetka77
4. črc 2012

@adriana1010 Adri pejska je mi moc lito, musi to byt tezke, ale nekdy hold zivot takovy je :( A Ty ted musis sebrat vsechny sily, at je to sebetezsi a pokusit se to zvladnout nejlepe jak to jde... Neboj se, jsem si jista, ze miminkum nic neni-jsou to silaci, uz maji prece i srdicka!!!! Tak bud klidna, prestan brecet....To je priroda a te neporucime.. za teto situace bude uspani pro pejska urcite to nejlepsi, co pro nej muzes zaridit..

veverka.terka
4. črc 2012

@ivetka77 jj, je to krásný, vidět že už je to fakt miminko 🙂
@adriana1010 Adri, souhlasím s Ivetkou. prostě hold už má pejsek svoje za sebou a stejně by se akorát zbytečně trápil a vy okolo taky. teďka musím být v klidu, přece mimoušci si nezaslouží takový stresy 😉 🙂

veverka.terka
4. črc 2012

mně je pořád hrozně špatně, už sem z toho dost zoufalá, nikam nechodím, nic nedělám, protože to nejde ☹ ☹ ☹ pořád i hodně zvracím a sem jak mátoha, tolik bych chtěla, aby se to už kapku uklidnilo a mohla si začít těhulkování užívat.....

danielahe
4. črc 2012

cau holky, dnesni kontrola super, malej vazi 560g a nechtel se nechat vyfotit 😠 , ma hlavicku k pateri, furt se vrti, ale asi ma cuch na utz, takze zadna modelka z nej nebude a na 3D utz nejdu, pac by to byly vyhozene penize 🙂
@adriana1010 mimousum nic neni neboj, mne umrela babicka a taky jsme brecela a byla v prdeli...mimi negaticni emoce ustoji 😉 , jinak pejska mi je fakt lito, doufam, ze uz se netrapi.
@ivetka77 neboj zdani klame, ti nas pekne cvici a budou zkouset, kam az muzou zajit 😀 😀 😀 a ver, ze maminky polevuji a deti posiluji svoji pozici 😀 😀 😀 😀 😀 , apson ja u jiruli selhala, ma ma spis za kamaradku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tulipanek82
4. črc 2012

@adriana1010 Adri drz se, pejska bych take strasne orvala, ale mimi jsou dulezitejsi,tak musis hlavne myslet na ne...

tulipanek82
4. črc 2012

@veverka.terka To je nespravedlivy-prvne musis tak strasne bojovat o miminko a pak si to tehu ani nemuzes uzivat...Doufam, ze nevolnosti brzy polevi a bude Ti lepe---

tulipanek82
4. črc 2012

@danielahe tak to uz je mimi peknej cvalik 🙂 A dela drahoty-treba si rika: Nech se mamko prekvapit 😉 Urcite to bude nejakej exkluzivni kousek a fotku jen tak nekomu nedaruje 😀 Ale je fajn, ze se ma takhle cile k svetu, no ne? Uz se urcite strasne tesis,az se narodi,co? 😵 😵

danielahe
5. črc 2012

@tulipanek82 no az se na rodi na to se tesim, ale doufam, ze nebudu rodit 4kg dite 🤐 , i kdyz jirula mel 3800g 🙂 , takova vaha by mi stacila 😅
A co u vas, jak pokracujete? 🙂

veverka.terka
5. črc 2012

@tulipanek82 njn, to už tak bývá...ale netušila sem, že to bude až tak hrozný ☹ musí to přejít!!!už si to chcu užívat a shánět věcičky 😉 a jak ste na tom vy?

tulipanek82
5. črc 2012

@danielahe
@veverka.terka
Ja zatim bastim proveru a zitra bych mela zacit pichat..auvejs 😅

adriana1010
5. črc 2012

Ahoj holky , uz jsem totalne zoufala, zvracim i lok vody, to je fakt normalni? Ja uz tu bolest zaludku nevydrzim :'(

veverka.terka
5. črc 2012

@adriana1010 Adruš, jestli zvracíš až tak moc, že v sobě neudržíš vůbec nic, určitě si zajdi k doktorovi, on ti poradí co dál. minimálně ti předepíše čípky proti zvracení, abys v sobě aspoň něco udržela,takto nemůžeš být, to mimoušům určitě nepřispívá a abys pak nebyla dehydrovaná a nemusela na kapačky.....to já, i když je mi dost zle, tak minimálně jedno jídlo denně v sobě udržím, ale když cítím, že je to moc zlý, tak mám právě taky ty čípky, docela pomáhají a sou právě na tyhle nevolnosti.

veverka.terka
5. črc 2012

@tulipanek82 tak to je super, to už se blíží do finále 😉 neboj, 1. injekce štípne a kapku zabolí, ale ty další budou jenom a jenom lepší, tělo si na to zvykne a do toho břicha je to fakt v pohodě 😉 🙂 budeš píchat sama nebo manžel?

veverka.terka
5. črc 2012

já sem dneska konečně poprvé byla na 2 hoďky na koupáku a bylo to super!dneskä sem měla svůj "lepší" den, zvracela sem jenom ráno a pak žaludek jenom pobublával, ale bylo super se schladit a osvěžit. teďka se k nám žene nějaká bouřka či co, tak manžel s chlapama rychle zadělávají plachtou rozdělanou střechu, abysme neměli v pokojích jezero 😀