Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

veverka.terka
19. lis 2012

@werinka1 no, mně bylo špatně docela dost brzo. začalo mi být zle snad jakmile mi potvrdili těhu podle UTZ a pak asi za 14 dní sem začala zvracet. ze začátku mi bylo jenom blbě a pak sem zvracela celodenně pořád 😠 hele, moc se na to netěš, fakt to není žádná slast 😝

werinka1
19. lis 2012

@veverka.terka 😀 😀 Já teda strašně nerada zvracim - umíram u toho, ale tentokrát se na to vyloženě těšim 😀 😀 😝 Je možný, že po problinkanym dnu, budu mluvit jinak 😀

danielahe
19. lis 2012

@werinka1 ja nezvracela ani jedno tehu, u jirika mi spatne nebylo vubec a u tobika jsem mela jen pocit na zvraceni

werinka1
19. lis 2012

@danielahe Tak to si mě potěšila 🙂

jarmisek
19. lis 2012

@werinka1 Werinko to je krasny! Moc Ti to preju a tise zavidim, taky bych uz chtela videt nejakou bublinku v mym brisku!
Holkyyy vy se tak mateeee! 😵 😵 😵

danielahe
20. lis 2012

@werinka1 🙂 🙂 🙂 niceho se neboj 😉 🙂

werinka1
20. lis 2012

@jarmisek Moc děkuju a seš na řadě!!! 🙂 Já tomu nevěřila a je to tam. (teda zatim neni zdaleka vyhráno, ale máme našplápnuto), takže neboj!!!!!! Za chvíli mi budeš dechat na krk 😀

werinka1
20. lis 2012

@danielahe Už sem tady na koníkovi projela diskusi o volnostech a nevolnostech a já nevim co všechno a spoustu holek psalo, že kdyby jim nerostlo bříško, ani neví, že jsou těhu! A všechno dopadlo ok. Takže si řikam, u každého je to prostě jinak. Ale ...... 😀 😀 už začínam pomalu chytat nerva a to jdu na KO až za 14 dnů. Včera euforie a dneska zas začínam bláznit, jestli to bude ok 😝

danielahe
20. lis 2012

@werinka1 to je normalni,ja taky furt panikarila...taky jaem si delala furt tehu testy ze zacatku,abych se ujistila,ze tam bobecek je 😵 .nekde jsem cetla,ze ti je vic spatne a blinkas,kdyz cekas holcicku,ze to ma co delat s hormonama skrz vajecniky atd.nrumim to vysvetlit 😅 ,ale spolehat se na to clovek nemuze 🙂 ,ja treba tohle tehu nemela tu caru pres bricho,tak jsem si rikala jestli je to dobre...u jirika jsem mela caru jak blazen....a verim tomi,ze jestli budu potrti tehu,tak budu blit jak amina i pri chlapeckovi 😀

veverka.terka
20. lis 2012

@werinka1 já blázním doteďka 😀 v klídku, stejně tomu nijak nepomůžeš, ale uvidíš, že všechno bude v pořádku a budeš se pěkně kulatit 😉 🙂

werinka1
20. lis 2012

@veverka.terka moc doufam, že tu smůlu nebudem mít dvakrát 😒

jarmisek
20. lis 2012

@werinka1 Ja myslim, ze to je typicka tehotenska naladovost -euforie-hysterie-euforie- hysterie..kdyz si vzpomenu na svou segru kdyz byla tehu.... 😀 povazuj to za dobry znameni 😉 A dva tydny utecou jako voda a pak uz si budes v poklidu tehulkovat az do porodu...uvidis!!! 😵 😵

veverka.terka
22. lis 2012

@adriana1010 ahojky Adruš, co se s váma děje? ty se vůbec neozýváš, ani semka nenapíšeš? je všechno v pořádku? 🙂 😉

zuzzu11
23. lis 2012

Ahojte dievcata 🙂 . Ja som tu nova konecne som na MK nasla diskusiu Helios Brno 🙂 . Lebo sa mi zda ako keby zo Slovenska nikto nechodil do Heliosu 😒 . Chcela som sa vas popytat,ak mozem na vase skusenosti a uspesnosti s Heliosom. My chodime k p.primarovi Texlovi a ja si ho zatial neviem vynachvalit 🙂 . Ideme na ivf (je to nase prve )Od dnes si picham Dipherelin a mam dlhy protokol. Prajem Vam vsetkym tehulkam aj cakatelkam na babenka vela stasticka a zdravicka 🙂 .

danielahe
23. lis 2012

@zuzzu11 ahoj, drzim palecky, at se mimisek brzo zadari a podle meho nazoru jsi na spravnem miste a texl je bozi 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jarmisek
23. lis 2012

@zuzzu11 Ahoj, vitej mezi nami 🙂 Texl je fajn clovek-ochotny, vse pekne vysvetli, povzbudi...nas ted prave ceka odber vajicek, tak jsem zvedava...doufam, ze se zadari 😵 Ze slovenska do Heliosu chodi urcite vice lidi, s jednou pani jsem se bavila jednou na ultrazvuku, rikala, ze je z Bratislavy. Pokud to tedy nejsi ty 😀

jarmisek
23. lis 2012

Jinak holky abych nahlasila aktualni stav, tak zitra jdeme na ultrazvuk a uvidi se, jestli uz ukoncime nebo jestli jeste budeme stimulkovat, mame to tak nahrane, pri minule kontrole nam trosku zvysili davky.byl tam pan doktor Fisher-jestli ho nekdo znate. Je taky hrozne fajn,takovy hodnous 😵 Zatim to vypada ma 8 vajusek pry, mam strach, jestli to nebude malo,tak uvidime, treba se jeste nejaky priklube 😵 😵

jajda08
23. lis 2012

Ahoj holky, jsem tady nová, tak se zatím rozkoukávám. Jsem hrozně ráda, že něco takového jako tato diskuze existuje 🙂 V Heliosu absolvujeme první ivf a je to teda záhul. 5.11. jsem byla na OPU a teď čekáme na výsledky z PGD-aCGH vyšetření. Máte s tím některá zkušenost? Jak dlouho to tak trvá? Prý až to bude hotové, ozve se embryoložka sama, ale příjde mi to už dost dlouho. Děkuji za případné odpovědi a přeju vám všem hodně štěstí a hlavě zdravíčka v těchto sychravých dnech.

danielahe
23. lis 2012

@jarmisek drzim palecky, at uz to mate za sebou a v bruchu mas mrnouska 😉 . Neboj osm je dobry pocet, neni dulezite mnozstvi, ale kvalita 😉 🙂
@jajda08 ja mela jen to zakladni vysetreni, co delaji na heliosu, ale to vysetreni, ktere se dela v australii trva priblizne mesic, texl nam rikal, ze se snazi, aby to bylo do dalsiho cyklu, tak vydr a uvidis, ze se brzo dockas 😵

jarmisek
23. lis 2012

@danielahe Jj, dekuji 🙂

jarmisek
23. lis 2012

@jajda08 Jak dlouho to trva, to nevim,ale porad je dost casu, ne? Kdyz je transfer az v nasledujicim cyklu...Neboj, do te doby vysledky urcite budou 😉 Ja mam OPU teprve pred sebou...

zuzzu11
24. lis 2012

@danielahe ahoj 🙂 . Jeeej dakujem krasne 🙂 . Aj a mam pocit ze sme si spravne vybrali a z p. Texla mam super pocit 😉

zuzzu11
24. lis 2012

@jarmisek Ahoj 🙂 . Nie ja som to nebola 🙂 . Ja om en d patku acala pichat Dipherelin a na krv idem v piatok. Tk ti drzim silno palce aby sa zadarilo aby boli vajicka dobre a bolo ich dost 🙂 . A idete rovno na ET alebo pojdete na KET? My sme i dali este PGD takze ET budeme mat asi az v januari. Baby a chcela by om sa Vas opytat ako ste znasali stimulaciu? Ja len druhy den picham Dipherelin, tak dufam ze bude vsetko ok 😉 .

janina83
25. lis 2012

Ahoj holky tak malinko jsem vás dočítala my se chcem taky obednat k vam do brna akorat me malinko desi ta dalka jsme az LBC kraje ale pokut byto melo vyjit tak zato clovek da vsecicko.Jinak mame poslední pokus tak se chci sverit opravdu do dobrych rukou ale nemam teda z brnem opravdu zadne skusenosti budu rada kdyz se semnou podelíte .Psala jsem si z nejakou mudr..doporucuje mi pgd po dvouch neuspesnych ivf.Zavadeli mi mimisky i kdyz jsem mela moc nizkou slyznici tak se mudr divila ze mi udelaly transfer nevím ale uz do LBC nikdy nepujdu tak jsme docela dost sklamany

danielahe
25. lis 2012

@janina83 Budu prat aby se vam to povedlo, co nejrychleji 😵 . V heliosu vi, co delaji, takze pokud neni zadna velka zdravotni prekazka, tak tehule bude za chvilicku 😵 . Nechapu, ze ti zavedou embryjko, kdyz mas nizkou sliznici, to jim muselo byt jasne, ze tam je skoro nlova sance na uchyceni 😠 . Ja mela ted taky pgd a nekolik pojistoven to v heliosu proplaceji, vim o VZP a pak asi jeste 2 pojistovny, urcite je seznam na strankach heliosu. Pokud budes mit otazky ptej se 🙂 .

jarmisek
26. lis 2012

@zuzzu11 Ahoj, my urcite pujdeme na KET, mame PGD,ale ikdyby ne,tak bych stejne asi sla radeji na KET pan doktor Texl me docela presvedcil, ze je to lepsi.Jsou to docela logicky vysvetleni-prirozene pripravena deloha, vetsi pdychicka pohoda a tak, proste same plus 😵 😵

jarmisek
26. lis 2012

@janina83 Ahoj,to dojizdeni neni takova hruza,ja jezdim z Prahy a da se to vydrzet 😉 Nektere kontroly si muzes zaridit i u sveho gynekologa-treba kdyz se jde jen na krev...

jarmisek
26. lis 2012

holky, tak ja hlasim ve stredu OPU...mam dnes zUTZ potvrzeno,ze mam nachystanych asi 8 vajusek, tak doufam, ze teda aspon budou pekne ziveny 😀

veverka.terka
26. lis 2012

@jarmisek to víš, že budou, držím pěstičky 😵 🙂

jarmisek
26. lis 2012

@veverka.terka Dekujiii a jak se mas? Co si noveho porodila na miminko? 😵 😵