Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

katuleb
10. dub 2013

@danaho děkuji Danuško ,zkouším to snad to bude ok...

zuzzu11
10. dub 2013

@katuleb Kaci ja som mala 15 vajicok, 12 bolo zralych a na druhy den som mala 8. A na 5ty den zostali 4. Z toho tri boli vhodne na PgD a zostali nam na koniec 2 🙂. Tak nevesaj este hlavu. Mysli pozotivne na svoje male bublinky, potrebuju to 🙂 . Neboj sa este nic nie je stratene. Drzim vam paste 🙂 .

jawuna
10. dub 2013

@katuleb Myslím, že 15? Měli hodně špatný spermie, přešli z jiného CARu, kde už je cpali do darovaných spermií...sice se oplodnilo málo, ale o tom to fakt není, na konci měli 3 krásný mrazáčky, takže nevěš hlavu, jak píše Danča, 4 je víc než 2...a kolik bys ještě chtěla dětí, prosím tebe ;)

katuleb
10. dub 2013

@jawuna jj je fakt že jedno už mi bude stačit....už 3 mám no... 😉 .docela jsi mě uklidnila,my taky měli špatné spermio tak věřím že v Heliosu umí kultivovat prcky dobře...

@zuzzu11 moc děkuji za milá slova,já jim věřím,musím.....přeci jen ze 4 stačí když vydrží 1...

jawuna
10. dub 2013

@katuleb co bys taky se 4ma dělala 😉 hoď se do klidu a nech to koňovi, dyťs to sama říkala...se tím musíme řídit, ne? stejně nic jiného nezmůžem, akorát můžem prckům držet palce, tak držíííííím 😉

katuleb
10. dub 2013

@jawuna super tak já píšu koňovi a držím palce a děkuju za všechny co držíte vy dva...takže pošli echo do pupika ať tam taky drží co jde..... 😀

trefulka
10. dub 2013

@katuleb piš koňovi na koňovi :D

katuleb
10. dub 2013

@trefulka no jo sice asi samá kobyla ale to taky beru holky a jsem moc ráda že vás tu všechny mám,co já bych si bez vás počala....když nemužu počnout... 🙂

trefulka
10. dub 2013

@katuleb Já se spíš hlásím jako jalovička 😀 I když už ne zrovna nejmladší 😝

katuleb
10. dub 2013

@trefulka ale kušuj,ještě budeš plodit jako mladá kravka neboj a budeš super dojnice.... 😀

trefulka
10. dub 2013

@katuleb právě že už jen JAKO :D Už je krapet líp, doufám ;)

katuleb
10. dub 2013

@trefulka jj ulevilo se aspoň do pátku,musim si připustit že to stejně neovlivním.,....a musim prckum věřit...

jarmisek
11. dub 2013

@dadakin Dani,tak at ty vysledky dopadnou co nejlepe a jsi brzy fit! 😵

jarmisek
11. dub 2013

@katuleb Ahoj Kato, ber to optimisticky, hlavne, ze jsou tam oplozenecci, oni uz se s tim poperou, jsou to maly sikulky, ver jim! 😵 😵 Ze ctyrek oplozenecku prece muzoubyt 4 krasny embryjka a jeste 4 deticky ! 🙂

dadakin
11. dub 2013

Tak holky volala jsem na první výsledky krve a mám malinko zvýšenou štítnou žlázu no super hormony na IVF,zítra volám na bakteriologii co mě našli nenašli?????Jsu zvědavá jestli mě to najdou aji v krvi v Heliosu tam budu mít výsledky příští týden.

kinos
11. dub 2013

@katuleb Držím palušky, stačí přece jedno. Podívej my vycházeli ze 12 a byli jsme na tom podobně, taky španý spermio. Zůstal nám jeden bobísek, který byl ale krásný a na něho se už teď moc těšíme. 🙂. Vůbec to není o počtu!!! Mysli na ně hezky, však to rychle uteče!

katuleb
11. dub 2013

@kinos moc ti děkuju,jen mě zarazilo že se tak málo oplodnilo víš a proto se bojím....

kinos
11. dub 2013

@katuleb Jjj, to ti věřím, jsou to nervy, ach jo.

veverka.terka
11. dub 2013

@kinos božínku, ty seš už 39tt. ?! 🙂 😉 to je mazec...kdy máš termín? ať všechno dobře dopadne a těšíme se na další Heliosátko 😵 😵 😵

katuleb
11. dub 2013

@veverka.terka sice opožděně ale gratuluji k holčičce... 😉

veverka.terka
11. dub 2013

@katuleb díky 🙂

bohužel nestíhám pročítat, občas nakouknu, ale je vás tady kuuupa nových 🙂 😉 moc držím pěstičky, ať se dřív nebo později zadaří 😵 😵 😵

katuleb
11. dub 2013

@veverka.terka to chápu však s malou je chvilka času vzácná,no já ted čekám co embryjka,bylo 12 zralých ale bohužel se oplodnili jen 4 tak doufám, že vydrží....strach je velký... 😒

veverka.terka
11. dub 2013

@katuleb jj, toho volnýho času moc není a pokud jo, tak se snažím ho nějak využít-úklid, spánek 🙂, nákup...jj, to věřím, moc dobře chápu tvoje pocity a nic jinýho než doufat a věřit, se nedá dělat...držím pěsti 😵 😵 😵

katuleb
11. dub 2013

@veverka.terka děkuji za palečka jsou potřeba a co vy máte ještě mražáčky??Měli jste hodně embryjek?

veverka.terka
11. dub 2013

@katuleb právě, že nemáme ☹ měli sme pouze 2, 1. se nechytlo a z 2. máme Julinku 😵 😵 😵 ale odebraných sem jich měla 13, oplodnit šlo 10 a zůstaly jenom 2...takže pokud budem chtít další mimčo, tak všechno znova. ale stojí to za to, je to šíleně náročný, psychika dostává fakt na prdel, ale pokud se pak podaří, je to krása 😉 🙂

jawuna
11. dub 2013

@katuleb Hele, Kačko, doufám, že nebloumáš po webu a nehledáš podobný případy a kdo toho kolik měl na závěr 😎 Mně z toho poprvé málem hráblo, takže vím, že nejlepší je být v klidu a nemyslet na to. Dobrá rada nad zlato, co? 😎 Určitě to bude dobrý, uvidíš.... 😉

katuleb
11. dub 2013

@jawuna děkuji jsi uplná vědma,ale zkoušela jsem to včera a brzy to vzdala,nemá to smysl ...dnes jsem dělala trochu větší uklid...tak jsem moc neřešila
No a ted mi volala moje mamka a umřel našim pejsek,byl puvodně můj a dnes ho museli uspat...ach joooo.. ☹
Takže ted nejsou myšlenky nějak na nic....

jawuna
11. dub 2013

@katuleb Pejska je mi líto, byl nemocný?

katuleb
11. dub 2013

@jawuna Už byl dost starý,bylo by mu za pár dnů 14 let...ale pořád byl čilý,přišlo to celkem rychle...přestal vidět a všechno ho bolelo....ale už je mu dobře... ☹

jawuna
11. dub 2013

@katuleb 14 let je hodně...my máme pejska 9 a vůbec si nedovedu představit, že jednou nebude...Ale smutek vystřídá radost z mimíska...