Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

martulena
30. dub 2013

@jawuna tak díky jsem klidnější 🙂

danaho
30. dub 2013

@martulena držím moc palce. 😉 Jo jo to je uplně normální a jak píše Jawu,vše potřebné v tělě zůstane. Slipovka je v tomhle období nejlepší kámoška 😀

martulena
30. dub 2013

Ahojky tak to mi povídej nakoupila jsem si jich dost do foroty. Tak a jak se cítíš ty 4 den po ketu nebo kolikátý?

januliii
30. dub 2013

Ahojky🙂 tak mam taky od vcerejska prdolku u sebe... 🙂 jak to u vas probiha??? Jste doma nebo normalne pracujete?🙂 hezky relaxujte at tam bublinky u nas zustanou!🙂

jarmisek
30. dub 2013

@januliii Ahoj, graduluju a drzim pesti!Pekne si hlad brisko,at se tam prckovi libi 😵 😵 Ja normalne pracuju,vse je zatim v pohode,tak neni duvod byt doma... 🙂

jarmisek
30. dub 2013

@martulena Take moc gratuluju ke ketiku!Take jsem to mela, tak zadne strachy;)To mas jak s tabletkamaproti kvasinkam,taky vytecou a presto vyleci 😀

januliii
30. dub 2013

Dekuji Jarmisku🙂 dneska jsem jen doma,zitra je svatek..ale od ctvrtka uz pracuju🙂 je lepsi zamestnat hlavu necim jinym🙂 ikdyz doma je dobre🙂)

katuleb
30. dub 2013

@martulena
@januliii gratulace ke ketíku holky.... 🙂
Já mám 7.5 utz a pokud bude vše ok tak na den matek 12.5 ketík... 😉
Holky byli jste všechny na utz před ketem v Brně nebo u svých doktorů??

katuleb
30. dub 2013

Jinak děvčata v kolik večer letíte??? 😀 😅

januliii
30. dub 2013

@katuleb ahojky🙂 diky! No ja byla na utz v brne u dr. Fischera..

danaho
30. dub 2013

@januliii super taky gratuluju a držím palce 😉 Chodím normálně do práce. Dělám celkem všechno jen netahám nic těžkýho.
@martulena dneska jsme 3 den po KEt,den transferu se nepočítá. Vleče se to 😠
@katuleb u své gynekoložky 🙂

januliii
30. dub 2013

@danaho jj,taky se tak snazim🙂 hlavne v klidecku;)

danaho
30. dub 2013

@januliii přesně jak píšeš. Klídek,žádný stresy. A kdo ti dělal transfer? Také jsi dostala fotky embryjka?

januliii
30. dub 2013

@danaho me delal transfer osobne primar Texl🙂 tak snad na spravne mistecko🙂 jasne fotecku mame!🙂

martulena
1. kvě 2013

@katuleb ahoj já byla v Brně. Moc držím palečky aby ti to všechno hladce probíhalo a pak už jenom aby nám vyšli ty vysněné // 😎

katuleb
1. kvě 2013

@martulena děkuji,tobě přeju totéž...musí nám to vyjít.. 😉

jarmisek
1. kvě 2013

@katuleb Ahoj,take jsem byla v Brně 😉

jarmisek
1. kvě 2013

@martulena
@katuleb
Urcite to vyjde! Verte prdolkum, jsou to sikulove! 😵 😵

jawuna
2. kvě 2013

Čauvec holkyyyy, tak jak je? Konečně trochu prší, ten pylový vzduch byl hnus, ani u nás nebylo vidět přes okna 😀 😎

danaho
2. kvě 2013

@jawuna ahojky,já dneska lámu přesně půlku. Jsem 5 den po KET. A nervíky začínají pracovat. Kdy jsi si poprvé udělala test? Chtěla bych vydržet do 10 dne,ale nevim nevim. U nás taky prší ale od víkendu je tu zima celkem pořád,takže se těším až se oteplí a konečně snad vyleze puňťa. Co ty jak je? 🙂

jarmisek
3. kvě 2013

@danaho Vydrz to!Driv to nema smysl-nenajde s dve carky a zacnes se zbytecne stresovat a to mimiskovi urcite neprida....ja testila az 10 den.Zkus se nejak zabavit-nakupy, kino, divadlo, oblibene filmy, cokoliv!Jen ne testikovani! 😉

jarmisek
3. kvě 2013

@jawuna Ahoj, jde to, jsem ted v idealnim tehu obdobi,tak si uzivam🙂 Co Ty? Vse v poradku?

martulena
3. kvě 2013

@danaho Ahojky já jsem dnes 4den po ket a zatim žádné příznaky. Jenom mě občas pobolívá v podbříšku. Jinak ni cítím se úplně normálně. A co ty máš nějaké příznaky? Vydrž, já budu testit taky až 10 den ať se zbytečně nenervuju.

danielahe
3. kvě 2013

@martulena
@danaho
@januliii tak at se miminkum libi v nove garsonce 😉 🙂 ............ja testila uz 8. den, neviydrzela jsem do 10 🤐 a uz jsem tam mela 2 😉

danaho
3. kvě 2013

@jarmisek @danielahe Ahoj holky,pokusím se to vydržet. 2x se mi embryjko chytlo a to jsem měla právě ducha už 7 den. Ale při tom biochemickém mi čárkla nesílila a pak se ztrácela. A to už bych nechtěla zažít. Takže asi fakt vydržím.
@martulena příznaky se nedají sledovat. Alespoň u mě ne. Měla jsem je stejné když jsem otěhotněla i když se embryjka nechytla. Už mě 2 dny děsně bublá břicho a píchají mě občas vaječníky,hlavně ten pravý. O víkednu bych měla mít termín MS a tak si i připadám. Příznaky jako před MS. Ale nemusí to vůbec nic znamenat. 🙂

martulena
3. kvě 2013

@danaho To bude dobrý uvidíš musíme tomu věřit. Nesmíš na to tolik myslet nějak se zabav. I když ono se to říká. Já mám chvíle kdy si na to vůbec nevzpomenu a pak zase študuju jestli je to tak a tak dobře. Tak žádný stres a hodně optimismu ať to maly je pak veselý 😀 😀 😀 😀 😀 .

danaho
3. kvě 2013

@martulena Snažím se,naštěstí chodím do práce,ale jak vidíš teď jsem v práci a stejně lezu na MK a žvaním o tom 😀 Hlavně se musíme teď držet v pohodě a žádný zbytečný stresy navíc. Škoda,že je zatím pořád ošklivě a nedá se jít na procházku někam do přírody. Dneska tu prší od rána. Ty chodíš do práce,nebo jsi na PN?

martulena
3. kvě 2013

@danaho já jsem na PN už od opu. Tak už docela dlouho. Já pracuju v obchodě tak je tam docela záhul taháš těžký věci atd. A nikdo na to nebere ohledy. No a pokud by to nevyšlo ale určitě vyjde. Tak budu muset nastoupit. Upřímně je to tam pěkná pakárna a to už jsem tam skoro 14 let. A co ty máš za práci?
🙄

danaho
3. kvě 2013

@martulena tak to je dobře ,že jsi na PN. Jsi alespoň v klidu. Já dělám v kanceláři,jsem účetní. Dělám tu už 21 let 😀 Moje jediný zaměstnání v životě. Až budu schánět po mateřská práci tak budu asi dost mimo. Stará baba s malým prckem. no už vidím jak se o mě všude rvou 😀

dadakin
3. kvě 2013

@danaho Prý stará baba prosímtě dneska je to normální v tom našem věku mít děti 😉 Danulko každým dnem jsi blíž ke // vysněním už mám umačkaný odkrvený palce 🙂