Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jawuna
17. zář 2013

@katuleb Jj, Obelix, to je přesný 😀 😀 😀

katuleb
17. zář 2013

@jawuna tak jsme to trefili co? 😀 😀 jen si užívej však je to krása i tak viď?? 😝 😝

jawuna
17. zář 2013

@katuleb no ježiš, klidně bych vyla těhu furt, Asterix Obelix, neva :D
a ty do toho nepráskneš?

katuleb
17. zář 2013

@jawuna jo jo něco se nám rýsuje tak asi za chvíli...sice už to Obelixování párkrát mám za sebou,ale brala bych zase... 😀 😀

jawuna
17. zář 2013

@katuleb tak držím palce, ať už to bude cokoli 😉

katuleb
17. zář 2013

@jawuna děkuji moc a nápodobně.... 😉 😉

danissa
17. zář 2013

@katuleb Lépe bych to nenapsala!!!
@engele Peřinka bude, neboj, zkrátka ti pomůžou hormonama, ale důležité je, aby to pomohlo. Věřím, že ano 🙂

@jawuna @danielahe @danaho @dadakin Holky a dost, fakt, měly bychom tady řešit sebe, posporovat se radit se atd....a ne tady řešit nějakou ubohou kozu, která si nedokáže ani vážit toho, že má doma zdravé dítě ☹ Jakápak asi bude matka, psychopatka jako matka asi není žádná výhra, je mi líto toho dítěte ☹ Jestli jí koze nedělá dobře, jak se tady rozčilujeme a řešíme ji, paní má asi zvrácené choutky 😀
Ještěže držíme pospolu, však my moc dobře víme, že v Helisou dělají maximum pro to, aby se každá z nás miminka dočkala, nikdy, nikdy jsem nezažila žádné nucení do něčeho a podobně. Plně za Heliosem stojím!

dadakin
17. zář 2013

ten článek nejkrásnějších 9.měsíců mě dostal řvu smíchy a souhlasím 😉 😉 😉

jarmisek
17. zář 2013

Jezis holky, jdu si takhle ještě před spaním mrknout na net a tady tohle ...to je sila... taky musim rict, ze s vámi souhlasim!! A nechapu, co je ta zenska za člověka!!! A jestli ma doma miminko a ještě pomlouva CAR i doktora,ktery ji k nemu pomohl, tak je to psychopatka, která si miminko vůbec nezaslouzi!!!

@paris213 Doufam, ze se ke svému miminku chovas lepe nez k lidem, kteří ti k nemu pomohli!!!!

jarmisek
17. zář 2013

Tak s tema dvojickama jste mi daly 😀 To mi nedelejte, při mym soucasnym tlaku na mocak jsem mela co delat,abych si neucvrkla 😀

jarmisek
17. zář 2013

Holky dobrou 😵 😵

dadakin
18. zář 2013

Dobré ranko holkýýýýýýýýý,
dneska se školka nekoná malá celou noc kašlala a chraptí tak volám do školky že to do konce tohoto týdne balíme a dojdu jí pro oběd a paní ředitelka, že mě chce upozornit ,že bude vyvěšovat ,že se ve třídě A my jsme B objevil svrab tak super zase něco.To jsou hned vši jak ve škole tak ve školce,včera tam jedno dítko sedělo na hajzlíčku a řvalo že má průjemek a paní učitelce řeklo, že už to měla a ji včera doma a maminka ho cpala suchýma houskama miluji ty rodiče co vodijou děti do školky za každých okolností a to tam je vyvěšený na té nastěnce 😀 že máme být ohlední vůči ostatním rodičům a nevodit do školky nemocné děti,ještě ,že už nemůžeme dostat neštovice ty malá dostala ve školce od bráchy když měla 3 měsíce a byl začátek července.

dadakin
18. zář 2013

a včera mě ta moje malá holčička říká že by chtěla malou sestřičku,že teda bráchy nééé,že už má 2 a to stačí a že teda toho kluka nebude vodit za ručičku,ale sestřičce půjčí panenky a tak se tak dívám na fotky a tu holčičku bych taky brala 😉 a nebo ty dvojičky chlapečka a holčičku 😀 😀 😀

rakoska
18. zář 2013

@dadakin Ta je krásná 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

rakoska
18. zář 2013

Jinak teda ta paní, to je fakt psycho 😅 😝

danissa
18. zář 2013

@dadakin Nádherná holčička 😵 Jinak s tou školkou, že je to veselý úplně všude. Děti tam můžou chytnout fakt ledaco, koukám. To je hned radost 😉 To, že rodiče dávají do školky i nemocné děti, to je taky všude. Já jsem rozhodně taky proti, ale věřím, že někdy je to fakt dost na nervy, když třeba máma chodí do práce a ví, že ji nebudou tolerovat OČR. V mé práci je to taky tak. Hlavně naše paní ředitelová je na to úplně vysazená. Je to kariéristka, která nemá děti a absolutně nemá kousek porozumění s maminkami. Kamarádka jí dělá asistentku, má 4 letou holčičku, je rozvedená a když je malá nemocná, tak naštěstí většinou hlídají babičky. A ředitelka jí taky řekla, že kdyby byla často doma s malou, takže by už na svém pracovním místě neseděla. Tím nechci říct, že děti mají chodit nemocné do školky, to vůbec ne, ale někdy jsou ty maminky vážně v pasti ☹ Podpora pracujících maminek je v naší zemi nulová, když to tak slyším okolo ☹

dadakin
18. zář 2013

@danissa
@rakoska holky děkuji
jj s tím hlídáním je to naprd dítě onemocní a co s ním když není babička,já hlídací babičku taky nemám.

jarmisek
18. zář 2013

@dadakin ahoj, mala je moc krasna! Take bych chtela takovou 😵 😵 Ja budu resit podobny problem, protoze nas ebabicky maji do duchodu jeste daleko...ale mame uz v duchodu jednoho dedu,tak treba bude pouzitelny 😎

danissa
18. zář 2013

@dadakin
@jarmisek Jo holky je to štěstí, mít hlídací babičku, takových babiček je jako šafránu, většinou opravdu ještě pracují. Já mohu být ráda, že hlídací babičky mám dvě - jedna je už v důchodu a jedna je v invalidním důchodu. Já můžu fakt mluvit o stěstí, ale to jsem světlá výjimka

naibaf
18. zář 2013

@jawuna mě je 26 a manželovi 31. Já bych měla být v poho a manžel měl špatný spermiogram. No moc doufám že nám poslední mrazáček vyjde.

naibaf
18. zář 2013

@jarmisek popravdě já ani přesně nevím co to PGD je. Myslela jsem že genetické vyšetření ženy. A je to asi obou... bo to je asi jedno, když se nám to nekonalo 😉 díky za odpovědi

jarmisek
18. zář 2013

@naibaf PGD je ze vysetri embryjko nez je dostanes do briska,abys vedela ze je zdrave a aby ti netransferovali takove, ktere by se stejne nechytilo...Tak ze to jakoby zvysuje sanci na uspech..a kdyz to ma nekdo ze zdravotnich duvodu,tak to proplaci pojistovna.My jsme jako duvod meli opakovane neuspesne IVF

jawuna
18. zář 2013

@naibaf Taky doufáme 😵 a držíme palce!

jawuna
18. zář 2013

@dadakin Hezoučká holčička 😵 ta se ti povedla 😉

engele
19. zář 2013

Děvčátka, tak u nás tento cyklus KET nebude, sliznice mi naopak ještě klesla na 2mm, tak nic. Příští cyklus jsem dostala Estrofem, tak věřím, že už to bude poslední štace 🙂

dadakin
19. zář 2013

Ahojky holky tak ted jsem volala do Heliosu objednat se na UTZ před KETem mám 1 DC červená dojela a oni, že se můžu objednat až budou vysledky PGD no tak to jsu zvědavá jestli to stihnu 😒

jarmisek
19. zář 2013

@dadakin urcite to stihnes ;)ja myslim, ze na ten ultrazvuk zadne cekacky nejsou ne?kdyztak proste prijdes 14 den a hotovec🙂

jarmisek
19. zář 2013

@engele nezapomen taky na kokosove tycinky;) matne si vzpominam, ze holky je tu v diskuzi hroozne vybasnily a melyy po nich krasny perinky 🙂 😵 Tak drzim pesti at je v pristim cyklu vse jak ma byt 😵 😵

engele
19. zář 2013

@jarmisek ?? To vůbec neznám, co je to za zázrak?? 🙂) Kdyby to bylo BOUNTY, dala bych si to líbit 🙂)

naibaf
19. zář 2013

@jarmisek Děkuju za krásné vysvětlení 😉