Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

petra878
18. pro 2011

@pacinkadol My se mame vyyyborne 🙂 Frci to, uz mame tretinu za sebou 🙂 Chodim ted v Heliosu k pani doktorce Bilkove, je moc mila.

pacinkadol
19. pro 2011

@petra878 No, ja jsem se rofhodla zustat u sve gynekolozky i na tehotenstvi-pripadala bych si, ze jsem ji neverna 😀 Ale do Heliosu pujdu na 3D ultrazvuk a to bych chtela take k teto pani doktorce, slysela jsem na ni chvalu 🙂

hotaska
19. pro 2011

Teda já už jsem to někde četla o tom Saparisu, hned jak bude příležitost tak to prubnu. Cyklus mám absolutně šílený ... ani léky mi to nejsou schopný srovnat 😠
Já taky chodím do Heliosu na gynekologii už tak 3 až 4 roky. A super jsem spokojená.
@petra878 Já zase měla to první těhotenství po KET jak z učebnice, moc ti to přeju 😉 Já mám momentálně tak trošku štěstí v neštěstí. Problémy mám od samého začátku, takže jsem si nestihla vžít, že jsem těhotná.Takže to vše beru spíš jako zdravotní komplikaci. Asi by jsem jinak už byla u Chocholouška 😝

jananovacek
19. pro 2011

@hotaska Komplikaci? 🙂 No to je hezky...pockej, az se ti ta komplikace narodi 🙂

teruberi
19. pro 2011

Ahoj holky! 🙂
@hotaska No ja si hlavne myslim, ze ty prave komplikace nas teprve cekaji.Kdyz to tak shrnu-ja se porad vejdu do jednych rifli a vubec mi neni spatne.kdybych porad nemela chut na jahody a nemusela kazde tri tydny na gyndu,ani bych nevedela,ze cekam miminko 😀
Neboj, problemy prejdou a pak uz zustane jenom to hezke... 😵 😵

teruberi
19. pro 2011

@jananovacek Dobre vyhlidky 🙂 To se Ti ani do tech mrazacku nebude chtit 😀

pacinkadol
20. pro 2011

No abych se priznala,taky uz si zacinam rikat co prijde, jsem stastna, ze jsem tehotna,ale kdyz mi kamosky opisovaly porod,tak jsem si rikala, ze IVF je proti tomu prochazka ruzovym sadem 😀

pacinkadol
20. pro 2011

Jak se vsechny mate?Nejak to tu pred vanocemi zaciname flakat! 😉

flyaway
20. pro 2011

Tak mimísek je zpátky u mě 🙂
Ještě si půjdu 3x pro injekci místo estrofemové klasiky a na Nový rok doufám v pozitivní výsledek! 😵

jananovacek
20. pro 2011

@flyaway Byla jsi dnes na KETu? Tak vzhledem k tem cislum, co se teda nedavno pocitaly, to uz opravdu, ale opravdu musi vyjit ;) Jeste s takovou sliznici.... 😉

hotaska
20. pro 2011

@teruberi
@pacinkadol ale prdlačku, nic se nebude komplikovat! Porodu se nebojte, je to ten nejkrásnější a nejsilnější zážitek. Jasně že to bolí a tak dál, ale hormony umí čarovat a vše vám vynahradí 😉

@flyaway Hurá, super zpráva!
Ty máš injekce místo léku, japato?

hotaska
20. pro 2011

@teruberi Ještě jsem se chtěla zeptat, kam se chodí v prosinci na jahody? 😉

teruberi
20. pro 2011

@flyaway No to je bezva!Drzim pesti vsi silou! 😵 😵

teruberi
20. pro 2011

@hotaska No prece do Billy, na mrazeny 😀

flyaway
20. pro 2011

@hotaska No asi u mě chtěli vyzkoušet něco jinýho, když se u mě embryjko posledně neudrželo. Estrofem nemám vůbec, jen utrogestan a k tomu ještě ty injekce agolutinu depot, tak snad se zadaří 😵
@jananovacek
@teruberi
Děkuju, snad bude vstup do Nového roku opravdu "happy"!!! 🙂

ivetka77
21. pro 2011

@flyaway Ahoj, tak já budu držet pěsti co to jde! Transfer přes Vánoce-to už nemůžeš být víc v pohodě! Načasování je skvělé! 🙂

ivetka77
21. pro 2011

Holky a co že je to ten Saparis?

flyaway
21. pro 2011

@ivetka77 Děkuju! 🙂
Přesně tak, přes Vánoce je pohoda, jen pohádky v televizi a cukroví na talíři - to by bylo, aby to nevyšlo 😀 .
Sarapis je prioritně výrobkem pro ženy v menopauze, aby vyrovnal hormonální hladinu, ale je dobrý i pro mladší ženy, když mají rozhozený cyklus. A třeba ten Sarapis Soja, co jsem teď před KET zobala, obsahuje přírodní fytoestrogeny, takže mi díky němu vyrostla sliznice i v nestimulovaném cyklu 🙂 .

jananovacek
21. pro 2011

@flyaway Krasna sliznice, krasny embryjko, krasna ovulka...pohadky, kokos, Vanoce....to by bylo, aby to ted nebylo ;)

petra878
21. pro 2011

@hotaska Ja mam taky strasnou chut na jahody, ale ony ted nejsou moc dobry. To jsem poprve nemela, asi nejaky chutovy zmeny souvisejici s poytem v mrazacku 🙂)) Moznna jahody mrazeny :D

cuddle
21. pro 2011

ahoj holky, omlouvám se uplne nestiham cist vsechny prispevky, ale doufam, ze se mate vsechny dobre. zitra odjizdim na par dnu k rodicum, vratime se asi 26 teho, dnes uz jsme postavili a nazdobili stromecek....
chtela jsem Vam poprat krasny zbytek roku, pohodove Vanoce a do noveho roku jen to nejlepsi, vetsina z Vas uz ma krasny darek v brisku, no my ostatni se snad taky dočkame....

cuddle
21. pro 2011

@flyaway koupila jsem Sarapis, ted davka na mesic skoro 500 je docela mazec... no nasadim v lednu a v unoru si misto toho dam lazne 😉

flyaway
21. pro 2011

@cuddle No, ty ceny jsou děsný, ale zas když to pomůže, že...? 😉
Přeji krásné prožití štědrého dne a bohatého ježíška! 🙂

hotaska
22. pro 2011

@teruberi
@petra878 no právě ty mražený ..... taky to není ono. Ale co se dá v prosinci dělat, Holt mražákům mražáky 😎

@cuddle
@flyaway fakt je to tak drahý!? se picnu ....
@flyaway koukám, že taky patříš mezi nás co pořád musí mít něco jinak 😀 a až budeš mít ty 3 dávky tak zase přejdeš na Estrofem?

flyaway
22. pro 2011

@hotaska No levný to zrovna není, bohužel, ale ke sliznici mi dopomohlo jen necelý jedno balení, takže se to dá přežít - no při dlouhodobým užívání by se člověk celkem prohnul... 😒 Ale je pravda, že díky té mé kombinované samoléčbě nevím jistě, zda na tom mém úspěchu měl hlavní podíl právě ten sarapis, je to jen můj odhad.
Jojo, vždycky musím mít něco extra 😀 . Ale na mě to spíš působilo tak, že s tím estrofemem u některých pacientek nemají dobré zkušenosti a možná u těch, kterým se embryjko neudrželo, chtějí to těhotenství více podpořit. Netuším, čím pak budu pokračovat, každopádně pro poslední injekci si jdu až 10. den po transferu a to už si asi rovnou nechám vzít krev na hcg - a podle toho, zda bude či nebude (a samozřejmě že bude!!! 😵 ) se asi rozhodne o další léčbě...

jananovacek
22. pro 2011

@flyaway Budeeeeee 😎

daguli
22. pro 2011

Tak sarapis říkáte? Zkusím to sehnat...třeba to můžu brát jako podpůrnou léčbu v lednu k IVF... 🙂 udělám cokoliv 🙂 Kokosem se peru už teď... 😀
holky, chtěla jsem vám popřát moc krásné Vánoce a pod stromečkem ať máme hlavně splněná přání....
Už se nemůžu dočkat ledna...

janijacek
22. pro 2011

@cuddle Ahoj, tak si krásně užijte Vánoce , u rodíčů je nejlépe ...my jsme letos už s chlapem sami, naši nás už nechtěli, když už čekáme rodinu 😅 tak z toho mám zvláštní pocit, bude mi asi smutno.....

janijacek
22. pro 2011

@flyaway Držím pěsti, ať se ten vánoční dáeček v bříšku pěkně zavrtá do měkoučlé peřinky, kterou jsi mu připravila 🙂

janijacek
22. pro 2011

@daguli To už uteče jako voda, vánoční svátky jsou vždy neuvěřitelně rychle pryč...a už se budeš stimulovat 😉