Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

madlenka87
6. srp 2014

@kejtblue Díky moc! Jojo, pokud by to mělo být dneska stejné, určitě zítra do Heliosu zavolám. Což o to, já to klidně vydržím, ale spíš abych věděla, že to tedy na mě bude mít i tak ty správné účinky... Pamatuju si, že jsi měla problémy na začátku s Proverou... No jo, hold každý tělo je úplně jiný, snad to bude dnes O.K. a nebudu muset nic řešit!

jawuna
6. srp 2014

@madlenka87 To je divný, určitě jim zavolej a zeptej se, třeba to bylo něčím jiným včera...uvidíš...snad to bude dobrý 😉

kejtblue
7. srp 2014

Tak sem zpet z Heliosu holky: @jawuna @madlenka87 @petule1983 !
Na utz byl Dr. Sula, a delozni sliznici mam pry vybornou, cituju: na jednicku s hvezdickou 🙂
Vzali mi krev na hladinu progesteronu, dneska po 13h vysledky, a podle tech mi uz rovnou reknou kterej den a v kolik hodin bude transfer 🙂 Jsem tak strasne napjata!!!! 😀

petule1983
7. srp 2014

@kejtblue jee, tak to je parada 🙂
Ti brali aji krev? Me po utz rovnou poslal nahoru za koordinatorkama a tam mi rekli termin.. a jeste mi teda pichli Pregnyl, pac jsem tam mela nejaka vajicka, tak aby probehla ovulace..

kejtblue
7. srp 2014

@petule1983 To je zvlastni, ja myslela ze to je takhle u kazdyho, ani by me nenapadlo ze jsem s tou krvi nejaka vyjimka. Ale ted kdyz se nad tim zamyslim, tak jediny co me napada proc to u me Sula mozna chtel je protoze jsem dneska 13DC, tak si asi chtel overit jestli jsem skutecne ovulovala/ jestli je progesteron dost vysokej..nic jinyho me nenapada :/ I kdyz na utz rikal ze to vypada ze ovulace bud uz probehla nebo ze probiha dneska. Tak nevim...co myslis?
Jo, a jeste sem zapomela podotknout, sliznici, tu co mi chvalil mam dneska 9mm, tak snad bude i nadale dobra..
Ty musis byt tak natesena na ten pozitrek! 🙂 Na kolikatou to mas?

petule1983
7. srp 2014

@kejtblue jo, ja prave vubec netusim, jak to pred tim KETem probiha.. v pondeli tam byl dr. fischer, tak to ma treba kazdy jinak... a co ten duphaston, budes ho mit?

kejtblue
7. srp 2014

@petule1983 Jo, rikal Sula ze pokud vysledky krve budou dobry kdyz si dneska zavolam, ze ho mam uz dneska zacit brat. On me navrhl i Utrous i Duphaston, a pak se me zeptal jestli mi nahodou nezbyl jeste Duphaston z minula, a ja rekla ze jo, takze mi rekl at beru teda jeho. Podle me z toho plyne ze v tom neni zadnej rozdil..

kejtblue
7. srp 2014

@petule1983 Jak se ted citis co beres ten Utrous?

petule1983
7. srp 2014

@kejtblue tak asi je to vazne jedno... Ja mela jeste utrous doma, tak jsem nemusela nic resit.. A na duphaston jsem mela recept, ale koordinatorka mi rekla, at beru radeji ten utrogestan.. tak nevim 🙂. jinak nic nepocituji, tak snad to bude dobry... jen je neprijemny to, ze se zavadi, ale s tim se da nejak poprat 🙂

jawuna
7. srp 2014

@petule1983 On se da taky polykat, když jsem špinila tak mi řekli ať ho polykám, a pak jsem ho zas zaváděla, prý je to lepší. Jinak jsem se na to teď ptala a Duphaston i Utrogestan jsou stejná účinná látka, takže je to asi jedno

petule1983
7. srp 2014

@jawuna ji, to da, ale pry to nektery hure snasi to polykani, ze jim je potom spatne, tak to nechci riskovat 🙂

kejtblue
7. srp 2014

@petule1983 @jawuna
Tak jsem tam prave volala, z krve prokazano ze ovulace skutecne probehla, tudiz transfer bude uz v pondeli v 10h! Jsem v soku..cekala sem tak utery, streda...AAaaaaa ja se tak tesim a bojim zaroven 😀

petule1983
7. srp 2014

@kejtblue tyjo, tak super, to je rychlovka 🙂 To budu moc drzet pesticky, at to vyjde... ;)

kejtblue
7. srp 2014

@petule1983 Ja tobe taky! Ostatne jses prvni na rade, tak budes podavat hlaseni driv 😉 At vim co me ceka 😀
Jsem rada ze do toho nakonec jdem spolu, bude dobry mit na dratu nekoho kdo proziva to samy 🙂

petule1983
7. srp 2014

@kejtblue uvidime, jak to vsechno bude probihat..

madlenka87
7. srp 2014

@kejtblue To je skvělýýýý!!! 🙂 No holky, já jsem na vás TAK zvědavá! Strašně moc vám přeju, aby to bylo vše v pohodičce a překročily jste most na břeh k @jawuna 😀
Jinak u mě včerejší injekce už o moc lepší. Jako trochu nevolno mi bylo, ale s tím prvním dnem se to nedalo srovnat. Tak ještě volat nebudu a nebudu plašit. Ono je to těžký, já, co si normálně nevezmu ani paralen... celkem se nedivím, že moje tělo protestuje 😀

jawuna
7. srp 2014

@madlenka87 Za chvilku o tom budeš ani vědět 😉 Tak držím palečky, ať to dobře postupuje dál

jawuna
7. srp 2014

@kejtblue Aspoň to budeš mít dřív za sebou a budeš dřív těhule 😉

jawuna
7. srp 2014

@petule1983 @kejtblue To jste si to pěkně sladily 😀

kejtblue
7. srp 2014

@petule1983 Vim jak to myslis, nechces si delat nadeje..Ja to beru stejne. Lepsi nic necekat a pak byt kdyztak prijemne prekvapena 😉
@madlenka87 Jsem moc rada ze uz nemas takovy reakce, ono to telo si casem zvykne vetsinou na vsechno. Jak rika @jawuna, pak uz ti to ani neprijde..navic, nez se nadejes da bude konec a pujdes na odber 🙂
Dekuju za prani, moc bych rada za jawunou do klubu 😎
@jawuna Z tvych ust do bozich usi! 🙂

madlenka87
7. srp 2014

Holky, prosím o SOS rychlou radu! Dneska mám mít poslední Proveru... To znamená normálně ještě i tu večerní nebo už stačila ta ranní a šmitec? Asi ještě i večer, že jo? Děkujuuu!

petule1983
7. srp 2014

@madlenka87 myslím, že i tu večerní...

kejtblue
7. srp 2014

@madlenka87 Urcite si vem i tu vecerni!

madlenka87
7. srp 2014

@kejtblue @petule Díky! Provedeno! Ale injekce zas... dneska mě to hrozně bolelo, nechápu! Asi jsem si to píchla nějak blbě. No a pak jsem málem omdlela 😀 To je zas životní etapa toto 😀

kejtblue
8. srp 2014

@madlenka87 To se mi taky stavalo, jednou sem to vubec necitila, jak po masle, jindy sem se trefila do nejake zilky, krev, pak modrak a bolelo to.. Nic si z toho nedelej, to zase prejde!
To omdlyvani, rikam si ze je to mozna tim jak te to bolelo a lekla ses..celej tenhle proces je sok na telo i mozek, tak bych se ani nedivila..Ale to zase prejde 😉 My zensky toho zvladneme strasne moc! 😎

madlenka87
8. srp 2014

@kejtblue Jojo, to bylo určitě z toho šoku, jak říkáš, to je jasný 😀 Však za chvilku už to bylo vše v pohodě. Ale užijem si no. Právě jak jsem tam tak ležela v obýváku s těma nohama nahoře, manžel zrovna ani nebyl doma, tak mi to tak nějak přišlo najednou všechno strašně líto... Já jsem vlastně úplně zdravá, mělo by mi stačit roztáhnout nohy a bylo by 😀 Bohužel, osud to chtěl jinak, tak teď musím vydržet ty chemický nesmysly. Hlavně,aby to dobře dopadlo,s vidinou miminka na prsou vydržím všecko! 😀 Jen jsem prostě měla včera takovou slabou chvíli... ☹

kejtblue
9. srp 2014

@madlenka87 Takovy ty krizovy momenty, mam ja aspon jednou denne :D
Jak to probihalo vcera vecer, uz zase o neco lepsi doufam?

kejtblue
9. srp 2014

@petule1983 Nevim v kolik hodin mas dneska ten transfer ale preju strasne moc stesti a dej o sobe urcite vedet jak budes doma! 😉

madlenka87
9. srp 2014

@kejtblue Včera vše úplně v pohodě, děkuju moc za optání! 🙂
@petule1983 Tak jaké jsou čerstvé dojmy a pocity? 😀 Držím moc palečky!

petule1983
9. srp 2014

@kejtblue @madlenka87 ahojte holky, díky, že jste si vzpomněly... 🙂 No pocity zatím nijaké, uvidíme, jak to bude dál... Dneska jsem celé odpo strávila v Olympii, tak jestli tohle bobek rozchodí, tak už asi všechno 🙂