Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

lenusaak
12. dub 2016

@barisej ano dopláci se. Jsou to tři měsice a už si to mc nepamatuju. Na urcite mnozstvi pojištovna přuspěla, takže za jedno baleni se platilo myslim něco kolem 100? Od urcitého mnozštví už pojišťovna neproplácela a plně jsme hradili a to bylo už dost. Ale co nevypícháš, vrátíš a vráti ti penizky. Akorát opeavdu už přesný částky nevím😐

barisej
12. dub 2016

@lenusaak dekuji jestly po me budou chtit vic ja 60kc tak se ozvu a reknu ze na ministerstvo zdravotnictvi mi napsalo Nejvyšší možný doplatek pacienta je 59,87 Kč

ilonaat
14. dub 2016

@barisej na prvnich tricet jsme doplaceli jen nejak mali a oak se okne hradi. Jedna injekce merionalu...tedy 75 jednotek stoji 360 korun. Kokik jsme doplaceli na ty prvni co prispiva pojistovna se podivam vecer. Mam to v aute....My uz ted pichame co hradime cele ......Dneska oosledni injekce. Ufff.

ilonaat
14. dub 2016

@barisej boze promin za chyby. Snad to rozlustis. Pisu na prochazce se psem a nekontroluju :-P

ilonaat
14. dub 2016

@barisej Tak mi rikal ted pritel, ze jedna injekce se doplaci 70 Kč. A pokud tedy potrebujes nad tricet tak plna castka 360 kc

veverka.terka
15. dub 2016

Holky,tak jak to v Heliosu ted vypada,co personal,prijemni?my jdeme do dalsiho,3.cyklu IVF,26.4.jdeme pro leky a zacne vse nanovo...

ilonaat
15. dub 2016

@veverka.terka Ahoj .... Abych pravdu řekla , tak je to jak na běžícím pásu. Nic osobního, pokaždé někdo jiný. Ať koordinátorky, sestry nebo ultrazvuk. Nějak me to ale nevadí. Nikdo protivný tam za nás nebyl. V neděli mame OPU. Tak at se ti daří a skonči to úspěchem 😉

barisej
15. dub 2016

@ilonaat ja paltila merional v lednu 330kc kdys byl ket

ilonaat
15. dub 2016

@barisej Tak to nevim. My ted 360 .....
Ja myslela ze kdyz je KET tak se nic nepicha..... a jakto, ze merional? Ted tomu moc nerozumim ...

ilonaat
18. dub 2016

Ahoj holky. Tak z deviti odebranych vajicek jich je osm zralych a oplodnenych, tak jsem zvědava, kolik jich pozítří bude bojovat dál. Jak ja bych chtěla aby všechny 😉
Držím nám všem palce.. .

jawuna
18. dub 2016

@ilonaat Super výsledek, jen tak dál 😉

ilonaat
18. dub 2016

@jawuna Děkuji. Puvodne to vypadalo ze nebudou vajicka ani tri, ale nakonec se to všechno srovnalo. Jsem šílene nervózní ....

jawuna
21. dub 2016

@ilonaat Tj, to jsou nervy furt a transferem to nekončí 😉

ilonaat
21. dub 2016

@jawuna Mi povidej. Zitra si jedeme pro jednoho prcka. Pevne verim, ze je to on 😉

thebe
22. dub 2016

@ilonaat Drzim pesti, at se krasne zahnizdi 🙂

ilonaat
22. dub 2016

@thebe děkuji moc.
Mame pět krasavcu zamrazenych a jednohi doma 😉 akorat jsme prijeli domu a ja hned spinila. Ted uz nic, ale nevim co ai o tom mam myslet. Jestli jak čistil čipek.....no.... holt hlavne klid a uvidíme za deset dni. .....
Všem moc držím palce.

jankadvor
22. dub 2016

@ilonaat Já po KETu taky chvilku špinila, musel mi otevřít čípek 🙂 Tak hodně štěstí 🙂

ilonaat
22. dub 2016

@jankadvor super.. ...dekuji. je fajn vědět, ze to neni špatně. A povedlo se?

jankadvor
25. dub 2016

@ilonaat Ahoj. To se dozvím až 30.4.2016 🙂

ilonaat
25. dub 2016

@jankadvor super. Ja zkusim test den po tobě. Tak potom dej vědět. A jak se citis?

jankadvor
25. dub 2016

@ilonaat Ahoj. Cítím se docela normálně, trochu nafoukle a sem tam citlivější ňadra. Ale to je u mě normální, takže spíše bez příznaků 🙂 Ale měřím si BT a sem tam studuji čípek a hlen. Dneska jsem měla extra bílkový hlen a chuť na sex. Ale od transferu raději nesexuji 🙂 Teď jsem si ještě pro jistotu udělala OVU test, a na něm duch 😀

ilonaat
25. dub 2016

@jankadvor uf...tak to je vyčerpávající. Ja BT neměrim. Nemerila jsem nikdy. Hlen nesleduju pac jako ze me tecou ty leky atd, takže ani nevim, jak bych to mela poznat a co bych na tom vlastne poznala 🙂 a uz vubec nevim jak si sama sobe mam kontrolovat čipek? Asi jsem flákač, ale ono to dopadne, jak to dopadne 😉

jankadvor
25. dub 2016

@ilonaat Flákač určo nejsi. Spíš je dobře, že se tolik nesleduješ 🙂 Tak hodně štěstíčka 🙂

ilonaat
25. dub 2016

@jankadvor Diky i tobe. Tesim se az mi napises pozitivni zprávu. Snad i ja budu mit to štěstí 😉 Drzim pěsti. ...
Hele ale co me fakt zajima je ten čipek.....jak se da sledovat ? :-O

jawuna
26. dub 2016

@jankadvor Ty jo, ja u těch tvých grafů nikdy vůbec nevím vo co go 😀 😎

jankadvor
26. dub 2016

@ilonaat Tady ti posílám odkazy, ze kterých jsem studovala já 🙂 http://www.rodina.cz/clanek3775.htm a http://www.podpora-plodnosti.cz/delozni-hrdlo-v... Jsou to dobré stránky a je tam spousta dobrých rad 🙂

jankadvor
26. dub 2016

@jawuna Jj, i já bývám mimo 😀

wendissek
26. dub 2016

Ahoj holky chci se zeptat dne jsme 3 den kultivace ale docela sem se vylekala máme jedno embryo 7 buněčný a dalších šest 6 buněčných maji šanci to dohnat měli jste to někdo tak

ilonaat
26. dub 2016

@jankadvor Děkuji. ....mrknu na to. Dneska jsem začala krvácet, tak třeba příště..... no uvidíme 😉

jankadvor
27. dub 2016

Tak já to vidím na do dvou dnů MS ☹