Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

ilonaat
30. čer 2016

@jankadvor pitbull a bulterier je rozdil. Bulici jsou v pohode. Mame jednu bulici kamaradku 🙂

ilonaat
30. čer 2016

@wendissek Juhuuuu. Vitej mezi chovateli miláčků typu bull. Jsou to ti nejúžasnější mazlíci. Potom posli fotku ......

wendissek
30. čer 2016

My je milujeme ma ho bratránek a já je milují už strašně dlouho manžel taky tak jsme se prostě rozhodli ze dem do toho dned pojedrm si při něj do Hradce králové somozdrejme stenatko s PP jsou to milacci

lenusaak
30. čer 2016

A my máme yorkširka a je to pěknek drsňák a moje chlupatý miminko 😀 jinak psí tábor to zní skvěle, vůbec jsem nevěděla, že něco takového je 🙂 my máme hyperaktivce, furt mu musíme něco vymýšlet. V sobotu odjizdime do Rakouska na tůry, to bude něco pro něho. 🙂

ilonaat
30. čer 2016

@lenusaak Super. Kam presne jedete? U nas je krasne.....treba budete nekde pobliz.

lenusaak
30. čer 2016

@ilonaat frčíme do Faak am See 🙂 žiješ v Rakousku?🙂

ilonaat
30. čer 2016

@lenusaak Ano. Ziju kousek od Salzburgu. Mattsee. Ale ted kvuli ivf jsme na leto v ČR. I kdyz zitra jedeme na 14 dni domu a vratime se zase na ultrazvuk. Taky tady rekonstruujeme dum, takze pendlujeme

petra_r_
1. črc 2016

Holky, tak Filkova byla skvela, mila, sympaticka, smala se a vse mi vysvetlila. Tak asi se dobre vyspala

wendissek
1. črc 2016

@petra_r_ tak to je paráda 😊

ilonaat
1. črc 2016

@petra_r_ Tak to je parada. Kdo vi. Treba si to tady přečetla. .... nebo se fakt asi poprvy v zivote dobre vyspala 😉

petra_r_
1. črc 2016

@ilonaat asi jo 🙂 ale aspon me nevydesila

lenusaak
8. črc 2016

Holky kdy je lepsi pichat injekce? Rano vi večer? 1.IVF jsem pichala v sedm vecer, premyšlim ted, že budu pichat rano. Vrta mi ale v hlavě jedna věc. Když jsem pichala vecer a ten den hsem byla na krvi, tak jeste ten den vecer jsem pichala jimi naordinovanou davku hormonu, když ale budu pichat rano, pichnu starou a novoi pichnu až druhy den. Bzde to jakoby posunuty. Nemůžu se nějak ošidit? 😀

ilonaat
8. črc 2016

@lenusaak Ja jsem vzdycky pichala večer a i bych u toho byt tebou zustala. Ja teda rano nevsravam pokaždé stejne takze to pro me bylo prakticke a hlavne me to pichal pritel a v osm vecer jsme vzdy byli doma ova. Každopádně si myslim, že se asi neosidis. Jinak by asi nakazovali pichat si vecer a nerikali ze je jim to fuk kdy jestli rano nebo vecer 😉

jankadvor
9. črc 2016

@ilonaat Holky, já si píchala minule ráno. Tak mám zkusit večer?

lenusaak
9. črc 2016

@ilonaat
@jankadvor ja to nakonec nechavam na 19hod jako minule. Asi se fakt osidit nemuze..slo mi o tu uplne posledni davku, ale nebudu se v tom piplat 😀 19hod je pro mě ideál 🙂 dneska zacinam diphereline a jak vim co me čeka( od ledna to je porad jeste cerstvy 😀) , tak se mi do toho vůůbec nechce 😀

wendissek
9. črc 2016

@lenusaak jaaa ti tak zavidim už at je streda a vyfasujeme léky 😀😀

ilonaat
9. črc 2016

@jankadvor Udelej holka co cítíš 😉 ale podle me je to vecer pohodlnejsi. Ale oni jak pro koho. Ja rano nevstavam kazdy den stejne. Zkus to. Třeba to bude to prave ořechove a úspěšnè. Bo ale to bude kazdopadne. Ted uz se dočkáme všechny. ...to neni jinak možné .....

ilonaat
9. črc 2016

@lenusaak..... supr. Tak se drž a tfuj tfuj 😉

wendissek
11. črc 2016

Tak zítra ve 12 návštěva heliosu budu 14 den cyklu tak doufám ze vyfasujeme léky a pujdem do druhého ivf už se mooc tesim

ilonaat
11. črc 2016

Holky, jdu pro radu. Jsem 1DC a tento cyklus nas ceka transfer. Myslite, ze muzu brat gynex a pit kontryhel.caj abych úspěch podpořila?

wendissek
11. črc 2016

@ilonaat já myslím ze jo já k tomu pila ještě nosifol

lenusaak
11. črc 2016

@wendissek vendi mame metody stejny. Jen ICSI vic neni treba a pry cim min se manipuluje se spermiema tim lip, když to neni nutny. Kinzultovala si treba s doktory ten nosifol, kontryhel? Jaky na to maji nazor? Furt taky premyslim jak to jeste podporit, zase ale aby se to nejak nebilo s leky na stimulaci..

wendissek
12. črc 2016

@lenusaak kontryhel jsem nepula jen před letem ale nosifol při stimulaci ano přála sem se na to tesla a rek ze mužů ze je ale ještě jeden přípravek stejný ale od českého výrobce takže levnější a to fertiprona

ilonaat
12. črc 2016

@wendissek a na co je ten nosifol?

wendissek
12. črc 2016

Na podporu otěhotněla i a aby lépe a kvalitne pracovali vaječníky a dozravali vajíčka

wendissek
12. črc 2016

Tak odchazim s igelitkou v patek zacinam papež prověří hurá do druhého kola ivf a tentokrát urcite vítězného ted si jedeme ještě vybrat tu naší steneci princeznu

petra_r_
12. črc 2016

@wendissek Moc držím palce'!!!!!! 🙂

wendissek
12. črc 2016

@petra_r_ děkuji během 4 měsíců druhé ivf tak ted už bude to výherní urcite

ilonaat
12. črc 2016

@wendissek Urcite bude......drzim palce a hod fotku princezny..... 😉

wendissek
12. črc 2016

@ilonaat jak tak fojedem tak hodin už at je pujka srpna a my si ji mužem vzít domu