Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

lenejewel89
3. lis 2016

@lenusaak Nerekla mi Filkova, kde se tam vzala, ale ze by embryjko mohla stahnout, takze pockame, pokud na transfer nespecham....no prave min.mesic byla celkem pekna, bez tekutiny, mozna se tam udelala diky tem injekcim...musim ted cekat tak 3.tydny nez to dostanu zase a pak znova do Heliosu...:(

lenejewel89
3. lis 2016

@soulen Ja si mam nasadit Utrogestan od 15DC, tj.zitra 2x rano a 2x vecer + 1 tabletka Estrofemu za den a mam to tak mit do 25DC a pak vse vysadit a cekat na menstruaci a jak prijde, tak 5.den do Heliosu...

fonamor
3. lis 2016

@zabbkakvak ahojky,tak jak se drzite? Vsechno v poradku? Myslim na vas,at vam to dobre dopadne.. My zatim pauzujeme,musime,az po novem roce to muzeme zkouset dal... Nastesti to utika,prace atd atd..jak se citis?

zabbkakvak
3. lis 2016

@fonamor ahoj,jsi hodná že na nás myslíš.Od neděle je sněhuláček u mě....a doufám že se pořádně zavrtava.Zatim žádný příznaky.......nejsou .Mě to čekání zas utíká pomalu... Určitě se vám po novém roce povede 😉

absintka19
3. lis 2016

@zabbkakvak Ahojky 🙂 snazime se 🙂 porad mam nevolnosti a nechutenstvi, doufam ze to brzy skonci, ale co bych neudelala pro mimi, ze? Doma malujeme, delame uklid, opravujeme take chaloupku kde mame zahradu, nenudime se 🙂 manzel chysta pokojik, nemuze se uz dockat, chtel by klidne i 4 deti, je to poklad.

nikabere
3. lis 2016

@lenejewel89 jáměla taky Utrogestan 2x2 a Estrofem také2x2, ale to mi tasliznice rostla tak moc, že jsem měla velké bolesti, tak mi to ponížili na 1ráno a jeden večer.. Tak uvidíš nakontrole, třebati to pak upraví.

zabbkakvak
3. lis 2016

@absintka19 jeeee tak to se máte skvěle 🙂 jen tak dál :-*

leila01
3. lis 2016

Ahojky holky mužů se přidat??? Presla jsem do Heliosu kde budeme podstupovat naše 3 ivf...

dragina
3. lis 2016

@leila01 ahojky, taky jsem na 3. IVF šla do Heliosu, odkud jsi odešla?

soulen
3. lis 2016

Holky je to taaaam! Zase 6 den po transferu,bez pregnylu a duch byl hned.
Tak i Vam drzim pesti!!!

zabbkakvak
3. lis 2016

@soulen Teda ty jsi odvážná 6 den testovat 😉.Gratulka a ať sílí

zabbkakvak
3. lis 2016

@dragina Čauky tak jakpak je?Jak se cítíš?

dragina
3. lis 2016

@zabbkakvak ahojky, děkuji za zeptání, vůbec nic na sobě nepozoruji, nevím co si o tom myslet a mít testy doma, tak v tom taky frčím 🙂, prostě chci vědět na čem jsem. A jak ty?

zabbkakvak
3. lis 2016

@dragina jsem na tom tak jak ty.....nic nepozoruji teď jestli je to dobře nebo ne.....

leila01
4. lis 2016

@dragina poprvé jsem byla ve fn olomouc po druhé ivf clinic olomouc.

dragina
4. lis 2016

@leila01 ahojky, to já byla taky ve FN Olomouc, když jsem chtěla změnu, holky mě lákaly do Clinic - bylo by to pro mě blíže, ale rozhodla jsem se pro Helios už kvůli těm odběrům krve při stimulce, prostě že to nestřílejí od pasu 🙂. A co se ti ve FN a Clinic nelíbilo? Kolikrát Ti teda už mimi zaváděli?

leoseeeek
4. lis 2016

Tak ja dnes v 10.00 KET, posledni bojovnik😊

dragina
4. lis 2016

@leoseeeek držím pěsti, ať je ten pravý 🙂

leoseeeek
4. lis 2016

@dragina dekuji😊...tak snad uz to klapne😉

lenusaak
4. lis 2016

@leoseeeek držim pěsti😚

zabbkakvak
4. lis 2016

@leoseeeek myslím na tebe 😉

leoseeeek
4. lis 2016

lenusaak zabbkakvak@ holky, mooooc dekuji 😘😉😊

leila01
4. lis 2016

@dragina ve fn mi vadil postup jakým vedli stimulaci a v clinic zas přístup dr.poprvé mi zaváděli třídenní osmibunecne embryo a po druhé ani k transferu nedošlo...je mi 40 let a mela jsem v obou případech pocit ze se na me dívali jako ze je vám 40 tak co ocekavate za zázraky ☹ v heliosu se cítím velice dobře ...mám z nich pocit ze maji opravdu zájem mi pomoct k mimknku 🙂

ilonaat
4. lis 2016

@leoseeeek tfuj tfuj tfuj. Tentojrat to bude on.hodne stesti 😉♡

fonamor
4. lis 2016

@soulen juuu,moc gratuluju🙂

fonamor
4. lis 2016

@leoseeeek drzim palecky🙂

leoseeeek
4. lis 2016

@ilonaat dekujiii😘

leoseeeek
4. lis 2016

@fonamor dekujiii😘

dragina
4. lis 2016

@leila01 věřím, že Ti tam pomohou, máš už nějaké dítko? Na odběr vajíček byla se mnou holčina, 39 let, děti nemá, moc jsem jí to přála, já už jedno dítko doma mám, a opravdu je teď těhotná, Jsi tam v dobrých rukou.

leila01
4. lis 2016

@dragina jj já děti mám ale přítel ne..tak hlavně kvůli němu at máme společně aspoň jedno dítko 😊