Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

ivetka77
24. únor 2012

Holky,tak za tyden snad uz bude transfírek 🙂

jananovacek
24. únor 2012

@veverka.terka Mas pravdu...zustan doma, mimco by ted melo byt to nejdulezitejsi

veverka.terka
25. únor 2012

@ivetka77 děkuju za podporu 🙂 ještě dnešní noční a budu doma v klidu. no, v klidu, to se až tak říct nedá, pořád na to všechno musím mysle, jestli to vyjde nebo ne. nic jinýho v hlavě nemám...mám strach, že pokud se nezadaří, tak z toho zešílím ☹

veverka.terka
25. únor 2012

@jananovacek jj, mimčo je pro mě i manžela teďka na 1.místě a uděláme pro to cokoli!

veverka.terka
25. únor 2012

a jak se máte všichni? u nás je docela hezky, sice pofukuje, ale už je cítit jaro!!! 🙂

daguli
25. únor 2012

@veverka.terka Ahoj, u nás je taky nádherně, byli jsme od ráda až do teď na výletě, doma bych to nevydržela...určitě bych testila 😀 ale co budu dělat až do večera, to fakt nevím...asi budeme muset ještě alespoň na procházku... 😀

veverka.terka
25. únor 2012

@daguli však už zbývá jenom pár dnů a můžes testovat 🙂 kdy si budeš dělat testík?
to já už teďka vím, že to určitě nevydržím a budu testíkovat i dřív 😀 no, to já sem místo procházky chvilu byla akorát na zahradě a za chvilu zase do práce☹ ale pak už budu chvilu doma,a pokud se to podaří, tak i dýl 😉
Kdepak ste byli na výletě? to tiše závidím, taky bych někam vyrazila...

danielahe
25. únor 2012

Ahoj, mne to vychazi na stredu (nevim, jestli se pocita den transferu, pokud jo, tak utery, ten jeden den uz nehraje tak velkou roli 🙂 ) a ty to mas na kdy?.pa

danielahe
25. únor 2012

@veverka.terka , tak at uz jsi brzo doma 😉. Vsechno bude v pohode, bude uz krasne, s tim jarem mas pravdu a urco pozitivni jarni mysl udela svoje 🙂 . Ja bych testila snad uz od 1. dne, proto jsme si zatim zadny tes nekoupila a snad to vydrzim az do stredy...ale bude to prace 🙂

ivetka77
25. únor 2012

@veverka.terka Neboj, určitě to vyhde;) Nemá cenu se strachovat předem, stres je nežádoucí.Musíme do všeho jít pozitivně 😉

ivetka77
25. únor 2012

@danielahe Drzim pesti, vydrzis to az do stredy?

jananovacek
26. únor 2012

@danielahe Jj, moje strategie byla stejna, nekupovat test ;)

daguli
26. únor 2012

@veverka.terka Byli jsme se projit na Medlanecky kopec, chodime tam celkem casto 🙂To doufam, ze se Tva dovca pak poradne protahne 😉 Ja vydrzim az do pondeli, uz jsem se zarekla, ze proste musim vydrzet...tak kdyz musim,tak musim 😅

danielahe
26. únor 2012

@ivetka77 , ahoj Ivetko, no to nevim,a le asi jo 🙂 .pokusim se

danielahe
26. únor 2012

@jananovacek 🙂 .uvidime, jak to dopadne, streda je tu za chvilku 🙂

veverka.terka
26. únor 2012

@daguli tak to ste měli hezkou procházku 🙂 taky v to moc doufám, že se to protáhne třeba na nějaký 3 roky 😀
jéé, to je už jenom jedna noc a můžeš testékovat, budu na tebe mysle, hnedka písni, jak si dopadla 😉

veverka.terka
26. únor 2012

@danielahe tak už to mám za sebou, ještě to oznámit nadřízené a bude, to bude děsnejch řečí...naposledy, když sem byla na neschopence, tak mi řekla, že je jí to jedno a že půjdu i se sádrou do práce-měla sem ruku v sádře, pravou....je to fakt hnus, absolutně nelidská!!!
tak ještě chviličku vydrž, vyplatí se to 😉

veverka.terka
26. únor 2012

@ivetka77 jj, nemá cenu se tím stresovat, že to nevyjde...🙂 musím myslet pozitivně 😉

veverka.terka
26. únor 2012

dneska u nás zase padal sníh a to sem si myslela, že letos už sníh neuvidím 😀 tak doufám, že to už fakt byl poslední a už bude jaro!!!

janijacek
26. únor 2012

Ahoj holky, to jaro by mi fakt uz bodlo, uz se nevejdu do kabatu a nechce se mi kupovat novy 😀

danielahe
26. únor 2012

@veverka.terka to si ze me delas pr..l, ze ti rekla, ze pujdes se sadrou do prace 😖 😠 🙄 , to ji nenapadlo, ze tu ruku mas mit v klidu?! To je strasne, ze nekteri nadrizeni se chovaji jak hovadka 😕 . At si polibi vis co....proste ji rekni, ze mas gyn. problemy a ji je do toho houby, co to je za problemy, vubec ji to nemusi zajimat. Drz se.papa....tady v brne toho moc nespadlo, spis jednu dobu trosku prselo, aspon u nas v Bohunicich 🙂 .pa a dobrou

danielahe
26. únor 2012

@janijacek A bude hur 🙂 , prijemne 🙂 pa a at brisko krasne roste a moc nezlobi. 🙂

veverka.terka
27. únor 2012

@danielahe je to hnus, ale bohužel je to tak, i takoví lidi existujou a sou ve vedoucích funkcích...tak, jak píšeš, řeknu jí, že du na gyn.zákrok a hotovo, šmitec! manžel taky říkal, že nemá absolutně právo vědět, co mi je, takže hotovo....akorát ona se bude vyptávatat a vyzvídat, normálně jí položím telefon a bude.....jj, je to děsný, kéž bych už tam nemusela.... ☹
a co ty jinak, dobrý, co bříško, pobolívá?

danielahe
27. únor 2012

Ahoj holky,tak jsem to nevydrzela,udelala jsem si test a mam tam 2 carky 😀 .zitra to zkusim znovu a pokud zitra to stejny zavolam do heliosu.pa a hezky den,ja jdu zas pracovat.

ivetka77
27. únor 2012

@danielahe Jezis tak to je perfektni!!! Moc gratuluju! 😵 A vydrz! 😵

ivetka77
27. únor 2012

@veverka.terka Ahoj, kasli na ni, je to koza. A verim, ze brzy se na ni vazne budes moct vykaslat🙂 Uspesnost by tomu odpovidala, danielka je nas dalsi dukaz...tak hlavu vzhuru a jdeme do toho! 😵

danielahe
27. únor 2012

@ivetka77 dekujuuu 😵 .rikam si jestli je to pravda,poboliva me bricho,tak se bojim,ale druhy test potvrdil ten prvni 🙂 ,porad se uklidnuji,ze je vse ok. 🙂

veverka.terka
27. únor 2012

@danielahe božínku, to je krása!!! moc gratuluju a ať je vše v pořádku 🙂

veverka.terka
27. únor 2012

@daguli daguliku, a co ty, už si testíkovala?

veverka.terka
27. únor 2012

@ivetka77 děkuju za povzbuzení 🙂