Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

werinka1
16. zář 2012

Ahoj, děkuju za odpovědi. Já teď měla tak leteckej víkend. Nic jsem nestíhala. Já počítam spíš že to bude min. těch 13 dní. Taky mi mrzí, že jsem si to nezjistila dřív a mohla jsem přejít, teď už s tim nic neudělam 😒 No, bohužel nelze říci, tak příště..... O víkendu jsem byla u ségry. Má týdenní Emičku, to je takovej drobeček 😅 😵 Už chci takyyyyyy 😢 Choooo,už bych zas bulela 😢

werinka1
17. zář 2012

No tak to bych nebyla já, abych nebyl zase PROBLÉM!!! Dnes jsem 6tý den MS a pořád krvácim jasně červenou!!! U mě to bývá normálně tak 5 dní a ten pátý den už spíš hodně špinim, šestý a sedmý ještě něco drobet. Ale abych vyloženě krvácela tak dlouho, to teda ne!!!!!!!!!!!! Volala jsem do Heliosu a prej by to možnáááá mohla být k té stimulaci, ale pro jistotu tam máme zítra přijet na UTZ. Jinak jsem měla jít tady u nás na krev a až osmý den do Brna. Ach joooooo. Já jsem fakt ve všem unikát. 😠 Bohužel v tom špatném slova smyslu. 😒 ☹

kinos
17. zář 2012

@werinka1 nebojej, však oni tě pohlídají a na druhou stranu lepší, když ti vezmou i krev tam a stejně i ultrazvuk. Když si vzpomenu, jaké cavyky mi dělali s tím, aby mi u mě vzali krev a hned v ten den dali výsledky a pak jak interpretovali ten ultrazvuk - no škoda mluvit. A byla jsem na opu s jednou holčinou co říkala, že to měla úplně stejně - že ultrazvuk jí vůbec nedokázali správně interpretovat a řekli, že je to dobré 🤐 ,no a v heliosu se nestačili divit 🙂. Tak aspon budeš klidnější, protože budeš v rukou odborníků.

adriana1010
17. zář 2012

Ahoj holky, my uz se asi do porodu Danci neuvidime 🙂, co tento vikend, nikdo nic? Ja bych chtela tlachat 🙂, jinak zitra valim na chirdu, zarostl mi nehetna palciunohy, takzemisto jednoho palce mam dva a pekne fialovy, je tam zanet jak bejk, uz skacu skoro po jedne 🙂, tak me dr. Posila na strhnuti celeho nehtu, tobude chutovka, zvlastkdyz nemuzu nic na bolest, boze jakme se tam nechce 🙂
Jinak me pekne pne cely brisko, uz se dost zvetsilo a uz sem tam neco citim, ale spis pekny rany,az se vzdy leknu, nez bublani 🙂 ta horni bude divoska 🙂,co ty terezko a bublani?🙂
Danusko tak nezajdem na kafco aspon tady v brne?

veverka.terka
17. zář 2012

@adriana1010 @danielahe holky, já jedu ve středu na UTZ srdíčka, nemohly bysme se vidět před tím na chvilu? jedu na 19h, tak bych mohla dojet odpoledne a jít chvilu na něco dobrýho 😉 🙂 jinak o víkendu vůbec nevím, musela bych se ještě domluvit, co doma, jestli se zase nebude něco dělat a nebudu muset vařit ☹ já vás chcu taky vidět!!!!
Adri, u mě pořád takový spíš jenom bublání, sice častější, ale ne nějak extra výraznější, ale je to určitě mimoušek 😉

danielahe
17. zář 2012

@veverka.terka ja ve stredu muzu, ale jak to zase zrusis, tak si me neprej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , jen sem nahod v kolik hodin a kde, ja bych asi rada do tchiba 😉

danielahe
17. zář 2012

@adriana1010 ty moc dobre vis, ze ja muuuzuuuu kdykoliv a uz jsem ti to psala nekolikrat 😀 😀 😀 😀 😀 , staci napsat sem nebo na mobil 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , dopoledne mam cas kdykoliv, pac jirula je ve skole, jinak odpoledne pouze streda a pondeli, pak vikend tento a pristi zatim nic v planu 😉

adriana1010
17. zář 2012

Holky ja muzu taky, ale nevim jakme bude boletten prst, spis jestlito hned ve stredunarvu do uzavrene boty, pokud nebude zima, tak bych si vzala zabky, tak u me to necham otevreny, uvidim zitra a dam vedet.

adriana1010
17. zář 2012

jnak bych taky dala tchibo a pam treba neco dobryho 🙂i

danielahe
17. zář 2012

@adriana1010 zitra ma byt teplo a ve stredu uz ma prset...tak nevim, no uvidis 😉 sezen nekde obri gumaky 😀 😀 😀 😀 , jinak ten nehet ti nezavidim 😔

veverka.terka
18. zář 2012

@danielahe @adriana1010 OK, super. Adri, no, to musí být dost nepříjmený. uvidíš no, ale třeba to pude, nemusíme nikde šmatlat, sednem, pokecáme 😉 pak nám písni, jak to vypadá. já můžu kdykoli cca od 14h, v poledne du ještě u nás na kožní a pak můžu klidně hnedka dofrčet. nevím akorát, jak je od tam pak daleko ten Prenatal, ale to byste mě nasměrovaly 😉

19111987
18. zář 2012

@ivetka77 AHOJKY DEKUJI MOC ZA RADU NAM JE V CELKU JEDNO CO TO BUDE HLAVNE ZE BUDEMEM MIT MALEHO SPUNTA🙂 PROTOZE TO ZKLAMANI BYCH UZ ASI PO 3 NEROZCHODILA JA MAM vzp A TA TO PREJ PROPLACI A V REPROMEDE PO NAS CHTELY ZA PGD 24 000 JAK JE TO MOZNE?CELKOVE BY NAS TO VYSLO V REPROMEDE NA 60 000 A NA TO FAKT NEMAME TAK TO TI MOC GRATULUJI ZE SE VAM TO POVEDLO.SNAD BRZY BUDU MOC NAPSAT NECO PODOBNEHO CHYSTAME SE TAM V RIJNU TAK NAM DRZTE PALECKY 🙂

mimon31
18. zář 2012

ahojte nepodarili sa niekomu z vas KET s PGD FISH :( nam sa nepodarilo a dost ans to vzalo :(

19111987
18. zář 2012

@veverka.terka Ahojky ja jsem to taky slysela ze se da endometrioza lecit ale nikdo stim nic nechce delat,no my se v rijni chystam znovu a zkusim helois akorat nevim jestli si mam dat 2 embria nebo 1 embrio a pujdem na to PGD a hlavne moje gyn.me rikala ze 2 neodnosim protoze mam delohy srostle k sobe a jedno uplne bez problemu tak nevim no 🙂

veverka.terka
18. zář 2012

@mimon31 ahoj, nám se taky napoprvé nepodařilo a to sme měli PGD FISH a nic. nezoufej...zkuste to určitě znovu. embryjko bylo asi po genetické stránce dobré, ale muselo být v něm špatného něco jiného, když ho tělo nechtělo přijmout. takto si to vysvětluju já. držím pěsti a určitě jděte do dalšího pokusu 😉

veverka.terka
18. zář 2012

@19111987 neboj, oni si s tou endometriozou poradí, myslím si, že to není až takový problém. a určitě bych byla pro zavedení 1 embryjka, oni stejně 2 zavádět nechtějí. je lepší si nechat raději zavést 1 a pokud se nepodaří, tak pak 2., než si nechat zavést obě zároveň. aspoň já bych chtěla vždycky jenom jedno. je to riziko, když si necháš 2, že jedno třeba zdravé bude, ale to 2. nee, a to špatné může stáhnout to zdravé a nemusí to vyjít vůbec...ale to uvidíte, co vám všechno řeknou 😉 držím pěsti 😉

danielahe
18. zář 2012

@veverka.terka prenatal je smerem z ceske a jede tam salina 3 a 11 myslim a je to hned 1. zastavka, jinak z tchiba se ti tam pojede dobre 😉 .....jirka ma zitra skolu i s obedem do pul jedne, takze na tu druhou to stiham s prehnedem 🙂

veverka.terka
18. zář 2012

@danielahe fajn, ještě počkáme, co napíše Adrouš a domluvíme se na přesným čase a místě ju 😉

werinka1
18. zář 2012

Tak mam na krajíčku 😢 Byla jsem dnes v heliosu a našli mi cystu. Tim se nikdo neznepokojoval do doby, než byly výsledky krve. Vůbec zřejmě nereaguju na stimulaci. Prej jsou ty hodnoty naprosto nestandardní a vypadá to, že neplechu dělá ta cysta. Zítra tam jedeme zas a prej mi cystu asi odsají a stimulaci zřejmě stopnem, vyjímečně bude chtít pan doktor Texl, aby se pokračovalo, ale to asi ne. Vyžeru si fakt totál všechno!!!!!! ☹

veverka.terka
18. zář 2012

@werinka1 jéé, to je teda na prd ☹ ale nesmutni, odstraní ti cystu a budete pokračovat. cysta je přece úplně v pohodě, to nic není 😉 cystu mívá spousta lidí a odstraní se hotovo. neboj, určitě to dobře dopadne 😉 😉 😉

werinka1
18. zář 2012

@veverka.terka Už sem z toho vážně tak nešťastná 😢 U mě nic nemůže jít normálně. Pořád a pořád nějaký komplikace. Já už se tak těšila, že brzo najdu //, ale jenom se to odsouvá a odsouvá a pořád musim něco řešit. Hlavně, aby to odstranění pomohlo a já pak zareagovala. Jinak už nevim 😒

veverka.terka
18. zář 2012

@werinka1 no, to sem si taky říkala, že u nás musí jít všechno komplikovaně....neboj, určitě to pomůže....je jasný, že to čekání je šílený a úplně tě chápu, že seš z toho špatná, ale nedá se nic dělat, cysta musí ven, aby mohlo být miminko 😉 vydrž!!!

veverka.terka
18. zář 2012

@adriana1010 Adri, tak co, jak je, co ten zítřek, jak to vidíš?

jarmisek
18. zář 2012

Ahoj holky,prisla jsem mrknout jak se mate.Zitra si jedeme do Heliosu na konzultaci vysledku a vyzvednout leky.Veverko a co dnesni kontrola mimiska?Vse v poradku?Werinko nezoufej,hlavne ze se na to prislo,urcite jsi v dobrych rukach a brzy se dockas

veverka.terka
18. zář 2012

@jarmisek já jdu na ten UTZ srdíčka zítra 🙂 to je super, takže ste pěkně pokročili a už začneš stimulovat, to je fajn 😉 tak ať je vše OK a seš taky brzo těhulka 😉

veverka.terka
18. zář 2012

@danielahe Dany, šel by ten zítřek tak kolem 15.15? mám lepší spojení a taky bych se ještě stihla jít dom po tom kožním naobědvat. v 15h bych byla na hlavasu, takže v 15.15 sem u Tchiba a pak jdu až na 19h do toho Prenatalu. může být?

jarmisek
18. zář 2012

@veverka.terka dekuji a Tobe zitra preji take same dobre zpravicky 😵

danielahe
18. zář 2012

@veverka.terka terousku ty me zabijes 😔 , ja koukla do kalendare a mame logopedii v 15:30 😔 😔 😔 , jedine, ze bys dorazila ke mne do bohunic, ta logopedka chodi ke mne domu...ona je moc dobra, ale trosku strelena, ona mi muze zavolat jeste vecer, ze to treba nestiha, ja nevim, pokud by ti to nevadilo, tak dojed ke mne domu a pak bysme mohly do toho tchiba. ke mne je dostupnost velmi jednoducha z nadru a na zastavce v bohunicich si te vyzvedu, aspon okouknes jak bydlime 😉

danielahe
18. zář 2012

@werinka1 uvidis, ze bude dobre 😉 , nekde jsem cetla, ze kontryhel je dobrej na spodek, ale nekdo ho zase nedoporucuje, ja ho teda pila do ketu, bylinkama nic nezkazis 😉

werinka1
18. zář 2012

Holky děkuju. Já se cítím tak nějak vysílená. Ale musim to zvládnout. Bylinek jsem teď pila hafo od léčitele Jonáše...a prd. Cysta jak Brno 😅 Kontryhel jsem taky pila. Už na to všechno prdim a budu odevzdaně dělat to co mi prostě řeknou. Pořád věřim a neztrácim naději....