Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

katuleb
20. led 2013

@andulka79 ahojky držím palečka,určitě to bude dobré asi to byl hematom třeba.....pěkně odpočívej.... 😉 😉

danaho
20. led 2013

Hezkou neděli všem.

@andulka79 chápu,že jsi vystrašená,ale určitě to bude dobrý. Hematom dělá neplechu a když budeš v lidu ležet,tak to určitě bude dobré. A na srdíčko je opravdu ještě brzy. Drž se. 😉

jarmisek
20. led 2013

@katuleb Ano, meli jsme PGD aCGH, embryjka se nam mrazily, protoze se cekalo 2 tydny na vysledky. Tak jsem si po stimulaci aspon krasne odpocinula a vyrazila jsem do naseho pokusu s cistou hlavou a nacechranou perinkou 😵 Transfer byl hned v dalsim cyklu.

jarmisek
20. led 2013

@jawuna Ahoj, vitej mezi nami 🙂 myslim, ze jsi na dobrem miste. Neboj, v pristim cyklu se urcite nejaky zdravy bobisek najde stejne jako nam 😉

jarmisek
20. led 2013

@werinka1 Dekuji, no psala jsem zacatkem ledna v novorocni euforii zpravu, ze v lednu bude transfeer 🙂 Ale jinak nic 😉 A jak se vam dari? 😵 😵

andulka79
20. led 2013

holky opravdu čím starší matka tím je to asi horší....už si připadnu jak chabrus co si jen na všechno stěžuje....kdyby jste věděli jak mě chytly záda...už fakt do prd..... 😠 ,hlavně že už není to krvácení....

katuleb
20. led 2013

@andulka79 tak nějak vím asi o čem mluvíš,občas si říkám co blbnu že se asi rozsypu každou chvíli....ale my vydržíme až do konce.... 😉 😅 a určitě jsdi ještě mladice... 😀

katuleb
20. led 2013

@andulka79 no jasně že jsi o tři roky mladší než já.... 😝 😝

andulka79
20. led 2013

@katuleb to máš jedno rok sem tam su prostě chabrus..jako právě můj posed jo : záda prohnutý,podepřený na břiše složená velká deka a na ní notebook a hraji na facebooku farmu 😀 a přítel právě vaří večerní kávu 😉

katuleb
20. led 2013

@andulka79 pohodička , to je jen a jen dobře ,taky kecám na facebooku s kamoškou... 😀 ,mužu si tě tam najít??

andulka79
20. led 2013

@katuleb Jasně najdi ;) Andrea Černá - Coufalová 😉

katuleb
20. led 2013

Ok jdu na to.... 😀

katuleb
20. led 2013

@andulka79 ještě mám dotaz,ty už máš nějaké děti?,

werinka1
20. led 2013

@jarmisek Jeee, já neumim číst 😝 Schválně jsem hledala ten příspěvek a tys psala za 2 týdny, já četla za 2 dny 😅 Tak dneska si 3 den po KET, nu to už je jasný, je pěkně zavrtanej 😉 Já už se mam zas o něco lépe. Vcelku se mi vrátila chuť, takže jim skoro normálně, ale úplně vono to není. Co se týče únavy tak ta opadá, ale když třeba dopo vařím, tak pak si musim jít zdřímnout třeba na 2 hodiny a už horko těžko něco udělam. Ještě mi občas tu a tam píchne v podbřišku tak se vyděsim. KO až 30.1. Budu zas nervní jak pes. Docela bych tu kontrolu brala už tenhle týden. Objednala jsem si v bazárku těhu kalhoty a svetřík. Pořád jsem to oddalovala, pořád mam strach, že něco zakřiknu. Jenže v normálních džínach už se škrtim, tak jsem si řekla, že je tam přeci nemůžu takhle trápit broučky. Už se nemůžu dočkat, až nám sem vložíš taky jednu (nebo dvě 😉 ) bublinky. Kdy budeš testit? Vydržíš do 10tého dne??

andulka79
20. led 2013

@katuleb no jasně dva zlobiví puberťáky 13 a 10let a do toho puberťáka přítele.. 😀

werinka1
20. led 2013

Nezdá se vám, že @veverkaterka se nám nějak odmlčela??? Že by........????

katuleb
20. led 2013

@andulka79 jj to znám ...jen je nás ještě o jednoho více....a chlapy jsou v pubertě asi pořád... 😀 😀

danielahe
21. led 2013

@werinka1 ahoj, tak dneska ma termin na vyvolani 😉 , vcera jeste byla 2v1 😀

lucmora
21. led 2013

@jarmisek vím,ale vzhledem i k tomu že jsem hyperstimulační syndrom už měla a neminul mě ani po injekcích, očekávám, že historie se bude opakovat ☹

lucmora
21. led 2013

@jawuna to jsi hezky napsala, také se řídím nevzdávat to, ale jsem furt na nerva..začala jsem mít už tiky v oku.Prý je to z nerv ☹ ted mám na čas padla, chci si dát krátkou pauzičku,tak snad se zocelím, pak to budou zase nervíky

jarmisek
21. led 2013

@werinka1 Smarja, ted jsi me vydesila s tema dvema bublinkama, to ja bych dvojcatka nikdy nezvladla🙂 nam davali jen jedno embryjko.Co vam? Take jste meli jedno, ne?Ja myslim, ze v Heliosu ani vic nedavaji,ne? nebo aspon vysvetluji, ze to nema smysl. Je fajn, ze se uz citis lepe!Ja myslim, ze te ted bude pichat v brisku casto, pry kdyz se roztahuje deloha, tak to poboliva...

jarmisek
21. led 2013

@werinka1 Ty jo, taky jsem na to myslela...neni to jeste brzy?kdy ma termin?Snad je v poradku...

jarmisek
21. led 2013

@lucmora To znam...je asi hodne dulezity dat se psychicky do kupy.Podle me Ti v tom pomuze Texl, Jawu ma pravdu, me ten jeho optimismus taky strasne podrzel. Urcite to zvladne i Ty! ;) S nervama pryc, to je posledni, co ted potrebujes!

werinka1
21. led 2013

@danielahe Tak jí budem držet palečky 😉

danielahe
21. led 2013

@werinka1 tak dneska se uz julca narodila veverceterce 😀 , mam pocit, ze nekdy kolem 10 rano, sla cisarem a mela 3230g, snad jsem to nepopletla 🙂 a maji se dobre 🙂

ilonar
21. led 2013

@jarmisek
Ahojky, jak jsi psala, že KETko bylo ten další cyklus po odběru, přišla ti memses bez problému?Není to třeba nějak ovlivněno tou hormonální stimulací? Nebo ti to přišlo normálně? To jsou otázky, já vím 🙂 .

kinos
22. led 2013

@danielahe To je nádhera!!!! A ty jo to byla rychlost,ať jsou obě v pořádku, mám velikánskou radost!!! 😵 😵 😵

werinka1
22. led 2013

@danielahe Krásnýýýý 😵 Snad nám brzo pošle fotečku, já sem tak zvědavá na tu malou kočendu 😀 Dneska v noci jsem už taky rodila 😀 Holky, povim vám, celkem pohoda! 😀 😀 😀 Akorát se mi narodil jeden chlapeček a já si furt říkala, kde je ten druhej, protože jsme čekali dvě děti. 😅

danielahe
22. led 2013

@werinka1 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 neco pro zabavu http://najmama.aktuality.sk/clanok/232190/super...

werinka1
22. led 2013

@danielahe 😀 😀 😀 😀 Hustýýýýýý 😀 😀 😀 😀