Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

danielahe
16. únor 2013

@jawuna taky gratuluji ke skolicce 😀

jarmisek
17. únor 2013

@zuzzu11 Tak si to krasne uzijte-a lyzujete nebo jen tak lenosite?

jarmisek
17. únor 2013

@ilonar Tak to Ti celkem zavidim, muze byt zajimave videt to na zivo 🙂 Tak se pekne bavte🙂

jawuna
17. únor 2013

@danielahe Dekuji, zatim by to jeste na skolicku dalo...dneska jich je 8 dobrych...tak snad neco zustane do konce 😒

danielahe
17. únor 2013

@jawuna urcite ti zbudou 😉 , my meli oplodneno 11 a do 6. dne vydrzeli 3 a 2 byla zdrava a z toho mame uz bobka doma 😉 , ale jsou holy, co maji zamrazenych i 5 embrijek 😵 . drzim palecky 😵 😵 😵

jawuna
17. únor 2013

@danielahe Diky moc, Dani, ja se nejvic bojim toho "sita" PGD, ale taky vim, ze kvuli tomu se to dela...a u nas je to obzvlast dulezity, tak snad to nejake blastocysticky dobojuji az do konce i po genetice a po KETu... 😵

danielahe
17. únor 2013

@jawuna urcite...my mame asi taky neco spatne, furt jsm emela hodne embryjek a 5. den mi bylo receno, ze vhodne jsou jen 3 a pres PGD prosla 2 embryjka 🙂

jarmisek
17. únor 2013

@jawuna No tak to je kraasny vysledek,gratuluju a jen tak dal! 🙂 A neboj, osum co se vyviji je hodne,z toho bude urcite spousta krasnych embryjek na vysetreni!!A to by bylo,aby se nenasli nejaci sikulove zdravi! 😵

jawuna
17. únor 2013

@jarmisek Diky...budu doufat 😝

zuzzu11
17. únor 2013

@jarmisek uz sme doma 🙂. len tak sme boli, kurili sme v krbe a prochazky 🙂 . a ostatni stavali hraz zo snehu 😀 .

zuzzu11
17. únor 2013

@jawuna Neboj zbyde ich dost 😉 . aj my sme to tak mali, ze osem ich bolo do 4dna, po piatom dni ich bolo dobrych 4 a tri isli na PGD a z troch zostali dvaja zdravi 🙂 . Tak mame dvoch snehulakov 🙂 .Tak neboj, oni bojuju a budu bojovat dalej 🙂 .

marcyk
17. únor 2013

Ahoj holky, ve čt jdu na odběr vajíček, jak Vám po tom bylo? Byly jste ještě ten den ready 😅 ? A kolik jste měly foliků? Díkyyy, přeju pěkný večer 😉

zuzzu11
17. únor 2013

@marcyk Ahoj. Mne moc dobre nebolo 😖 . Ale je to individualne. Mne sa potom tocila hlava a bolelo ma brucho co je uplne normalne.Ja som zostala doma, ja som nesla do prace. Ale my sme mali aj troj tyzdenne volno v praci 🙂 . My sme mali 21 folikov z toho 15 vajicok a 12 zrelych 🙂 . Tak drzim palce na stvrtok 🙂

jarmisek
18. únor 2013

@marcyk Ahoj,me nebylo zas tak spatne,ale byla jsem rada, ze tam mam manzela a pomohl mi ze schodu,trochu jsem mela zavrat. Jinak brisko bolelo jako pri MS jeste druhy den,ale sla jsem normalne do prace,dalo se to vydrzet.pak uz to bylo v pohode...neboooj;)

danaho
18. únor 2013

@marcyk Ahoj, mě bylo dobře. Dokonce jsem šla večer na koncert. 😀 Měli jsme 5 měsíců lístky. Ale nebylo to nejlepší rozhodnutí. Určitě doporučuju klidový režim. Držím palce 😉

marcyk
18. únor 2013

Ahoooj, ach joooo, málem jsme dneska ukončili stimulaci, nějak se jim nechce růst mrškám 😉 . Už si píchám 300 ml Menopuru (4 prášky). Ale nakonec trošku vyrostly, ale ve čt na odběr ještě určitě nejdu, mám píchat dál 😒. A to už jsem se i docela těšila 😀

jarmisek
18. únor 2013

@marcyk A tak zase bud rada, ze to hlidaji a reguluji ty davky...aspon budes mit jistotu,ze se nebude delat odber,kdyz ty vajuska treba jeste nebudou zraly... 😉 A ty chodis taky do Heliosu?Jeste jsem te tu nevidela 😉 Ale mozna jsem te jen prehlidla 😎

marcyk
18. únor 2013

Jojo, taky do Heliosu, první IVF 🙂 a jsem tu nová 😀

jawuna
18. únor 2013

@marcyk Ahojky 😵 Pěkně se to tady rozjíždí, to je hezký... za chvilku tady budou samý těhulky 😀

marcyk
18. únor 2013

Holky a jak dlouho chodíte do Heliosu vy? Já jsem tam teď pečená, vařená, jak mi vajucha nerostou 😀

hanulka0102
18. únor 2013

Ahoj holky Heliosačky, dlouho jsem tady nebyla jsou tady samé nové jména 🙂 To je dobře, všechny, co tady byly dřív už jsou asi taky doma se svýma mimískama 😵 Chci vás podpořit a říct vám, že jste si určitě vybraly dobře, Helios a pan doktor Texl se svým týmem je to nejlepší, co nás mohlo potkat - od listopadu už máme doma třetí Heliosátko 😵 Nebylo to jednoduché, prošli jsme si kdečím a trvalo to hoodně dlouho, ale vyplatilo se to. Jste na správném místě a v těch nejlepších rukách! Přeju vám strašně moc štěstíčka a ať je vaše cesta za mimískama už brzo u konce 😵

marcyk
18. únor 2013

hanulka0102 Páni, už třetí, jo? Tak to je super! Gratulace 😅

jarmisek
19. únor 2013

@marcyk no,ja jsem chodila tak asi po trech dnech na kontroly,ale nam to asi rostlo tak, jak melo...Fajn, ze tetam tak hlidaji...Jinak verim,ze to bude tve prvni a posledni IVF 😉 Zvladnes to!Dej vedet,jak vajuska rostou! 😵

jarmisek
19. únor 2013

@jawuna Ahoj jawu,tak dnes na tebe od rana myslim a drzim pesti,at nam zahlasis dobre zpravy! 😵

marcyk
19. únor 2013

Zítra jdu potřetí na ultrazvuk a krev, tak držte palce, ať trošku vyrostou a ať můžu jít na odběr 😀

jawuna
19. únor 2013

@jarmisek Dneska 2 blastocysticky na vysetreni a zitra asi jeste neco, jupiiii 😵

jarmisek
19. únor 2013

@jawuna Gratulace k embryjkum!Tak tfuj tfuj,at se jeste zitra nejaci koblizci doklubou! 😵 😵

jarmisek
19. únor 2013

@marcyk Drziiim! 😵

trefulka
19. únor 2013

Ahoj holky, konečně se hlásím do služby u vás 😀 Dostali jsme termín první konzultace 😎

jawuna
19. únor 2013

@jarmisek Diky moc, byla bych jeste aspon za jednoho rada...rozhodne nepocitam, ze budou vsechny geneticky ok 😒 Tak at jich je co nejvic...