Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

danielahe
4. říj 2013

@dadakin to ani nevim, ze to ma mit 3 vrstvy 😕 ...........drz se koceno, bude dobre a mesic utece jako voda 😉 , a na perinku je dobre cervene vinko, kokos a lnene seminko 😉 🙂

jawuna
5. říj 2013

@danissa tak že by to fakt bylo tou kosou venku? 😀 no tak asi jo... 😉

danissa
5. říj 2013

@jawuna Jj,podzim s sebou prostě přináší i tyto hnusné virózy. Ale na druhou stranu taky přináší něco pozitivního - dnes jsme se Sofinkou na zahradě sbíraly ořechy, hned jsme si je louskaly a baštily, miluju úplně ty čerstvý ořechy, jak se z nich ještě musí sloupávat ta hořká slupka 🙂 A taky jsem se začala blázen těšit na vánoční pečení 🙂

jawuna
6. říj 2013

@danissa Jj, to uteče jak voda 🙂 a my už budeme na Vánoce tři 😵

danissa
6. říj 2013

@jawuna Jéé, tak už na Vánoce, tak to máš taky za pár, to budou krásné Vánoce 😵 😵

danissa
6. říj 2013

Tak si tak myslím, že @jarmisek už je asi v porodnici, když se neozývá 😉 Doufám, že se brzy ozve a pochlubí se obrázkem miminka 😵 😵

danaho
7. říj 2013

Ahoj holky,tak v sobotu mě čeká KET.Riskneme to nevyšetřené embryjko. 🙂

engele
7. říj 2013

@danaho držím palce, já čekám na MS a konečně budem stimulovat na transfer tak se taky těším na KET 🙂)

danaho
7. říj 2013

@engele bezva tak držím palce ať ti to vyjde 😉

no jo holky @jarmisek už asi není 2 v 1 😅

jawuna
7. říj 2013

@danaho 2 v 1, to je dobrý 😉

jarmisek
7. říj 2013

Ahoj holky, tak ja hlasim prichod noveho clena klubu heliosatek. Davidek se narodil 2.10. ve 23:20, 54 cm, 3.62 kg...
Oba jsme v poradku, jen nas malicko pozlobila zloutenka, jinak bych uz byla doma v sobotu...no v porodnici to byla jeste docela odpocivacka, ale doma jsem se od rana nezastavila, tak myslim, ze vas tady asi nebudu moc stihat...Zatim je hodnousek, hlavne spinka, ale skoro kazde 3 hodiny chce papani...takze jen kojim, prebaluju a uspavam...Ale moc na vas vsechny myslim a drzim vam pesti 😵 😵

jarmisek
7. říj 2013

@danaho moc drzim pesti !!!

danaho
7. říj 2013

@jarmisek ahoj mamko moc gratuluju k Davídkovi a přeji mu do života hodně zdraví,lásky a štěstí. 😵 😵 😵 Užívej si rodičovství a až budeš mít chvilku ukaž nám ho taky 😅
A děkuju,snad už mi to klapne 😉

danissa
7. říj 2013

@jarmisek AHOJ MAMINKOOOO 🙂 Vítáme Davídka na světě a přejeme jen to nejlepší, hlavně zdravíčko, ať je veselé a pohodové miminko a ty si toho mateřství pořádně užívej 😵 😵 Jak budeš mít chvilku, tak budeme moc rádi za fotečku a třeba jaký jsi měla porod, doufám, že bez komplikací. Jinak teda Davča je pěkný kousek, trochu mě připomíná naši Sofinku, ta měla 53cm a 3,82kg 😉 Užívejte si jeden druhého 😉
@engele Tak ať MS brzy přijde, pak už to půjde jako po másle a budeš další těhule 😉
@danaho Už v sobotu, tak super 🙂 Moc držím palce a tfu tfuj, ať je vše, tak jak má být a embryjko ať je pořádný bojovníček!

katuleb
7. říj 2013

@jarmisek moc moc velká gratulace....hooodně zdravíčka přeji malému i mamince... 🙂

jawuna
7. říj 2013

@jarmisek Velikánská gratulace, mamince, že to zvládla i Davídkovi, že už na nás vykoukl 😉 ať se má k světu 😵

engele
8. říj 2013

@jarmisek Gratulace veliká!! Ať prožijete spoustu krásných rodinných chvil!

Holky mám trabl, poprvé co se láduju Utrogestanem mi nepřišla MS, je to už 6 den, normálně jsem ji vždy 3 den po dobrání dostala... ☹( asi mám zajít na UTZ co?

lucmora
8. říj 2013

ahoj holky já jsem po 3 IVF cyklech a nedaří se nám ☹( vždy transfery protože jsem měla hyperstimulák ☹( připadám si že jenom do sebe cpu hormony a nic z toho.Nevím jak jednou dopadnu ☹

dadakin
8. říj 2013

@jarmisek gratuluji k narození chlapečka 😵 😵 😵 😵 😵 super uživej si miminečka hlavně zdravíčko vám oběma a pohodu a klídek jsi šestinedělka tak nožky nahoru 😉

lucmora
8. říj 2013

jste tu některá po nezdařených KET? já na ně nějak nevěřím. Jste na tom některá podobne?

rakoska
8. říj 2013

@jarmisek GRATULUJUUUUUU MOC 😵 😵 😵 😵

rakoska
8. říj 2013

@lucmora Ahojky, já jsem po zdařeném, ale na začátku to teda moc nevypadalo...
A ty máš co před sebou nebo za sebou? Chodíš do Heliosu?

rakoska
8. říj 2013

@engele a nejseš náhodou těhu? 😉

engele
8. říj 2013

@rakoska Já ti nevím, na test je asi moc brzo, ale vzhledem k tomu, že sliznici jsem měla 2mm tak nevím, kam by se to uchytlo 🙂 ale raději to ve čtvrtek testnu a případně zavolám na pátek na UTZ..

rakoska
8. říj 2013

@engele To by bylo super 😉

engele
8. říj 2013

@rakoska no je to minimálně zvláštní, normálně nemám ovulaci, vajíčka ani sliznici v dostatečné míře, tak by to byl hodně velký zázrak.... zase vzhledem k tomu, že jsem si píchala Merional na růst sliznice, který ale nezabral, jen jsem viděla pár folíků, tak nevím nevím na čem by se to uchytilo a ani si časově nevybavuju, že bychom na tom pracovali 🙂)
Asi to bude nějaké poblouznění, ale zatím mi to nikdy neudělalo..

danaho
8. říj 2013

@lucmora ahoj holka já jsem na tom podobně. Ale my máme problém,že máme embryjka po vyšetření špatný.Teď po posledním 4 IVF nám zbylo 1 a to po genetickém vyšetření bylo opět špatný. V sobotu jedeme na KET zamraženečka,který se nedal vyšetřit.

danaho
8. říj 2013

@engele asi bych zavolala do Heliosu co s tou menstruací,pokud nedojde,tak tě asi na UTZ pozvou. Ale nejdřív zkus ten test. Nikdy nevíš 🙂

jawuna
8. říj 2013

@engele Nooo, já bych to taky prubla, nikdy nevíš 🙂 i v Heliosu mi říkali, že máme po transferu pár dní používat ochranu, že když máme vyšetřený embryjko a máme problém, tak aby bylo jistý, že jsem těhu z něho...prý se to občas stane, že se tomu trošku pomůže a pak to jde samo 🙂

jawuna
8. říj 2013

@lucmora jenom zdařený 🙂